Zagrajmy w...
Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. (/showthread.php?tid=216)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Lavos - 21-04-2011 09:43

Quote:7."Czy tylko mi nie pasuje, że krytykę nazwał syfem?"
Jak zwykle szukasz zaczepki. Nie chodziło mi o to, że krytyka to syf.

..ale nie sprecyzowałem od razu. Bo po co. Ha-ha-ha!


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Roofix - 21-04-2011 11:01

Hoho, mój skrótowy sposób pisania został doceniony (Yeach, służę jako wzór!!!!!) . Twoje przeprosiny wyglądają tak, jakbyś pisał je na odwal, byleby mieć spokój. Dobrze, że chociaż próbujesz coś wyjaśnić.
Ale na litość boską, skończ z tym "Wasz Super Zimny, ~John P. Garett". Już wiemy, zapamiętamy.

Gratuluję Modron, że chciało Ci się te 120 stron na kanale Lavosa przekopywać. I stąd moje pytanie do Garreta (tak mi najłatwiej pisać) - Odsłuchałeś tłumaczeń Lavosa, czy też jak VV nie obchodzi Cię, co druga strona by chciała powiedzieć?


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - appareil - 21-04-2011 13:59

Quote:Gratuluję Modron, że chciało Ci się te 120 stron na kanale Lavosa przekopywać
Bardzo mu się chciało. Tak się wciągnął w to, że aż się wylogować zapomniał.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - thefifiasek - 21-04-2011 14:16

@apparatus
Hahahahahahaha, brawo za spostrzegawczość. Widać teraz kim jest nasz tajemniczy ModronCube :)
@TOPIC
To pokazuje, jakimi hipokrytami są dzieci z DissStudio. Nic dodać nic ująć.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Roofix - 21-04-2011 15:19

Że ja tego nie zauważyłem, ale ja zawsze przegapiam nawet takie szczegóły :P
Przynajmniej już wszystko jasne, chyba że to jak zawsze "celowe" zagranie.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - John Garett - 21-04-2011 18:42

(21-04-2011 11:01 )Roofix Wrote:  Gratuluję Modron, że chciało Ci się te 120 stron na kanale Lavosa przekopywać. I stąd moje pytanie do Garreta (tak mi najłatwiej pisać) - Odsłuchałeś tłumaczeń Lavosa, czy też jak VV nie obchodzi Cię, co druga strona by chciała powiedzieć?

Odsłuchiwałem cały filmik, dosłownie 29 min chodzi o ten zatytułowany "Why so serious VV". Wiem o czym mówił i jakoś nie mam problemu z tym, że LCSintrax ma problemy z wymową ale mnie to nie przeszkadza (W końcu to nie jest jego wina, tak?) Tak samo Eryk, że nie ma głosu po mutacji, wpadł na ciekawy pomysł założenia studia.
I mówię teraz na serio. Bo już nie chcę, żeby młodzi musieli obrywać po części za moje winy. Fakt święty nie jestem ale człowiek robi błędy.
Przepraszam, nie chciałem, żeby tak wyszło, żeby trzeba było się kłócić aż na 10 stron forum. Wybaczycie mi? I mojej głupocie i niedopatrzeniom. Postaram się poprawić, ale proszę was powiedzcie co mamy zrobić, ok?

Wyciągam rękę na zgodę.

~Garett


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Roofix - 21-04-2011 18:47

Ale w tym filmiku nie chodziło o seplenienie LC "Sida" Sidraxa (to jego gwara), ale to co mówił w nagraniu.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - John Garett - 21-04-2011 18:50

(21-04-2011 18:47 )Roofix Wrote:  Ale w tym filmiku nie chodziło o seplenienie LC "Sida" Sidraxa (to jego gwara), ale to co mówił w nagraniu.

Wiem. Jedna z moich znajomych też ma swoją gwarę. Ja mam swoją "Kujoskom gwore." A ino nie godom tak i staram się to ograniczyć.
Ale zrozumiałem przesłanie ale nie chcę mi się wierzyć, że Panczak raptem wybaczyła etc. ale to tylko moje zdanie. Bo wiem, że i może LCSintrax ma rację ale chyba on nie jest święty.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Lavos - 21-04-2011 19:00

So..gwara to tylko 'godom' etc. A krytyka 'ja pierdole ale nudzisz'. Zaskakujące wynurzenia.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Gik - 21-04-2011 19:02

Ech.

1. Pomyślcie nad pytaniami. Niech każdy wywiad będzie robiony indywidualnie pod zagrajmera. Nie moze być tak, że w kazdym wywiadzie słyszy się to samo.
2. Bardzo mi przykro, ale dzieciaki muszą odejść. Nikt nie chce słuchać czegoś takiego.
3. Dzieciaki też nie mogą zarządzać kanałem YT. Sam widziałeś, do czego to prowadzi.
4. Nie róbcie wywiadów z zagrajmerami, których nikt nie zna.
5. Jeżeli wasz wywiad trwa 3 minuty - nie publikujcie go. Lepiej nic nie wysyłać, niż wysyłać chłam.
6. NIE KASOWAĆ KOMENTARZY. Cokolwiek w nich by nie było.

To tyle. Na razie.