Zagrajmy w...
Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. (/showthread.php?tid=1664)

Pages: 1 2 3


Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - Meloonikk - 12-08-2012 09:03




Podczas kiedy Gimper przyjął to jako odpowiedź bez niczego :D(dla złośliwych, nie przybyło mi widzów, choć wyświetleń faktycznie zrobiło się więcej). Czy naprawdę już cały internet jest przewrażliwiony na punkcie mitycznych hejterów, żeby nikt nie dawał im łapek w dół, robiąc wszystko w tym kierunku? Ciekawe kto miał w tym swój udział...
Może troszkę butthurt`owo, ale liczę na ciekawą dyskusję :)


RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - Gimper - 12-08-2012 11:11

Jak odrzucenie odpowiedzi video przez innego użytkownika ma się do hejterów?


RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - Meloonikk - 12-08-2012 11:29

Bo to co mówiłem w audiologu stawiało jego opinię w negatywnym świetle, więc wolał to po prostu odrzucić.


RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - Gimper - 12-08-2012 11:41

(12-08-2012 11:29 )Meloonikk Wrote:  Bo to co mówiłem w audiologu stawiało jego opinię w negatywnym świetle, więc wolał to po prostu odrzucić.
Z tego co posłuchałem to Panda także mówił że elo hell nie istnieje, i że na każdym elo zdarzają się słabi gracze i trolle. Po prostu przedstawił to krócej i składniej niż w twoim audiologu, aczkolwiek nie powinien być to powód do bana. Myślę że jest po prostu przewrażliwiony na punkcie osób chcących się (w jego mniemaniu) na kimś wybić, nuff said.


RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - Meloonikk - 12-08-2012 12:31

Meh, ale po tym co powiedział, wrzucił mecz Corkim gdzie miał 0/2/2 i płakał na noob team, twierdząc że Elo Hell jednak istnieje.


RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - appareil - 12-08-2012 14:18

Quote:przedstawił to krócej i składniej
LOLLOLOLOLOLOLOLOLOL
Dwa filmy rozwlekania wypowiedzi jak się da i przynudzania to nie jest coś, co nazwałbym składną i skrótową wypowiedzią.


RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - Wan1Mas - 12-08-2012 19:23

http://pastebin.com/MguLpndV + http://www.youtube.com/watch?v=wBuPTbvNfig czyli najgorszy ripoff riffa od krańca czasu = MadPanda.

Oceńcie, czy chłoptaś jest przewrażliwiony, czy nie.

Pst, imma dramaboi.


RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - Gimper - 12-08-2012 20:05

Quote:Dwa filmy rozwlekania wypowiedzi jak się da i przynudzania to nie jest coś, co nazwałbym składną i skrótową wypowiedzią.
Nie myl "krócej i składniej" z "krótko i składnie" :)


RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - appareil - 12-08-2012 21:00

Quote:Nie myl "krócej i składniej" z "krótko i składnie"
Dwa filmy o łącznej długości są krótsze niż jeden dziesięciominutowy, zanotuję Doktorze.


RE: Przewrażliwienie na punkcie mitycznego hejtu, negatywnych opinii. - Gimper - 12-08-2012 21:31

(12-08-2012 21:00 )apparatus Wrote:  
Quote:Nie myl "krócej i składniej" z "krótko i składnie"
Dwa filmy o łącznej długości są krótsze niż jeden dziesięciominutowy, zanotuję Doktorze.
Nie chodzi tylko o długość ale też o ilość przekazanych informacji, które Melonik mógł łatwo streścić w czasie w jakim zrobił to Panda. Mniejsza o to.