Zagrajmy w...
Nowe tło rockalone2k - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowe tło rockalone2k (/showthread.php?tid=2614)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Nowe tło rockalone2k - skkf - 06-01-2013 02:48

Jak wam się podoba nowe tło rocka?
[Image: wv7bna.png]

Wybaczcie za mało treściwego posta, ale nie mam nawet słów do opisania tej pięknej grafiki.
Ps. Pamiętajcie, że to wszystko z pasji, a zarobki na youtube to grosze :)


RE: Nowe tło rockalone2k - CTSG - 06-01-2013 03:28

Wells, brzydkie. Myślę, że gdybym dostał coś takiego od organizatorów, to zaproponowałbym, że zrobię własne. Mogli mu zlecić zrobienie krótkiego filmu w którym zaprasza widzów na IES, bo tym tłem niestety dobrego wrażenia raczej nie zrobią.


RE: Nowe tło rockalone2k - OmonandTao - 06-01-2013 03:48

Tło nie jest złym pomysłem, choć mogłoby zostać lepiej zaprojektowane. W każdym razie, co najważniejsze, nie przeszkadza mi w poruszaniu się po jego kanale.
@CTSG
Masz rację. Lepszym pomysłem i tak by było gdyby ustawił film polecany na temat tego eventu na jakiś tam czas.


RE: Nowe tło rockalone2k - appareil - 06-01-2013 05:15

Ja osobiście czekam na takie akcje reklamowe:
[Image: lVWfa.png]


RE: Nowe tło rockalone2k - Ellmon - 06-01-2013 06:42

Czego to się nie zrobi, żeby się nachapać... Przykre ale prawdziwe. Osobiście to drażni mnie, ta jego uprzejmość i elokwencja, która przynajmniej według mnie jest co najmniej sztuczna. Ale już nic nie mówię bo Jego armia zaraz zmiesza mnie z gównem.


RE: Nowe tło rockalone2k - Infelicity - 06-01-2013 07:29

(06-01-2013 06:42 )Ellmon Wrote:  Ale już nic nie mówię bo Jego armia zaraz zmiesza mnie z gównem.
Gdybyś napisał to na lecpleju.pl, to może i by tak było. Tu raczej żaden "tarczownik-rokownik-debilnik" z gównem nikogo nie zmiesza.

Co do tła... Złe, jak każde inne, które miast być tłem są reklamą, upchniętą gdzie się da. Tak jak inni mówili, lepiej gdyby zrobił oddzielny film, może by jeszcze dostał za niego trochę kasy od agory ekstra. A teraz będąc na jego kanale można się nieco poczuć jak w sekcji ofert pracy w Wyborczej.
Meh, gdyby byłoby tło to lepiej sklecone, to może aż tak bym nie narzekał.

Quote:Ja osobiście czekam na takie akcje reklamowe:
[Obrazek: lVWfa.png]
Spoko, niedługo Rock zatrudni chłopców robiących prace na gówniany konkurs cdaction.pl w którym aby wygrać kiepską kartę graficzną trzeba "zaprojektować" własny czołg z logami MSI albo nVidii i gdzieś jeszcze dodać napis lub zdjęcie cdaction, bo bez łechtania ich tyłków ani rusz i niedługo takie akcje będą.
Aha, tak wyglądają między innymi ich prace.

[Image: 1twuvq.png]

[Image: kibelx.jpg]

[Image: 92b0aee878432.jpg]


RE: Nowe tło rockalone2k - Damian - 06-01-2013 09:36

(06-01-2013 02:48 )skkf Wrote:  Ps. Pamiętajcie, że to wszystko z pasji, a zarobki na youtube to grosze :)
Już jesteś nie na czasie. Rock powiedział, że gdyby nie dostawał pieniędzy za filmy, to... by ich nie robił. :( Tak czy siak, mnie nadal dziwi tytuł kanału, czyli "Games Rock". Gry Rock, czy jednak mój angielski jest na słabym poziomie?


RE: Nowe tło rockalone2k - Infelicity - 06-01-2013 09:51

(06-01-2013 09:36 )Damian Wrote:  Już jesteś nie na czasie. Rock powiedział, że gdyby nie dostawał pieniędzy za filmy, to... by ich nie robił. :(
To był sarkazm.


RE: Nowe tło rockalone2k - LamaTiVi - 06-01-2013 10:26

Jeśli chodzi o Games Rock to jest tu pewna zabawa z nickiem rock'a ale to znaczy 'Gry rządzą' wymiatają co kto woli :)


RE: Nowe tło rockalone2k - ogm - 06-01-2013 14:15

Nie macie prawa śmiać się z Rock'a! >.< On jest prawdziwym Youtuberem i dobrze że zarabia i ma sponsorów. Powinniście sami przestać nagrywać żeby pan Remigiusz miał jeszcze więcej widzów i wyświetleń. On umie robić bardzo dobre filmiki i jest najlepszy na YT! Jak zazdrościcie to won z internetów tu jest miejsce tylko dla prawdziwych ludzi jak RockAlone2k.