Zagrajmy w...
Iniemamocny RockAlone2k - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Iniemamocny RockAlone2k (/showthread.php?tid=395)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Iniemamocny RockAlone2k - kaszub - 06-07-2011 08:05

Wracając do tematu krytyki, to uważam, że jest to przyczyną nie do końca dobrej i właściwej interpretacji założeń blogera Kominka o krytyce. Rock był na Social Media Day we Wrocławiu, gdzie przeróżni blogerzy przedstawiali "przepis na sukces". Oglądałem całe to wydarzenie na audycji live. Jednym z głównym punktów w tym "przepisie" było bycie sobą. Innym ważnym punktem (w tym przypadku dla Kominka) było olewanie krytykantów i hejterów. Kominek uważał, że wszelkie komentarze które go drażnią, kasuje. Tak dla świętego spokoju. Spoko. Kominek jest po prostu w tym przypadku sobą, czyli lekkim egoistą. W tym przypadku oba wcześniej wspomniane punkty są spełnione.
Z kolei Rock, publikując vloga o tym, że będzie kasował krytykę (już nie wchodzę w szczegóły jaką) było słychać wyraźnie w jego głosie, że nie do końca jest do swojej decyzji przekonany.
Blog Kominka jest dość specyficznym miejscem. Samego blogera otaczają swego rodzaju wierni niczym wyznawcy Stefana w Firmie Apple. Wg mnie u Rocka na kanale panuje trochę inna atmosfera. Jeśli sam postanowił zająć się działalnością reporterską (bo taka wg mnie jest sera PlayNext) to krytyki nie powinien unikać. Wręcz przeciwnie.

A co do ostatniego filmu, to nie obejrzałem całego. Urywkami. "tęskniłem tato" - to było urocze.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Etren - 06-07-2011 10:36

(06-07-2011 08:05 )kaszubiak Wrote:  A co do ostatniego filmu, to nie obejrzałem całego. Urywkami. "tęskniłem tato" - to było urocze.

Taak, urocze, że chrzaniąc o byle czym można zdobyć większą sławę, niż wielu ludzi robiących dobre filmy. Tylko, że te filmy to nie vlogi.

EDIT:
Bez urazy kaszubiak, oczywiście.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - kaszub - 06-07-2011 10:44

Spoko. Nie wyraziłem się jasno. Ale mam wrażenie, że mamy podobne odczucia po ostatnim "vlogu" samochodowym Rocka. Troszkę przynudzał. O ile jego poprzednie vlogi były nawet ciekawe (nie wszystkie) to ten ostatni był nie bałdzo. Ale to moja opinia. Komuś może się to podobać.

Lece oglądać Gracjana <3


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Lavos - 06-07-2011 13:40

W sumie ten vlog, a raczej ten fragment dałem jako ciekawostkę, gdyż nie mówił o niczym mnie interesującym.

Quote:Z kolei Rock, publikując vloga o tym, że będzie kasował krytykę (już nie wchodzę w szczegóły jaką) było słychać wyraźnie w jego głosie, że nie do końca jest do swojej decyzji przekonany.

Co, po kilku coraz bardziej dziwacznych próbach ustosunkowania się do krytyki kiepsko pokazuje jego profesjonalizm i rzekome doświadczenie moderatora. Szkoda nieco, że przestał mi odpisywać na komentarze, dochodził do porównywania mnie do tabloidów tj. Fakt. Urocze.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Etren - 06-07-2011 14:58

"Weź chłopie wystartuj sam z inną akcją, bo widzę, że masz "wizję". Nie truj mi tutaj i nie psuj zabawy wyróżnionym. Robię co mogę, a nikt mi za to nie płaci. Więc nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zrobił coś lepszego."

Bulwers. BANUJ HEJTERÓW ROCK !!!!111 Tak BTW Rock dostał partnera.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Lavos - 07-07-2011 10:05

Cóż to za copypasta? Screeny, screeny, babe.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Etren - 07-07-2011 10:40

(07-07-2011 10:05 )ModronCube Wrote:  Cóż to za copypasta? Screeny, screeny, babe.

Sorry, sorry baby:] Nie zdążyłem!


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Roofix - 07-07-2011 11:44

Że był na Social Media Day i wpadł pod wpływ Kominka, to się teraz nie dziwię. Niech lepiej znajdzie sobie lepszy "wzór" do naśladowania.
Fakt, nawet drobna krytyka może być dla kogoś nieprzyjemna i irytująca, ale cóż - z nią trzeba nauczyć się żyć, jak w świecie rzeczywistym.
Co do Kominka - z osób udzielających się na tym forum ja i kaszubiak chyba najlepiej się na nim poznaliśmy (powiedzmy, że osobiście). Dlatego jeśli Rock rzeczywiście ma wątpliwości co do kominkowego sposobu bycia i podchodzenia do krytyki, z pewnością szerzej będziemy mogli mu w tej kwestii powyjaśniać i przedstawić argumenty.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Czokobo - 08-07-2011 12:03

http://www.youtube.com/watch?v=-425Bcmv3t4&feature=feedlik

"Musicie sami pamiętac o palcach, bo kiedy ja tylko o tym wspomnę, to zaraz są żale i smutki..."

I zaprawdę nie wspomniałeś o nich!


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Valion - 08-07-2011 13:25

@up

HAHAHAHAHAHA...HAHAHA...HAHAHA... HA. Rock zaczyna topić się w własnym bagnie...good.