Zagrajmy w...
Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? (/showthread.php?tid=569)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Cavirion - 17-08-2011 13:35

Moim zdaniem temat się wyczerpał i teraz jest zwykła dyskusja między użytkownikami, sprawa jest już zamknięta, chyba, że ktoś ma coś wartościowego do dodania i nie ogranicza się jedynie do prowokacji(O kim mówię - przemilczę... Nie, to nie ty Carl ;) ).
Ostatnie posty nie są już związane z tematem.
Ja jestem za tym, by temat zamknąć.

Pozdrawiam :)


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Mazzir - 17-08-2011 13:36

Po cholere wdajecie się w kłótnie z nim? ... I tak nic z tego nie wyjdzie bo jest teraz w stanie na równi ze stanem poalkoholowym :P
Morał z tego jest taki - zakładać maile tylko na własnych serwerach bez opcji przypomnienia hasła ;)


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 17-08-2011 13:39

(17-08-2011 13:33 )Sahesaro Wrote:  Nic nie zarzucamy tylko stwierdzamy fakty.

(17-08-2011 11:57 )loban1970 Wrote:  Carl przyznaj się chciałbyś aby to ciebie to spotkało co? Byłbyś w końcu w centrum uwagi :)
(17-08-2011 12:55 )Sahesaro Wrote:  Moim zdaniem calyten temat, a szczegolnie posty niektorych to marna prowokacja i koljna okazja do pohejtowania. Prawda, carl? A poza tematem, nie wiem po co na sile probujecie dyskutowac z ctsg, ktory wyraznie pokonuje was dowodami i argumentami. Probujecie sie dowartosciowac?
To nie są fakty, przykro mi.

(17-08-2011 13:33 )Sahesaro Wrote:  A agresywnie to reagujesz na nasze wypowiedzi Ty
Ja wam niczego nie zarzucam, nie reaguję agresywnie. Wyraziłem tylko swoją dezaprobatę, co do waszych zarzutów.

(17-08-2011 13:36 )Mazzir Wrote:  Po cholere wdajecie się w kłótnie z nim? ... I tak nic z tego nie wyjdzie bo jest teraz w stanie na równi ze stanem poalkoholowym :P
Że niby ja? No, no. Jakie dorosłe stwierdzenia.


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Sahesaro - 17-08-2011 13:42

Dezaprobata nazywasz te chore i niemajace zadnego sensu teksty?


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - CarlSheppards - 17-08-2011 13:44

(17-08-2011 13:42 )Sahesaro Wrote:  Dezaprobata nazywasz te chore i niemajace zadnego sensu teksty?
Wasze. Tak.


[spoiler]inb4: nie mam argumentów, piszę głupoty
Piszcie sobie do woli, temat zszedł na dzieciarnię, która nie widzi hipokryzji w swoich wypowiedziach. As of now, you will not hear a peep out of me.[/spoiler]


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Mazzir - 17-08-2011 13:45

Oj dajcie już spokój bo to nie ma sensu.. Może pan moderator zareagować? Bo temat dyskusji zmienił się na bezsensowność wypowiedzi (?)..


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Noozer1997 - 17-08-2011 14:59






RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Mczulek - 17-08-2011 15:47

Widac, ze nagrales ten filmik, w ogole nie wiedzac po co. Na dodatek obrazasz uzytkownika tego forum i jak dla mnie gadasz totalnie bez sensu :3


RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Valion - 17-08-2011 16:18

Epicki filmik, epicki.
//proszę nie prowokować



RE: Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? - Chomik - 17-08-2011 16:21

Moge coś wyrazić, tak serio-serio?

To jest żałosne, kurde, facet.

Ze zdenerwowania robisz coś z ustami[jakoś nie potrafię tego określić], mówisz, plątasz się i nie mówisz coś nowego, jest to nudne etc.

Najlepiej nie wrzucaj filmików na temat czegoś poważnego dopóki sprawy nie ogarniesz.

PS: Dodatkowo mlaskasz...