Zagrajmy w...
Iniemamocny RockAlone2k - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Iniemamocny RockAlone2k (/showthread.php?tid=395)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Lavos - 09-07-2011 19:51

@RockAlone2k
Najlepiej zrób o tym dramatycznego vloga o tym, jak zostałeś skrzywdzony przez ludzi z Internetu.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - RockAlone2k - 09-07-2011 20:01

(09-07-2011 19:27 )Roofix Wrote:  Ja bym Ci radził Rock zmienić stosunek do krytyki, gdyż pan Kominek nie jest w tej dziedzinie wzorcem, lecz raczej anty-wzorcem.

Nie wiem, jak to dokładnie działa u Kominka, ale on jest zadowolony, a ludzie go odwiedzają w dużych ilościach, więc pewnie też dla nich jest ok.
W moim przypadku nie mam specjalnie nad czym myśleć, bo oprócz dwóch bloków i sporadycznego kasowania wpisów w rodzaju "pedał", albo "pierwszy", nie mam tam wiele do roboty.

(09-07-2011 19:51 )ModronCube Wrote:  @RockAlone2k
Najlepiej zrób o tym dramatycznego vloga o tym, jak zostałeś skrzywdzony przez ludzi z Internetu.

Haha... o rety, Ty jesteś w tym gronie najzabawniejszy.
Naprawdę myślisz, że poczułem się urażony? Trochę mnie to irytowało, ale w rezultacie mam z tego więcej pożytku niż zmartwień. Jak myślisz, dlaczego zajrzałem tu dopiero teraz?
Po 12 stronach pitolenia głupot, nagle odkryłem, że ktoś tu zranił moje uczucia? No błagam Cię...


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Roofix - 09-07-2011 21:20

Kominek generalnie pisze niezgorzej, ludziom podoba się jego styl i to, o czym pisze. Chyba że zaczyna poruszać tematy, w których więcej osób się nie zgodziłoby z nim.
Podam prosty przykład - bloger stwierdza, że legalizacja marihuany jest chora, jak tego zwolennicy i podaje słabe porównanie. Robi się dyskusja, gdzie generalnie jego zwolennicy nie mają argumentów poza "Kominek tak stwierdził". Nagle Kominek kończy dyskusje, nawet jej nie podsumowuje i stwierdza jeszcze (to akurat PW), że jej nie śledził. Widać, że nie lubi czytać opinii krytycznych. Czyli jak, zacząłby jak damianero mówić/pisać o polityce, lub na każdy inny temat jak on, to zaraz narosłoby banów i skasowanych komentarzy. Tak to wygląda, niestety. Stąd Kominek dosyć ostrożnie dobiera tematy, które porusza, a pomoc od jego czytelników, którą daje za wzór, generalnie nie tyczy się jego poglądów i opinii.
Przechodząc do sedna. Im bardziej osoba unika krytyki i stara się nie wchodzić w dyskusje z tego powodu, tym bardziej zraża do siebie ludzi. Pozostanie elektorat komentujący w stylu "Zgadzam się z Tobą w 100%", "Jak zawsze świetny tekst, masz pełnię racji", lub "Jak Kominek tak twierdzi, to tak jest i tak powinno być".
W rzeczywistości otwartość na komentarze krytyczne jest bardziej doceniania niźli "Jestem sam sobie panem, a blog to mój teren i mogę tu wszystko, więc nic ci do tego".


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Lavos - 09-07-2011 21:30

Quote:Haha... o rety, Ty jesteś w tym gronie najzabawniejszy.
Naprawdę myślisz, że poczułem się urażony? Trochę mnie to irytowało, ale w rezultacie mam z tego więcej pożytku niż zmartwień. Jak myślisz, dlaczego zajrzałem tu dopiero teraz?
Po 12 stronach pitolenia głupot, nagle odkryłem, że ktoś tu zranił moje uczucia? No błagam Cię...

Myślę, że tak, skoro po dwunastu stronach jedyne, na co cię stać, to kiepskie płacze. Nie zapominajmy o oszałamiającym kontencie na jutube - te bełkoty o krytyce, która pojęcie zmienia jak w kalejdoskopie, od głupiego, do głupszego. Może chcesz porozmawiać o tym? Bo udawanie wyluzowanego jest takie mało produktywne.

Quote:W moim przypadku nie mam specjalnie nad czym myśleć, bo oprócz dwóch bloków i sporadycznego kasowania wpisów w rodzaju "pedał", albo "pierwszy", nie mam tam wiele do roboty.

Copypasta:
302 wyświetleń a Głosów na tak 528 Polak potrafi :D

LetsPlay333 5 dni temu 29

Na szczęście takie komentarze nie są zagrożone. Chwała wybiórczości.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - HoGar - 09-07-2011 22:20

(09-07-2011 21:30 )ModronCube Wrote:  Copypasta:
302 wyświetleń a Głosów na tak 528 Polak potrafi :D

LetsPlay333 5 dni temu 29

Na szczęście takie komentarze nie są zagrożone. Chwała wybiórczości.

