Zagrajmy w...
Nagrania z multi - po co? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nagrania z multi - po co? (/showthread.php?tid=1295)

Pages: 1 2


Nagrania z multi - po co? - Elwood - 16-05-2012 13:58

Po co nagrywać z multiplayera?
Rozumiem, jeżeli let's player chce nam pokazać i opisać rozgrywkę, ale coraz częściej widzę na internecie filmy z multiplayera z nijakim komentarzem.
Z tego, co zauważyłem, przoduje w tym Rock, rzygający (sorry, inne określenie nie przychodzi mi do głowy) contentem z Call of Duty i Battlefielda. Ja samemu oczekuję ciekawego komentarza, oglądając letspleje, i dlatego nie mogę zrozumieć,
jak nudne i powtarzalne nagrania z multi przyciągają oglądających? Jak myślicie?


RE: Nagrania z multi - po co? - MakiMaki - 16-05-2012 14:03

Nie mam pojęcia. Może chodzi o to, że robi to ich ulubiony youtuber i przez to jak niewolnicy to oglądają. Jeżeli chodzi o rozgrywki multiplayer, to tylko CO-OP typu L4D, Killing Floor itd. Jeżeli chodzi i inne gry, to osobiście lubię oglądać rozgrywki, ale bez komentarza głosowego.


RE: Nagrania z multi - po co? - Sou - 16-05-2012 15:20

A ja np nie wiem jak można oglądać lets playe a multi chętnie zobaczę :]


RE: Nagrania z multi - po co? - Infelicity - 16-05-2012 15:23

Jak dla mnie nagrania z multiplayer są dobre, jeżeli nasz let's player nimi nie spluwa na lewo i prawo 3 razy dziennie. Jasne, dobrze jest zaprezentować content dla wielu osób w danej grze, ale jeżeli dany let's player opiera się on o tylko tryb multiplayer, jak dla mnie go skreśla.


RE: Nagrania z multi - po co? - MultiGameplayGuy - 16-05-2012 20:11

Nagrania z Multiplayer (np. z Coda) są fajne ale tylko wtedy, kiedy komentarz nie jest na żywo. Wtedy fajnie złapać jakiś temat i o nim gadać podczas gdy w tle leci nasza rozgrywka.


RE: Nagrania z multi - po co? - ADominacja - 16-05-2012 20:49

Trafnie ujęte- do ogłoszeń, monologów itp. nadaje się nieźle.
A Rock? O kurczę... o co za niedobry człowiek... porozmawiajmy o ajajajajaj.


RE: Nagrania z multi - po co? - Vedoos - 16-05-2012 22:48

(16-05-2012 20:11 )MultiGameplayGuy Wrote:  Nagrania z Multiplayer (np. z Coda) są fajne ale tylko wtedy, kiedy komentarz nie jest na żywo. Wtedy fajnie złapać jakiś temat i o nim gadać podczas gdy w tle leci nasza rozgrywka.

Zgadzam się z przedmówcą. Jeżeli to nie jest CO-OP, lub kilku ludzi siedzi na jakimś multi (Powiedzmy grupowe TF2, 3-5 osób. L4D czy inne podobne nastawione właśnie na taką rozgrywkę) to prędzej tylko dla tła, o by tak sobie leciał gameplay z multi, gdy zagrajmer opowiada o czymś, czy odpowiada na maile/pytania.


RE: Nagrania z multi - po co? - DomiNickPL - 17-05-2012 14:29

(16-05-2012 20:11 )MultiGameplayGuy Wrote:  Nagrania z Multiplayer (np. z Coda) są fajne ale tylko wtedy, kiedy komentarz nie jest na żywo. Wtedy fajnie złapać jakiś temat i o nim gadać podczas gdy w tle leci nasza rozgrywka.

Mhm, dobry pomysł :) można z tym powiązać też jakąś serię, ale z komentarzem na żywo też jest fajnie.


RE: Nagrania z multi - po co? - Elwood - 17-05-2012 14:32

@up fajnie to znaczy jak? Ciekawie? Nie zawsze.


RE: Nagrania z multi - po co? - bezelo - 05-06-2012 14:42

Ja wam odpowiedz:dla zabawy i samego siebie a nagranie tego i wrzucenie na youtuba to chęć podzielenia się swoim fanem :) dziękuje do widzenia