Zagrajmy w...
Agora - Polski ING Media UK - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Agora - Polski ING Media UK (/showthread.php?tid=603)

Pages: 1 2 3


Agora - Polski ING Media UK - Andzia639 - 21-08-2011 21:35

Chciałbym zapytać czy tylko ja czy też inni otrzymują sporo roszczeń ze strony "Agora" w ostatnim czasie ? Od 2 tygodni otrzymałem od tych "figlio di puttana" roszczenia do 8 filmów i mnie zaczyna to za przeproszeniem wkur****.


Więc jak u was ? Też otrzymaliście roszczenia od Agora ?


RE: Agora - Polski ING Media UK - Gimper - 21-08-2011 21:56

Nic nie dostałem w tym temacie


RE: Agora - Polski ING Media UK - undero - 21-08-2011 21:59

Tak ja otrzymuje ale zgłaszam spory wtedy to rozpatrują i na 80% zdejmują mi to coś. Jeśli jednak się nie uda na filmik wpadają reklamy co mnie do szału doprowadza, więc rozumiem Cię to może wnerwiać.


RE: Agora - Polski ING Media UK - Andzia639 - 21-08-2011 22:23

Mnie najbardziej wkurza że agora sobie robi jaja i nawet palcem nie ruszy i nie rozpatrzy roszczenie. Tak się zastanawiam czy nie napisać do nich w tej sprawie.


RE: Agora - Polski ING Media UK - RomanSzondi - 21-08-2011 22:32

O właśnie mnie taki problem spotkał. Zgłosiłem roszczenie i tylko muszę czekać na reakcje.

(21-08-2011 22:23 )Andzia639 Wrote:  Mnie najbardziej wkurza że agora sobie robi jaja i nawet palcem nie ruszy i nie rozpatrzy roszczenie.

Eee, na tyle filmów wysyłanych dziennie na YT dotyczących zagrajmy w, to może nie mają wystarczająco dużo czasu aby szybko zareagować. Choć z drugiej strony kij wie, czy właśnie specjalnie nie przedłużają.

(21-08-2011 22:23 )Andzia639 Wrote:  Tak się zastanawiam czy nie napisać do nich w tej sprawie.

Śmiało, chciałbym dowiedzieć się więcej o tej "firmie". Co oni do cholery z nami wyprawiają?


RE: Agora - Polski ING Media UK - Andzia639 - 21-08-2011 22:46

http://www.agora.pl/agora_pl/0,0.html

Spółka która ma w kieszeni kilka mediów w tym gazetę wyborczą

Co mnie bardziej interesuje jest to:

http://di.com.pl/news/31323,0,Agora_i_YouTube_podpisaly_komercyjna_umowe_partnerska.html

Mimo że news z kwietnia daje trochę do myślenia...


Jutro do nich napiszę oczywiście wszystkie odpowiedzi z ich strony będę publikować na łonach tego tematu.


RE: Agora - Polski ING Media UK - RomanSzondi - 21-08-2011 23:20

Wygląda poważnie, niech mi tylko odblokują filmy i mogą robić co chcą. Zawsze chodzi o kase, wrrr


RE: Agora - Polski ING Media UK - RomanPL79 - 22-08-2011 07:20

Mi też ta firma się naprzykrza, lecz jak na razie po sporze wycofuje swoje roszczenia.

Dobijają mnie właśnie takie firmy, które się wpie***ą z swoimi roszczeniami pod każdy film, byle żeby zarobić. Szkoda, że nie można (chyba) napisać do YT jakiegoś zażalenia na firmę, która się stale naprzykrza choć to nie są jej materiały. Gdyby taka opcja była, to zapewne już dawno takie IMG media UK oraz taka Agora przestały by działać na YT.


RE: Agora - Polski ING Media UK - Andzia639 - 22-08-2011 07:43

(22-08-2011 07:20 )RomanPL79 Wrote:  Szkoda, że nie można (chyba) napisać do YT jakiegoś zażalenia na firmę, która się stale naprzykrza choć to nie są jej materiały. Gdyby taka opcja była, to zapewne już dawno takie IMG media UK oraz taka Agora przestały by działać na YT.

Raczej takiej opcji nie będzie bo te firmy podpisały umowy partnerskie z YT więc jedyne co pozostaje w tej kwestii to marzyć


RE: Agora - Polski ING Media UK - punio7 - 22-08-2011 08:06

Hehe, ciekawi mnie sytuacja gdyby np. ING Media UK poskarżył się o jakiś filmik Agory, czy sytuacja wylądowałaby w sądzie i czy ktoś pomyślałby wtedy o utemperowaniu nachalności żal-botów.