Zagrajmy w...
Koniec RockAlone2k? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Koniec RockAlone2k? (/showthread.php?tid=492)



RE: Koniec RockAlone2k? - kalafior-4 - 06-06-2012 02:34

Lavos jest białym rycerzykiem.


RE: Koniec RockAlone2k? - Sou - 06-06-2012 07:01

(05-06-2012 16:15 )LavosCore Wrote:  Takie gadki jak ta Sou nie są dla mnie pierwszyzną.

Dokładnie, po tylu latach spędzonych na forach człowiekowi się już nie chce setny raz czytać tych samych tekstów wsadzanych w różne tematy. Swoje zdanie już napisaliśmy, a cała reszta jest czasem zabawna jak ktoś nie wie o co chodzi ;)


RE: Koniec RockAlone2k? - Lavos - 06-06-2012 09:06

Czyli będziesz teraz udawać tego cwanego. Whatever.
Może na przyszłość pomyśl i wstrzymaj się z pisaniem postów - udawanie poinformowanego średnio ci wychodzi, widać na przykładnie kilku tematów.


RE: Koniec RockAlone2k? - Sou - 06-06-2012 10:18

(06-06-2012 09:06 )LavosCore Wrote:  Czyli będziesz teraz udawać tego cwanego. Whatever.
Może na przyszłość pomyśl i wstrzymaj się z pisaniem postów - udawanie poinformowanego średnio ci wychodzi, widać na przykładnie kilku tematów.

Jestem cwany, nie muszę udawać:D Tobie radzę popracować nad kompleksami.


RE: Koniec RockAlone2k? - Wan1Mas - 06-06-2012 11:37

Zastanawiam się, dlaczego każdy PROsiak, który nie wie jak odpowiedzieć, bądź jest pod ścianą, odpowiada "walcz z kompleksami", naprawdę, coraz więcej takich widuję, a są naprawdę zabawni.


RE: Koniec RockAlone2k? - Lavos - 06-06-2012 11:43

Bo sam takowe posiada? Reversal psychology, my dear Watson. Przecież widać, że ten random nie wie o czym gada.


RE: Koniec RockAlone2k? - Rangy - 06-06-2012 11:55

Zastanawiam się, czy ludzie którzy mówią o takich rzeczach [...]:

Quote:Zastanawiam się, dlaczego każdy PROsiak, który nie wie jak odpowiedzieć, bądź jest pod ścianą, odpowiada "walcz z kompleksami", naprawdę, coraz więcej takich widuję, a są naprawdę zabawni.

[...] myślą racjonalnie. Wracając do tematu, to nie mam zastrzeżeń co do jego akcji, lecz do jego materiałów tak. Facet niech robi to, co robi i jak chce, lecz jak to się potoczy i jaką będzie miał widownię, to zależy od materiałów i informacji które wciśnie swoim subskrybentom.


RE: Koniec RockAlone2k? - Lavos - 06-06-2012 13:05

Co w tym myśleniu nie jest racjonalnego?
Abstrahując od twojej źle skrywanej niechęci do naszego uroczego plejmera.


RE: Koniec RockAlone2k? - Infelicity - 06-06-2012 15:14

(06-06-2012 10:18 )Sou Wrote:  Tobie radzę popracować nad kompleksami.

Bo kiedy nie ma się argumentów, trzeba oczywiście coś powiedzieć o kompleksach. Soushibo, proszę Ciebie, nie kompromituj tu się w ten sposób. Twoje poprzednie posty już starczą.
Nie masz nic do napisania? To nie pisz, wszyscy wiemy jak jest, a Ty wziąłeś argument typu:
"X mówi - [tu wstaw dobry argument innego użytkownika]
Soushibo mówi - Twoje stopy śmierdzą."

Niczym trzynastoletnie dziecko.


RE: Koniec RockAlone2k? - Interhex - 06-06-2012 19:59

(06-06-2012 10:18 )Sou Wrote:  
(06-06-2012 09:06 )LavosCore Wrote:  Czyli będziesz teraz udawać tego cwanego. Whatever.
Może na przyszłość pomyśl i wstrzymaj się z pisaniem postów - udawanie poinformowanego średnio ci wychodzi, widać na przykładnie kilku tematów.

Jestem cwany, nie muszę udawać:D Tobie radzę popracować nad kompleksami.

Przypomina mi on rocka , jak był na tym forum . Te same argumenty , ten sam styl pisownii . Udawanie dobrego psychologa internetu kiedy postawiono zbyt mocne argumenty.