Co to ma do rzeczy ?
Nie jest to obraźliwy ani specjalnie głupi komentarz typu "pierwszy", "drugi" itd.
Gościu zobaczył błąd i napisał o tym w kiepskiej formie żartu.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - RockAlone2k - 09-07-2011 23:04

(09-07-2011 21:20 )Roofix Wrote:  Kominek generalnie pisze niezgorzej, ludziom podoba się jego styl i to, o czym pisze. Chyba że zaczyna poruszać tematy, w których więcej osób się nie zgodziłoby z nim.
Podam prosty przykład - bloger stwierdza, że legalizacja marihuany jest chora, jak tego zwolennicy i podaje słabe porównanie. Robi się dyskusja, gdzie generalnie jego zwolennicy nie mają argumentów poza "Kominek tak stwierdził". Nagle Kominek kończy dyskusje, nawet jej nie podsumowuje i stwierdza jeszcze (to akurat PW), że jej nie śledził. Widać, że nie lubi czytać opinii krytycznych. Czyli jak, zacząłby jak damianero mówić/pisać o polityce, lub na każdy inny temat jak on, to zaraz narosłoby banów i skasowanych komentarzy. Tak to wygląda, niestety. Stąd Kominek dosyć ostrożnie dobiera tematy, które porusza, a pomoc od jego czytelników, którą daje za wzór, generalnie nie tyczy się jego poglądów i opinii.
Przechodząc do sedna. Im bardziej osoba unika krytyki i stara się nie wchodzić w dyskusje z tego powodu, tym bardziej zraża do siebie ludzi. Pozostanie elektorat komentujący w stylu "Zgadzam się z Tobą w 100%", "Jak zawsze świetny tekst, masz pełnię racji", lub "Jak Kominek tak twierdzi, to tak jest i tak powinno być".
W rzeczywistości otwartość na komentarze krytyczne jest bardziej doceniania niźli "Jestem sam sobie panem, a blog to mój teren i mogę tu wszystko, więc nic ci do tego".
Kurcze nie znam Kominka zbyt dobrze. Wiem natomiast, że on w ogóle nie czyta komentarzy, ani też nie uczestniczy w dyskusjach. Jak stwierdził, ma od tego cztery "Iwonki", które kasują różne nieprzychylne wpisy.
Trochę to takie sekciarskie z lekka, ale chyba wszyscy są szczęśliwi, więc mi to w sumie powiewa lekko.
Nie rozumiem do końca takiego podejścia, bo ja z reguły czytam wszystko co mi ludzie przysyłają, ale nie ma wątpliwości, że u niego ten system się sprawdza.
O ile oczywiście przez "sprawdzalność" rozumiemy popularność bloga i samozadowolenie jego twórcy :)

(09-07-2011 21:30 )ModronCube Wrote:  Wrrrrrr... hał... hał...
Wiem, że coś tam sobie szczekasz, zza tego bezpiecznego płotu zwanego internetem, ale tym razem nie chciało mi się czytać.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Roofix - 09-07-2011 23:28

Quote:Kurcze nie znam Kominka zbyt dobrze. Wiem natomiast, że on w ogóle nie czyta komentarzy, ani też nie uczestniczy w dyskusjach. Jak stwierdził, ma od tego cztery "Iwonki", które kasują różne nieprzychylne wpisy.
Trochę to takie sekciarskie z lekka, ale chyba wszyscy są szczęśliwi, więc mi to w sumie powiewa lekko.
No ja go czytam jakoś od kilku lat, gdyż generalnie lubię jego styl pisania i zdarza mu się jeszcze napisać coś ciekawego (bardziej na .tv, nie jego przemyślenia na .in). A im bardziej ukazuje niechęć do opinii innych osób, nawet jeśli to one mogą mieć rację, tym rzadziej zaglądam na jego blogi i coraz bardziej mam krytyczną opinię o nim. Kto poczyta dłużej i przy tym potrafi być dociekliwy, mając także swoje opinie na poruszane tematy, ten zrozumie.
Właśnie, może jak negatywne komentarze są usuwane, a Kominek nie ma o nich pojęcia, to stąd myślenie "ludzie są szczęśliwi"? Bo pozostają tylko "szczęśliwe" komentarze : P
Quote:Nie rozumiem do końca takiego podejścia, bo ja z reguły czytam wszystko co mi ludzie przysyłają, ale nie ma wątpliwości, że u niego ten system się sprawdza.
O ile oczywiście przez "sprawdzalność" rozumiemy popularność bloga i samozadowolenie jego twórcy Smile
"system się sprawdza" - powiedzmy. Jak to jest blog autorski, w dodatku z taką cenzurą, to się nie dziwię. Z kolei YT jest dużo bardziej grząskim gruntem. Tam Kominek generalnie się mocno nie udziela, gdyż nie mógłby panować nad całkowitym przepływem opinii i komentarzy. Wszak YT to cała społeczność, a on byłby jej tylko częścią, nie panem sytuacji.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Lavos - 10-07-2011 01:00

(09-07-2011 22:20 )HoGar Wrote:  Co to ma do rzeczy ?
Nie jest to obraźliwy ani specjalnie głupi komentarz typu "pierwszy", "drugi" itd.
Gościu zobaczył błąd i napisał o tym w kiepskiej formie żartu.

