Zagrajmy w...
Iniemamocny RockAlone2k - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Iniemamocny RockAlone2k (/showthread.php?tid=395)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Valion - 04-07-2011 13:08

@dekalok

Nie próbuj trollować. Serio. Bo słabo Ci idzie.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - dekalok - 04-07-2011 13:50

Spoks, koks
@Etren Ten temat jakoś nijak się ma do żałosnego proszenia o łapki.. Więc nie wiem po co dałeś tutaj ten filmik


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Etren - 04-07-2011 14:23

@dekalok Proszę Cię przeczytaj CAŁY temat to może zrozumiesz. Jeżeli nie to już spieszę z wyjaśnieniami. Dyskusja dotyczy już nie tylko blokowania OO i innych przez "szpiegowskie" komentarze, ale samego Rocka. Zrozumiałeś? Jeśli nie - proszę opuść to forum lub ten wątek(do wyboru do koloru). I tak jak napisał kolega Valion - nie trolluj.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - dekalok - 04-07-2011 16:41

Dzięki za dogłębne wytłumaczenie Twojego stanowiska, jesteś wzorem koksa!

//ostrzeżenie. Powód - offtop.
i prosze, daj sobie spokój z tą marną prowokacją.



RE: Iniemamocny RockAlone2k - Valion - 04-07-2011 17:56

Przybył biały rycerz co zwie się "dekalok". Myślał, że on zrobi z nas idiotów i uratuje RockAlone2k. A tu nie pykło...


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Etren - 04-07-2011 18:25

@Valion Nie musi go ratować. W końcu Rock może olać krytykę i nie tłumaczyć. No bo tak łatwiej, prawda?


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Falc00n - 04-07-2011 18:56

Mógłbym prosić jakiegoś moda o usunięcie tych off-topowych komentarzy (łącznie z tym)? Na przyszłość powstrzymajcie się od odpowiadania na takie niskopoziomowe posty, bo robi się coraz większy OT. Ja się powstrzymałem chociaż krew mnie zalewa jak patrzę na kolegę dekaloka ;)


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Roofix - 04-07-2011 19:20

Przypomina mi to kominkowe "autor chcę czuć się tu dobrze i od lat doskonale żyje mi się z dala od krytyki".


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Lavos - 04-07-2011 20:23

@Najnowszy filmik Rocka w tym temacie

Od około 7:37

...Rock, wijesz się i wijesz. A z tego 'ale moje' to zachęcam, zróbcie loopa i będzie forumowe meme. Co do reszty - wycieranie zadka. Cztery tygodnie na jutube, jak może biedak się odnieść do krytycznych komentarzy? Jego działania podsuwają najbardziej sarkastyczną odpowiedź - jak skończony..(dopiszcie co kto woli.), po kilka razy wymyślając steki bzdur na temat charakteru krytyki.
Zazwyczaj staram się nie poruszać takiego pseudowątku, ale z każdym nowym filmikiem od tego człowieka dochodzę do wniosku, że niektórzy mają zdecydowanie za dużo wolnego czasu.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Roofix - 04-07-2011 20:31

Ja wiem, że krytyka typu choćby "Słaby filmik", "Ale się nudziłem", może mierzwić, ale czy to nie jest na tym samym poziomie, jak "Fajny filmik", "Świetnie się oglądało"? Taki sam poziom komentarza, a jednak to te dwa pierwsze są częściej usuwane i prowokują zachowania typowe dla fanbojów "Nie podoba się? Nie oglądaj i nie oceniaj LAMUSIE!".
Nietrudno dojść do wniosku, że generalnie ludzie nie lubią być krytykowani i ich do mierzwi, nie podoba się. Najbardziej racjonalnym sposobem jest albo rezygnacja z zabawy w robienie filmików, jeśli nie podoba się krytykowanie, albo nauczenie się z tym żyć. I polecam prędzej to ostatnie, choć to jak widać trudniejsze (jednak zaczyna to lepiej świadczyć o człowieku).