Zagrajmy w...
"Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. (/showthread.php?tid=1325)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


"Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Infelicity - 31-05-2012 17:08

Dzisiaj zauważyłem pewien zabawny film.





Dobrze wszyscy wiemy, że na YT powszechne jest zjawisko nazywania kogoś "hejterem" (który nawiasem mówiąc po prostu nie istnieje).
Tłumaczone jest to na wiele sposobów, ale zawsze sprzyjających skrytykowanemu. Bo wg. nich krytyka nie istnieje, a jeżeli ktoś da negatywny komentarz i źle oceni film, to musi robić to z zawiści!

Po co jest ten tzw. "hejter"? Na nic innego niż usprawiedliwienie zbluzgania takiego krytyka, usunięcia komentarzy i oczywiście zablokowania. Rozumiem, jeżeli poczynić tak ze spamerem, aczkolwiek spora część naszego "Jutuba" stosuje to tylko aby pozbyć się niechcianego użytkownika.

Rojo niedawno zrobił film na ten temat, szerząc kompletne bzdury do swojego grona (licznego, co jak co) widzów. Wg. mnie można niektórych co bardziej podatnych wręcz ogłupić i dać im taki a nie inny pogląd na sytuację. W efekcie dostaniemy jeszcze więcej "biednych hejtowanych".

Jak długo jeszcze takie obłudy będą propagowane? Kiedy mogą się skończyć, i jak temu zaradzić? Czyżby polski "Jutub" ma być na to skazany? Jestem ciekaw.


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Wan1Mas - 31-05-2012 18:11

Sklasyfikować coś, co nie istnieje, damn.
Zrobiłbym odpowiedź wideło, ale ma to taki sam sens, to walenie głową w mur.


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Interhex - 31-05-2012 18:28

Rzucaj hasełkami w internecie , zbierz grono fanatyków . A potem płacz że masz wrogów . : <

PS:To forum krąży tylko temat roja i rocka.


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Kefrus - 31-05-2012 20:48

Nie ma to jak drzeć mordę we wszystkich filmikach, we wszystkich urojeniach ciągle narzekać na "hejterów", a potem jęczeć, że ocenia się go tylko po niektórych filmikach.

Reklama:
Dam resztki kasy ze wszystkich PSC osobie, która da link do każdego filmu, w którym Rojo mówi cokolwiek o "hejterach". Ostrzegam: trudne zadanie.


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Cavirion - 31-05-2012 20:53

Jakie trzeba mieć mniemanie o swojej osobie, by uważać, że ktokolwiek ma ochotę na tak zwane "hejtowanie"?

Ja się uśmiałem niesamowicie przy tym filmie. Dziesięć typów hejterów? Niedługo powstanie encyklopedia hejterstwa. Może napiszemy ją razem? Zbijemy fortunę!


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - MrChmielOO - 31-05-2012 21:07

Coż mogę powiedzieć:

Mój komentarz:
@Rojov13 drogi roju troszkę za bardzo się tymi wyimaginowanymi hejterami przejmujesz, dałeś tego przykłąd tutaj i w swoim specjalu na 100000 widzów. Wątpię by bolała Cie dupa o te 35 łapek w dół pod np ostatnim Codenamed'em bo przecież jesteś dorosłym facetem. Odpowiedz mi na jedno pytanie, NA CHUJ poświęciłeś 21:29 sekund naszego czasu na to, aby ogadać ludzi którzy są w mniejszości, a w gruncie rzeczy nie istnieją zamiast poświęcić ten czas na swoich widzów którzy cię lubią? Pozdrawiam


Odpowiedzi:
Myślę, że chodziło o raport z badania na ten temat. Poza tym mogłeś wyłączyć kiedy zobaczyłeś co jest tematem ;P

@Mrchmielu nikt ci nei kazał "marnować czasu" :)


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Cavirion - 31-05-2012 21:19

Jeszcze te użalanie się, że oceniany jest jako debil, idiota i co tam jeszcze było powiedziane.
Mam ocenić kogoś dopiero wtedy, gdy obejrzę wszystkie filmy jakie są na kanale? Jest coś takiego jak pierwsze wrażenie i po nim na starcie oceniam daną osobę. Jak zobaczę, że ktoś zachowuje się jak idiota, stwierdzam - idiota, nic tylko się pośmiać z niego, lub spuentować "facepalm'em".
Jeżeli ktoś już na starcie mnie zainteresuje, wtedy oglądam kolejne jego materiały.
Rozumiem, że jestem "hejterem wybiórczym" bo jak nie spodoba mi się czyjś film, to nie oglądam reszty produkcji, tylko od razu negatywnie oceniam.


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - Wan1Mas - 31-05-2012 21:47

http://pl.twitch.tv/wonziu/b/319929860 wonziu tak to skwitował 10 minut przed strumykiem.


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - ADominacja - 31-05-2012 22:23

Zawsze jest tak z obrazkami i piosenkami, że można ją zinterpretować na kilka różnych sposobów, do tego nie zawsze wiadomo, co miała na myśli osoba, która ich używa.
Wniosek mój jest taki: ...
..przynajmniej dobre filmiki z gier robi.


RE: "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. - wolf - 31-05-2012 23:51

Rock i Rojo nie tolerują krytyki i tyle. Dorabiają do tego całą ideologię. Oczywiście hejterzy się zdarzają, ale u nich to marginalna sprawa.

Mam wrażenie, że oni wręcz popadają w jakąś paranoję/obsesje. Udają, że zdanie innych ich nie obchodzi, a się przejmują gdy na 300 komentarzy 10 jest krytyczne. Tak samo z łapkami.