Nadal dość głupi. Stoi przy 'X ludzi to trolle/durnie/ludzie, którzy śmierdzą', 'zgadzam się!', '7:00 XXDXD'.


(09-07-2011 23:04 )RockAlone2k Wrote:  
(09-07-2011 21:30 )ModronCube Wrote:  Wrrrrrr... hał... hał...
Wiem, że coś tam sobie szczekasz, zza tego bezpiecznego płotu zwanego internetem, ale tym razem nie chciało mi się czytać.

No. To by było na tyle, jeśli chodzi o konstruktywny dialog. I twoje rzekome wyluzowanie. Poszczujesz fanbojami czy jak? Może coś ambitniejszego niż zachowanie dzieciaka?


RE: Iniemamocny RockAlone2k - RockAlone2k - 10-07-2011 06:30

(10-07-2011 01:00 )ModronCube Wrote:  Wrrrr.... hał... hał....

Twój problem polega na tym, że Tobie zależy na mojej uwadze znacznie bardziej, niż mi na Twojej. Więc będziesz się tutaj napinał, ale niestety walił też głową w ścianę. No ale dobra, zrobię Ci tę przyjemność i zerknę, co tam wczoraj wyprodukowałeś.

(10-07-2011 01:00 )ModronCube Wrote:  Copypasta:
302 wyświetleń a Głosów na tak 528 Polak potrafi

LetsPlay333 5 dni temu 29

Na szczęście takie komentarze nie są zagrożone. Chwała wybiórczości.

Nie będę się nad Tobą pastwił, bo nieładnie wyśmiewać się z cudzej ułomności, ale...
Czy Ty serio uważasz, że ja powinienem siedzieć pod swoimi filmami 24 godziny na dobę i szukać WSZYSTKICH wpisów nie na temat? Weź się zastanów przez minutę...
O ile to nie będzie ponad Twoje siły, bo zaczynam podejrzewać, że jednak jest.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Lavos - 10-07-2011 09:39

(10-07-2011 06:30 )RockAlone2k Wrote:  Twój problem polega na tym, że Tobie zależy na mojej uwadze znacznie bardziej, niż mi na Twojej. Więc będziesz się tutaj napinał, ale niestety walił też głową w ścianę. No ale dobra, zrobię Ci tę przyjemność i zerknę, co tam wczoraj wyprodukowałeś.

Zdecydowanie za bardzo sobie pochlebiasz. Twoja uwaga obchodzi mnie teraz tyle, co zeszłoroczny śnieg. Ten poprzedni post przekonał mnie, że prócz bólu dolnej części pleców, nie umiesz zdobyć się na nic konstruktywnego, nawet w obronie własnych twierdzeń. Mała rada - jeśli gadasz coś bzdurnego, z czego później nie umiesz się wybronić, to po prostu tego nie gadaj.
I skończ z tymi domysłami. To żałosne, bardzo.


Quote:Nie będę się nad Tobą pastwił, bo nieładnie wyśmiewać się z cudzej ułomności, ale...
Czy Ty serio uważasz, że ja powinienem siedzieć pod swoimi filmami 24 godziny na dobę i szukać WSZYSTKICH wpisów nie na temat? Weź się zastanów przez minutę...
O ile to nie będzie ponad Twoje siły, bo zaczynam podejrzewać, że jednak jest.

Jeszcze raz powtórzę, skończ z osobistymi wycieczkami.
Co do kasowania, to najdziwniejszym trafem zostają właśnie takie tudzież inne faperskie komentarze. Wątpię także co do czasu poświęcanego na kasowanie takowych, bo to nie są złożone i długie wpisy, trudne do rozszyfrowania. Jeśli chcesz naprawdę zrobić porządek w komentarzach, to powinieneś właśnie zacząć od likwidacji fapu, który najszybciej otoczy twoją internetową egzystencję nimbem nieomylności. Jeśli ci jednak taki stan podoba, to tylko rodzi pytanie - po co kasować inne komentarze, skoro zostaną zalane fapem? Po co w ogóle poświęcać swój cenny czas na czyszczenie, które nie czyści w zasadzie niczego?