Zagrajmy w...
Koniec RockAlone2k? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Koniec RockAlone2k? (/showthread.php?tid=492)



RE: Koniec RockAlone2k? - Wan1Mas - 03-06-2012 19:13

Bo robi to samo co on.


RE: Koniec RockAlone2k? - Infelicity - 03-06-2012 19:32

I w ten sam sposób.


RE: Koniec RockAlone2k? - Sou - 04-06-2012 06:26

(03-06-2012 18:22 )Interhex Wrote:  Sou powiedz szczerze czemu tak uparcie bronisz Remigiusza?

To wy lepiej napiszcie czemu macie taki dupościsk jak go widzicie;] Zresztą nie tylko jego. Jakieś kompleksy?:) Rock robi materiały ewidentnie pod swoją widownię. Nie zajmuje się jakimiś bardziej wymagającymi grami, czy poziomem trudności;) Jego komentarz też już zaczął dostosowywać się do odbiorców.

No, ale to jego pomysł na prowadzenie kanału na YT. Wystarczy go nie oglądać i skupić się na swoim własnym życiu.


Wan1Mas, dokładnie tak jak piszesz, tak jak Rock robie swój kanał na YT. Nie da się ukryć o_O

Infelicity, IMO to co Rock sobie zaplanował, wykonuje o wiele lepiej niż ja. No ale dzięki za docenienie :)


RE: Koniec RockAlone2k? - punio7 - 04-06-2012 06:51

Zrobię sobię filmik, wyjaśnię w nim co to jest MMO! Ekstra! Co z tego, że wszyscy widzowie o wieku większym niż 15 lat i tak już to wszystko wiedzą. Scenariusz, tekst, przygotowanie się wcześniej? A po co tracić czas an takie pierdółki. Po co w ogóle się wysilać skoro fani i tak mnie wielbią za każde gówno które im podsyłam. A tych którzy mnie nie wielbią to skasuję komentarze i wszyscy są szczęśliwi. Ale jestem zajebisty.


RE: Koniec RockAlone2k? - Infelicity - 04-06-2012 08:11

Rock in the nutshell.


RE: Koniec RockAlone2k? - Roofix - 04-06-2012 11:25

Sou, to ty chyba nie pamiętasz (nie wiesz?), jak to było z bytnością Rocka na tym forum i historią którą potem przedstawił swoim fanom.


RE: Koniec RockAlone2k? - Sou - 04-06-2012 12:12

(04-06-2012 11:25 )Roofix Wrote:  Sou, to ty chyba nie pamiętasz (nie wiesz?), jak to było z bytnością Rocka na tym forum i historią którą potem przedstawił swoim fanom.

Cośtam słyszałem. Nie mniej dziwie się skąd taki butthurt u was po kolesiu, który o tym miejscu pewnie zapomniał tydzień po ostatnim filmie na jego temat;]


RE: Koniec RockAlone2k? - Interhex - 04-06-2012 14:32

Oczekujmy na kanale Sou że jest ukrytym psychologiem internetu i zrobi vloga jak to zwalczył złą armie zagrajmyw.pl .


RE: Koniec RockAlone2k? - ADominacja - 04-06-2012 14:44

Materiały wujka jak wrestling- obraźliwie głupie i sztuczne, ale wielu osobom to nie przeszkadza, ba, nawet to uwielbia.


RE: Koniec RockAlone2k? - Wan1Mas - 04-06-2012 15:45

Dobra, zrobię to zanim napiszę tutaj ktoś inny.

Co myślicie na temat nowego, oświeconego Play Next 2012?





Wypowiedzcie się.

P.S To wcale nie jest bait.