Zagrajmy w...
Wywiad z rojemV13 - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Wywiad z rojemV13 (/showthread.php?tid=1349)

Pages: 1 2


Wywiad z rojemV13 - bezelo - 07-06-2012 21:23

Hmm tak się zastanawiam od 3 tyg prowadzę konto na YouTube wrzucam tam zagrajmy ale od pewnego czasu wrzucam tam tez przeróbki i ostatnio skusiłem się na zrobienie wywiadu z Marcinem Najmanem wyszło średnio ale jak na 1 filmik tego typu było nawet spoko(5h roboty) do czego zmierzam chce robić więcej tego typu wywiadów i jak myślicie jeżeli zrobię taki wywiad z Rojem(nie nie jestem "tarczownikiem")
to czy spotka mnie zalew hejtu ? wiem że nikt nie jest prorokiem ale co o tym sądzicie?
Aha wywiad polega na ułożeniu scenariusza,wyszukaniu kwestii,nagraniu swoich i wklejeniu kwestii bohatera wywiadu(naprawdę dużo roboty).


RE: Wywiad z rojemV13 - Wan1Mas - 07-06-2012 22:36

Hmm, jeżeli materiał będzie zjadliwy, nie będzie zawierał debilnych pytań, a zarówno dziennikarz, jak i osobistość będą mówić z sensem, problemu być nie powinno.

P.S Hejt nie istnieje.


RE: Wywiad z rojemV13 - ADominacja - 07-06-2012 23:04

Jeżeli zrobisz coś takiego, jak z Najmanem, to będzie najprawdopodobniej nudne i mało śmieszne. Rób co chcesz, ale wg. mnie nie warto.

/edit Widziałem, stąd moja opinia.


RE: Wywiad z rojemV13 - bezelo - 07-06-2012 23:06

a widziałeś wywiad z Najmanem?


RE: Wywiad z rojemV13 - kubn2 - 09-06-2012 20:59

Ja widziałem ale oglądałem pierwsze 30 sekund później przysnąłem. Wątpię by Rojo chciał z tobą zrobić wywiad za mało masz widzów byś musiał mieć co najmniej połowę tego co on by się nad tym zastanowił.


RE: Wywiad z rojemV13 - bezelo - 09-06-2012 23:37

czyli nie widziałeś xD
nie chce z nim osobiście przeprowadzić wywiadu tylko na zasadzie takiej jak z Marcinkiem a 30sekund to trwa intro xD


RE: Wywiad z rojemV13 - MrChmielOO - 10-06-2012 11:42

Nie pomyślałeś, że mógł przewinąć intro i obejrzeć 30 sekund wywiadu? IMO jest on nudny i w słabej jakości. Wątpię by Rojek się zgodził na coś takiego.


RE: Wywiad z rojemV13 - bezelo - 10-06-2012 11:43

hmm masz racje jest średni ale ja nie chce z nim tego osobiście zrobić


RE: Wywiad z rojemV13 - MrChmielOO - 10-06-2012 11:45

A powiedz mi, w którym miejscu ja napisałem, że to ma być osobiście?


RE: Wywiad z rojemV13 - bezelo - 10-06-2012 11:52

"Wątpie czy Rojek zgodzi się na coś takiego" napisałeś to tak jakbym chciał osobiście za nim zrobić wywiad .... ale i tak zrobię takie coś i po prostu dam mu linka do prywatnego filmu jak wyrazi zgodzę to spoko,ps nie oceniaj przedwcześnie że zrobię takie coś jak z Marcinkiem bo tego nie wiem.