Zagrajmy w...
Wybór 1 najlepszej gry (według was) - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Wybór 1 najlepszej gry (według was) (/showthread.php?tid=2265)

Pages: 1 2 3


Wybór 1 najlepszej gry (według was) - Kaczy666 - 09-12-2012 11:42

Gra najlepsza waszym zdaniem,z którą moglibyście spędzić mase czasu :D i co w niej najbardziej lubicie,moja gra to League of Legends.Lubie w niej styl rozgrywki oraz grafikę :) A wasza gra ? :)


RE: Wybór 1 najlepszej gry (według was) - Kazaod - 09-12-2012 13:08

Alundra, gra dziecinstwa ktorej styl jest niepowtarzalny


RE: Wybór 1 najlepszej gry (według was) - Grzybiarz - 09-12-2012 13:27

Tetris. Tutaj nie zamkną mi serwerów, nie nauczę się jej na pamięć, więc zawsze mnie zaskoczy. Wyszła na w s z y s t k o, mam ją nawet w telewizorze, więc mogę zagrać w nią zawsze i wszędzie. Na świecie mamy ją już parę ładnych lat, a wciąż nie traci na popularności i uważam, że jest ku temu powód.


RE: Wybór 1 najlepszej gry (według was) - Elwood - 09-12-2012 17:18

Ja nie mam ulubionej gry, dziś najbardziej może mi się podobać taki Just Cause 2, za jakiś czas coś innego. Należy też pamiętać, że np. gry gatunku MOBA nie idzie porównać do FPS-a.

W której spędziłbym masę czasu, powiadasz. LoL odpada, bo raz mam ochotę zagrać, raz nie, sandboxy po jakimś czasie się nudzą... Wybrałbym albo jakiegoś jRPGa, w stylu Chrono Triggera, albo sieciową strzelankę, z tym, że musiałaby być ona ciągle rozbudowywana i aktualizowana.


RE: Wybór 1 najlepszej gry (według was) - JudiMakeFun - 09-12-2012 18:09

Diablo 2 - gra, w którą zaczynałem grać co najmniej 2 razy w roku przez ok. 10 lat. Mimo tego, że znałem ją na pamięć, to jednak zawsze dawała mnóstwo radości. Dodatkowo jak miało się z kimś w nią pograć to można było spędzać godziny przy niej. Mimo tego, że teraz D3 króluje, to jednak wracać zamierzam do niej dalej


RE: Wybór 1 najlepszej gry (według was) - Darkus - 09-12-2012 21:43

Ja nie wybiore.
Czemu?
Bo nie potrafie wybrać. Serce mi radzi by Raymana, mózg by Battlefielda, ręką by Gothica itd


RE: Wybór 1 najlepszej gry (według was) - MZLJ - 09-12-2012 22:00

Chyba wybrałbym tryb multiplayer z serii Call of Duty, od 5 lat nie mogę się nim na dłużej znudzić. Ale, żeby nie być taki mainstreamowy dodam, że równie mocno sobie cenię Ancient Domains of Mystery.


RE: Wybór 1 najlepszej gry (według was) - ChocolateYT - 10-12-2012 03:24

Mafia 2 ;)




RE: Wybór 1 najlepszej gry (według was) - Aprilynee - 10-12-2012 18:04

WarZ - chociaż jest w fazie wersji beta jest jedyna w swoim rodzaju :) Prawdziwa apokalipsa, to jest to :D Już się boję pełnej wersji to dopiero będzie 'czad'.


RE: Wybór 1 najlepszej gry (według was) - Elwood - 10-12-2012 18:27

Serio, to dopiero beta czy alpha, a Ty już mówisz, że to Twoja ulubiona gra? Nie dziel skóry na niedźwiedziu.

Btw - jedyna w swoim rodzaju? Jak dla mnie to raczej zrzynka z DayZ, nawet po tytule to widać.