Zagrajmy w...
Nowe tło rockalone2k - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowe tło rockalone2k (/showthread.php?tid=2614)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Nowe tło rockalone2k - fszeker - 13-01-2013 02:43

@up

ale też takie coś jak regulamin, którego w różnych miejscach trzeba przestrzegać bardziej lub mniej.

Kodeks Forum, Paragraf 2 ustawa 1:
Quote:2.1 Na jednego użytkownika przypada jedno konto.

Więc trol, trolem łamie podstawy naszego Kodeksu


RE: Nowe tło rockalone2k - MircoCroCop - 13-01-2013 05:21

(13-01-2013 02:43 )fszeker Wrote:  @up

ale też takie coś jak regulamin, którego w różnych miejscach trzeba przestrzegać bardziej lub mniej.

Kodeks Forum, Paragraf 2 ustawa 1:
Quote:2.1 Na jednego użytkownika przypada jedno konto.

Więc trol, trolem łamie podstawy naszego Kodeksu

Zaczął go łamać po tym, jak bez powodu - a jedynie przez wyższość strony został zbanowany. Po co wymieniać słowa, jak można 2/3 razy kliknąć..


RE: Nowe tło rockalone2k - buthurt - 13-01-2013 09:08

(13-01-2013 02:43 )fszeker Wrote:  @up

ale też takie coś jak regulamin, którego w różnych miejscach trzeba przestrzegać bardziej lub mniej.

Kodeks Forum, Paragraf 2 ustawa 1:
Quote:2.1 Na jednego użytkownika przypada jedno konto.

Więc trol, trolem łamie podstawy naszego Kodeksu

To teraz przeczytaj posty Dona (wcale nie moje posty ofc :D*) i wskaż miejsce w którym został złamany regulamin? Ignorowanie kogoś? To łamanie regulaminu? Mówi to ktoś który wszędzie jest taki wygadany i nawet nowe paragrafy ustanawia, ale gdy Don (nie ja*) zapytał w jaki sposób Rock szkodzi rynkowi gier to już lepiej było zbanować Dona (nie mnie*) bo po co rozmawiać.

Zamiast oskarżać kogoś i wymieniać tutaj punkty regulaminu, wróć lepiej do nagrywania filmików o hameryce, a jak już jesteś taki obeznany w prawie to zarzuć paragrafem na to co Don (nie ja*) pisał wcześniej. Który post podlega jakiejkolwiek karze?

*Nie przyznaje się do tamtego konta, a nie macie żadnego dowodu żeby było ono moje i w sumie napisałem tak celowo żeby zobaczyć jaki będzie powód bana.


RE: Nowe tło rockalone2k - Lavos - 13-01-2013 10:26

MircoCroCop Wrote:Zaczął go łamać po tym, jak bez powodu - a jedynie przez wyższość strony został zbanowany.
Jasne, bez powodu. Wcześniej dostał za spam, gdzie twierdził, że nie zamierza dyskutować, zatem zapętlał swoje oszczerstwa (to już dwa), by na koniec lekceważąco odnieść się od mojego upomnienia. Teraz dodatkowo zakłada nowe konta, pokazując jak się bardzo nami nie przejmuje. Serio, szeregowy zmartwiony słuchacz.


RE: Nowe tło rockalone2k - appareil - 13-01-2013 12:11

Quote:Zaczął go łamać po tym, jak bez powodu - a jedynie przez wyższość strony został zbanowany.
Takie się wydaje, ale przyjrzyjmy się dokładniej. Jesteśmy w dziale Dyskusje, przychodzi pan Don i wyraża swoją opinię, dostaje na nią odpowiedzi, po czym otwarcie przyznaje, że niektóre zignorował i nie zamierza się do nich odnosić, bo tak. Innymi słowy, jest głuchy na zdanie innych osób, a cała jego bytność tutaj sprowadzała się do powtarzania tego samego. Jeśli ktoś nie ma zamiaru dyskutować, a mimo to postuje, to jak dla mnie jest klasyczny przykład spamu.