Zagrajmy w...
Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? (/showthread.php?tid=46)

Pages: 1 2 3


Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - Suhayl - 23-11-2010 17:27

Plaformówki, strzelanki, horrory? Wolicie oglądać stare, czy raczej nowe gry?

Ja tam najbardziej lubię jakiekolwiek horrory. Słuchanie jak ludzie się boją jest genialne.


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - Lavos - 23-11-2010 20:10

Mi tam wszystko jedno, byle nie nudził z komentarzem i nie nabijał się zbytnio z gry. Raz oglądałem jakiegoś Anglika, taki pojazd robił po jakiejś strzelance, że aż dziw, po co się do niej zabierał. Chyba potem nawet zagrałem w tamtą grę i okazała się całkiem fajna.

W zasadzie horrory-gry do mnie nie przemawiają. Lubię dziwaczny nastrój, ale kaman, one wcale nie straszą.


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - Likki - 23-11-2010 21:25

Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

Jeśli zagrajmer umie komentować na tyle, aby stworzyć fajny klimat (DaveTheUsher FTW!, [kojarzy ktoś gościa? no weźcie :P] ), z powodzeniem mogę oglądać let's playe z RPG-ów. Jeśli niekoniecznie - zręcznościówki i przygodówki. Wyścigówki raczej bez komentarza audio.

Jeśli chodzi o wiek gry - to nie ma absolutnie żadnego znaczenia.


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - 3landerBK - 24-11-2010 01:06

Jeżeli chodzi o mnie to może być byle jaka gra ważne żeby zagrajmer przedstawił mi grę w interesujący sposób i żeby jego komentarz był interesujący i z humorem oczywiście odpowiednim


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - Lubto - 24-11-2010 18:43

Nie no musi przeklinać nie może być taki że na siłę używa kulturalnych słów bo to żałosne no i jak u pana wyżej :)


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - kaszub - 24-11-2010 23:02

Zauważyłem, że oglądam let's play głównie gier, w które z różnych powodów nie grałem. Albo po prostu nie miałem ochoty.
A jak ktoś to przechodzi grę, nagrywa i jeszcze to komentuje, to czemu miałbym nie oglądać. :)


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - GreenCell - 25-11-2010 13:31

Prawdę mówiąc, za często Zagrajmy W nie oglądam, lecz jeżeli już to owe zw musi w jakiś sposób do mnie przemówić, czy to komentarz, czy sama gra. Ostatnio zaczął oglądać Megaman'a którego nie lubię, potwornie mnie ciągnie do tej gry lecz ja się nie poddam ;p.


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - Thelleo50 - 03-12-2010 15:23

Ja osobiście lubię zagrajmy z RPG'ów, FPS, Akcji itp.


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - kuwica123 - 01-03-2011 21:58

Ja także większość "zagrajmy w" które obejrzałem było z gier o których coś tam słyszałem. Wg mnie nie warto oglądać jak ktoś przechodzi np. Silent Hill, ponieważ z czyimś komentarzem to już nie jest straszne dlatego, że wiesz, że nie jesteś sam ;) Wyobraźcie sobie grę w Silent Hill o 1 w nocy, na słuchawkach i nikogo oprócz was w domu nie ma. No z czyimś komentarzem to już nie będzie to samo. Najlepsze chyba są gry akcji oraz fps'y .


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - giVEPL - 15-03-2011 19:11

RPG (Lander i Seed ) , Akcja (VVitchaven) . Najbardziej mi sie podobają owe kategorie