Zagrajmy w...
Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się (/showthread.php?tid=3184)

Pages: 1 2 3 4


Gimperr się sprzedał czyli o sprzedawaniu się - wolf - 31-03-2013 19:21

https://www.facebook.com/Gimperr
Oczywiście to zwykły trolling ze strony gimperra. Jego widzowie to szybko łyknęli i tak o to właśnie przed waszymi oczami powstaje następna jutubowa afera. Nawet Zakreble już się wypowiedział o tej sprawie ;D





Mimo wszystko czy uważacie, że "twórca" może się sprzedać? A jeśli tak to gdzie jest granica, której przekroczenie oznacza sprzedanie się?


RE: Gimperr się sprzedał czy o sprzedawaniu się - JudiMakeFun - 31-03-2013 19:54

Wielkanoc to już nie czas dla rodziny, teraz to czas do nagrywania filmów w których atakuje się drugą osobę, ach, ta magia świąt.

Co do samego filmu, to jest to kolejny film typu on ma, ja nie mam.

Ten film ma dwa wyjścia:
1. Zakrable myśli jak chłopczyk z gimnazjum
2. Robi sobie z wszystkich jaja

Co by nie było, jest śmiesznie ;)


RE: Gimperr się sprzedał czy o sprzedawaniu się - Lugia007 - 31-03-2013 19:57

(31-03-2013 19:54 )JudiMakeFun Wrote:  Wielkanoc to już nie czas dla rodziny, teraz to czas do nagrywania filmów w których atakuje się drugą osobę, ach, ta magia świąt.

Co do samego filmu, to jest to kolejny film typu on ma, ja nie mam.

Ten film ma dwa wyjścia:
1. Zakrable myśli jak chłopczyk z gimnazjum
2. Robi sobie z wszystkich jaja

Co by nie było, jest śmiesznie ;)

Nie bierzesz pod uwagę, że nie wszyscy obchodzą święta.


RE: Gimperr się sprzedał czy o sprzedawaniu się - Kefrus - 31-03-2013 20:08

Zakreble oczywiście trolluje. Zyebał tekstem o francuskiej pizzy i górnikach. A Gimper zarobił duży hajs i będzie się bronił trollingiem. Brawo B|


RE: Gimperr się sprzedał czy o sprzedawaniu się - Mrpati - 31-03-2013 20:23

Tak sobie spojrzałem na filmiki gimpera, 4 najnowsze, i widać liczbę debili którzy dali się nabrać na ten marny trolling, po prostu na tym filmiku widać że wszystko jest zmyślone.


RE: Gimperr się sprzedał czy o sprzedawaniu się - Elwood - 31-03-2013 20:49

Reklamowanie przeglądarkowych gierek nie jest zmyślone. Mam na myśli, że tak czy siak wyjdzie na tym na plus, cwany.


RE: Gimperr się sprzedał czy o sprzedawaniu się - wolf - 31-03-2013 21:20

Gimperr napisał jeszcze wcześniej, że jest w związku z facetem. Jednak na hajs ludzie się bardziej złapali :) Publika bardziej nienawidzi ludzi robiących łatwą kasę niż gejów ;d
btw




Gimpeer jest bardzo cwany, bo dość, że po tej całej akcji atmosfera się oczyści to jeszcze zgarnie hajs za te filmy reklamowe.


RE: Gimperr się sprzedał czy o sprzedawaniu się - Kazaod - 31-03-2013 23:54

Tak bo nikt nie skumal tego ze jutro gimperr da wyjasnienie a jutro mamy 1 kwietnia. gg


RE: Gimperr się sprzedał czy o sprzedawaniu się - Mrpati - 01-04-2013 00:09

@up, właśnie śmieszne jest to że większość w to uwierzyła...


RE: Gimperr się sprzedał czy o sprzedawaniu się - punio7 - 01-04-2013 09:21

Wiecie co może być śmieszne w prima aprilis? Ten artykuł daje kilka pomysłów: http://www.joemonster.org/art/22863/Garsc_inspiracji_na_Prima_Aprilis

Wiecie co nie jest śmieszne w prima aprilis? Udawanie skończonego durnia w Internecie i podpuszczanie znajomych aby robili filmiki jakoby kogokolwiek to obchodziło.