Zagrajmy w...
Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. (/showthread.php?tid=216)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Roofix - 21-04-2011 19:18

Jeśli chodzi o komentarze - jest zawsze pewna granica. Co innego wyzwiska, obrażanie, co innego zwykła krytyka (nauczcie się to odróżniać). Jeśli nie tolerujecie nachalnych reklamowania się innych Zagrajmerów lub kogo-, czegokolwiek, to ewentualnie to też możecie usuwać.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - John Garett - 21-04-2011 19:40

Dziękuję ci Gik, od razu czuje się jakbym pracował z kimś mądrzejszym.
Teraz niestety będę musiał młodym złą wiadomość przekazać, bo to trochę tak jak bym im podjebał studio. Hasło zmienię, a teraz pytanie takie moje własne.
Co według was znaczy "sławny", bo wg mnie liczba widzów to nie sława. Według mnie to umiejętność przyciąganie ludzi swoim stylem.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - RomanPL79 - 21-04-2011 20:19

Moim zdaniem co do tego, z kim robić wywiady, to róbcie z znanymi zagrajmerami oraz takimi, którzy wydają się dobrzy i mogą zdobyć jako taką popularność (i w tedy jeszcze raz zrobić z nimi wywiad i zobaczyć jak się zmienili pod wpływem popularności)


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Gik - 21-04-2011 20:21

Nie musi być to jakaś "gwiazda". Wybierając osobę do rozmowy miej przede wszystkim na uwadze to, czy ma ona coś ciekawego do powiedzenia. I nie, niech to nie będzie to kolejny majnkraftowiec, tylko ktoś, kto ma na swoim profilu rzadko spotykane wśród zagrajmerów gry. Inaczej znowu wyjdzie takie coś, jak przy ZapomnianymChłopcu.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Vic83 - 21-04-2011 21:01

Powinniście zastanowić się nad tym, po co tak naprawdę przeprowadzacie wywiady. Pytania w rodzaju 'jak masz na imię?', 'ile masz lat?', 'co robisz na youtube?', 'kiedy się zarejestrowałeś?', 'czy lubisz placki?' itp. niczemu nie służą. Na każde z tych pytań (poza ostatnim) odpowiedź można znaleźć w ciągu kilku sekund na kanałach waszych rozmówców.
Ważne jest to, co zasygnalizował Gik - powinniście układać pytania pod konkretnego rozmówcę. Drugą sprawą są wasze reakcje na odpowiedzi indagowanego. Jeśli zadajecie pytanie, to powinniscie być przygotowani na dyskusję na temat będący przedmiotem pytania. Nie wystarczy zwykłe aha. Powinniście w razie potrzeby nawiązywać do odpowiedzi, dociekać, zadawać pytania dodatkowe, by stworzyć wrażenie prowadzenia dyskusji. W przeciwnym razie wasze wywiady będą zwyczajnie nudne.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Roofix - 21-04-2011 21:14

I jeszcze jedno - obiektywizm. Starajcie się widzieć wady i zalety. Szczególnie to się tyczy flejmu, jaki był w wywiadzie z VVitchavenem.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Azron889 - 26-04-2011 20:14

Wywiad z Witchavenem było okropne w wykonaniu, ale np. wywiady z Gimperem i Ragnarokiem było dość dobre bo naprawdę się czegoś mogliśmy o nich dowiedzieć. Mam nadzieję że kiedyś ktoś się zabierze w taki projekt i zrobi to z "sercem"


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - punio7 - 26-04-2011 21:03

Ależ oni robili je z sercem, tyle że bez rozumu.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - MrShihor - 27-04-2011 16:58

Hmh a ja mam taki pomysł. Skoro John już ''podwędzi'' studio to może poczekajmy na koleją produkcje a na razie odstawmy temat tego studia? Bo teraz obecnie nic nie jest wrzucane a na temat starych wywiadów nie będziecie pisać kolejnych 10 stron?


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - mrminecraftplus - 08-05-2011 16:42

Oświadczam!

Poprosiłem Johna Paola Garetta o usunięcie Studia!!!

Nie obwiniać go za to!

Z poważaniem MrMinecraftPlus - Znano jako Eryk Górecki.