Zagrajmy w...
Błędy na YT? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Błędy na YT? (/showthread.php?tid=1242)

Pages: 1 2


Błędy na YT? - kubn2 - 01-05-2012 14:18

Witam wrzuciłem dzisiaj na mój kanał 3 nowe materiały, ale gdy próbuję włączyć monetyzację wyrzuca: "Nie można zapisać ustawień Twojego filmu: Unknown error" natomiast inne opcje mogę bez problemu zmieniać o co chodzi?


RE: Błędy na YT? - MugoX - 01-05-2012 15:18

Czemu nie spytasz u źródła, to znaczy w supporcie YouTube? Tam dostaniesz najpewniejsze informacje co do błędu


RE: Błędy na YT? - TheQuadFour - 01-05-2012 21:19

Możliwe, że ten system youtube od razu wykrył(ja np. wrzucałem ostatnio fragment z LOTRA i od razu mi wyskoczyło, że prawa należą do Warner Bros), że są tam treści do których ktoś inny ma prawa autorskie, dlatego nie możesz zarabiać na tym filmie.


RE: Błędy na YT? - kubn2 - 02-05-2012 23:22

Błędu już nie ma a forum to szybszy sposób niż miesięczny support YT. Mam jeszcze jedno pytanie otóż moje konto już zarabia i chciałbym zgłosić się na partnera lecz gdy klikam Get Started (na stronie: http://www.youtube.com/yt/creators/partner.html )przenosi mnie do strony generowanie przychodu na moim koncie o co chodzi?


RE: Błędy na YT? - TheQuadFour - 03-05-2012 15:14

Nie ma starego partnera, od teraz PARTNER to nic innego jak konto Adsense. Dlatego przesyła Cię do ostatniego kroku generowania przychodu, czyli obecnie jedynej opcji nowych "partnerow".


RE: Błędy na YT? - kubn2 - 03-05-2012 16:27

To jak uzyskać jakiegokolwiek partnera by dawał opcje? Pisać do agory itp.?


RE: Błędy na YT? - witcher1998 - 03-05-2012 21:46

Spróbuj ;D


RE: Błędy na YT? - Rangy - 04-05-2012 10:29

(03-05-2012 15:14 )TheQuadFour Wrote:  Nie ma starego partnera, od teraz PARTNER to nic innego jak konto Adsense. Dlatego przesyła Cię do ostatniego kroku generowania przychodu, czyli obecnie jedynej opcji nowych "partnerow".

Nie wprowadzaj użytkowników w błąd, bo kolejny raz muszę poprawiać innych.

Fakt, że teraz wygląda na to, że partnerstwo YouTube to "kolejne AdSense", lecz z czasem ma się to zmienić. Ekipa YouTube niestety za wcześnie z tym wystartowała i zamiast wprowadzić "nowe partnerstwo" z jakimiś opcjami, to wolało wydać to wcześniej. ;) Jeśli chcesz mieć na teraz to całe partnerstwo z opcjami i innymi duperelami, to zgłoś się do jakiejś firmy typu Agora, czy tam Machinima. Na zmiany w partnerstwie YouTube'owskim trzeba poczekać. ;)


RE: Błędy na YT? - kubn2 - 04-05-2012 12:15

(04-05-2012 10:29 )Rangy Wrote:  
(03-05-2012 15:14 )TheQuadFour Wrote:  Nie ma starego partnera, od teraz PARTNER to nic innego jak konto Adsense. Dlatego przesyła Cię do ostatniego kroku generowania przychodu, czyli obecnie jedynej opcji nowych "partnerow".

Nie wprowadzaj użytkowników w błąd, bo kolejny raz muszę poprawiać innych.

Fakt, że teraz wygląda na to, że partnerstwo YouTube to "kolejne AdSense", lecz z czasem ma się to zmienić. Ekipa YouTube niestety za wcześnie z tym wystartowała i zamiast wprowadzić "nowe partnerstwo" z jakimiś opcjami, to wolało wydać to wcześniej. ;) Jeśli chcesz mieć na teraz to całe partnerstwo z opcjami i innymi duperelami, to zgłoś się do jakiejś firmy typu Agora, czy tam Machinima. Na zmiany w partnerstwie YouTube'owskim trzeba poczekać. ;)


A gdzie można napisać do agory lub Machinimy? z góry dzięx ;)


RE: Błędy na YT? - Dexarz - 04-05-2012 22:21

Napisz do kogoś, kto do Agory należy, np MaturaToBzdura. Na PW ofc. A machinima ma swoje konto, więc do nich pisz.
Wątpię żeby Agora zaakceptowała, chodzą słuchy, że trzeba mieć zwykłe YT partnerstwo ( to z ficzerami) aby oni w ogóle rozpatrzyli twoje dołączenie. Chyba że masz "dużo" widzów i wyświetleń.