Zagrajmy w...
Koniec RockAlone2k? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Koniec RockAlone2k? (/showthread.php?tid=492)



RE: Koniec RockAlone2k? - KrzychuuuPe - 18-06-2012 07:17

Dlaczego Rock ma tylu widzów, a nie ma jakichś kosmicznych materiałów? Na pewno część z nich jest jednorazowa. Moim zdaniem, Rock jest jak muzyka popularna. Trafia do większej liczby odbiorców, nie jest znowu jakaś skomplikowana, pachnie trochę kiczem, (komerchą?) ale dla wielu jest świetna, wspaniała, nie każdy potrzebuje głębokich uniesień, czegoś głębszego. Nie wszyscy potrzebują słuchać w czasie filmu, że E=mc^2 a właśnie wystarczy im to "ojej, trafili mnie". Zwłaszcza młodsi gracze albo początkujący ,którzy oglądają i słuchają jego wywodów Albo właśnie tacy, którzy nie potrzebują niczego ambitniejszego. No i tak uważam, że jest z Rockiem. Nie jest to znów fatalne, ale i wystrzelone w kosmos też nie. Przymyka się na ten lekki kicz(?) oko, ale i tak się ogląda, ba wielu się podoba. Rock doskonale wie, co robi. Mnie osobiście słabo to przypada do gustu. No, ale cóż. Przybrał taką formę, udało mu się i myślę, że będzie kontynuować swoją działalność. Chyba, że wydarzy się naprawdę jakaś katastrofa. Co dalej? Nie podoba mi się to, że wrzuca swoją rodzinę do swojej działalności. Mnie to drażni chyba tak samo nawet bardziej jak "wejdź na mój kanał". Ale to moje osobiste zdanie. Dla mnie rodzina to rzecz święta, część tej najbardziej osobistej, prywatnej części życia, więc dlatego mi się to nie podoba. Kolejnym aspektem są jego vlogi. Nie pamiętam jak się to nazywa. Wygłasza tam swój pogląd, z który można wysłuchać i się zgodzić albo nie, ale nie należy w ślepo wierzyć. Bo moim zdaniem wiele rzeczy, które mówi Rock są mi dalekie. Jest starszy, być może bardziej doświadczony życiowo, ale to nie jest powód do zgadzania się z nim. Ba, często szerzy takie rzeczy, że głowa boli od samego słuchania. Poza tym, ja tutaj widzę wyraźnie, że wiele z nich jest jak materiały dla dzieci „nie kradnij, bo to jest złe” – prawda uniwersalna, no ale w sumie często (nie zawsze) nic więcej.


RE: Koniec RockAlone2k? - Infelicity - 18-06-2012 07:46

(18-06-2012 06:26 )Sou Wrote:  Może trochę offtop ale jak wchodzę w ten temat i widzę ten cytat na 10 minitorów to aż się boję scrollować... ;D

Cóż, RED (Rock) powiedział że jakimś cudem nie potrafi wybierać konkretne cytaty, miast wypluwać ścianę tekstu. Prawda, nie wygląda to zachęcająco.


RE: Koniec RockAlone2k? - Sou - 18-06-2012 08:24

(18-06-2012 07:46 )Infelicity Wrote:  
(18-06-2012 06:26 )Sou Wrote:  Może trochę offtop ale jak wchodzę w ten temat i widzę ten cytat na 10 minitorów to aż się boję scrollować... ;D

Cóż, RED (Rock) powiedział że jakimś cudem nie potrafi wybierać konkretne cytaty, miast wypluwać ścianę tekstu. Prawda, nie wygląda to zachęcająco.

Red to Rock? Albo mi się zadawało albo pisał o Rocku w 3ciej osobie... Niestety tej części tematu nie czytałem zbyt uważnie bo jednak ilość tekstu i cytatów mnie odstrasza:/


RE: Koniec RockAlone2k? - RED - 20-06-2012 13:21

Nie jestem Rockiem a przestałem się tu udzielać, ponieważ uznałem, że nie ma to sensu- szkoda tracić czas na to by za swe odmienne zdanie być nazywanym hipokrytą.
Co nie zmienia faktu, że co jakiś czas się tu pojawiam.

Pozdrawiam.


RE: Koniec RockAlone2k? - Lavos - 20-06-2012 15:47

Derp.


RE: Koniec RockAlone2k? - atin5555 - 20-06-2012 16:37

Moim zdaniem, ten Rock już się skończył, z jego ust płynie ,,osłodzone'' kłamstwo i niestworzone historie, które mają jedynie na celu, wpłynąć na jego licznik adsense, oraz podbić mu wyświetlenia. Fenomen vlogera, który popada w nieprawdziwą słabość i myśląc że zdobył jakąś tam sławę, wpierdziela się we wszystko, co się da.

PlayNext zamiast promować, nowe talenty wśród zagrajmerów, promował samą samotną skałę i jego kumpli, nic dziwnego więc że długo to nie potrwało, gdyby ciągnął to na dłuższą metę to stracił by poparcie.

Widzowie Rocka, to w większości dzieciaki, dające mu automatycznie łapki, nabijające mu wyświetlenia (i pieniążki), oraz jarające się widokiem Battlefielda w jego wykonaniu.

Rock, nawet gdyby wrzucił film w najgorszej możliwej jakości i tak dostał by automatycznie łapencje, a jego widzowie wątpię czy w ogóle by to obejrzeli...

Vloger skończył się już po pięćdziesiątej ,,Mojej Tubie''... a przyznam, że pomimo tego iż nie zmieniał tam ujęć, nie był śmieszny, opowiadał ciekawie, w jakiś tam sposób, mnie to ,,wciągało'', jednak, z powodu pójścia w ilość, a nie jakość, vlogi te znudziły mi się... no i pewnie, nie tylko mi.


RE: Koniec RockAlone2k? - kubn2 - 20-06-2012 18:53

Ostatnio (chyba wczoraj) streamował i co ciekawe puścił reklamę z czego czat odpowiedział jednomyślnie adblock, krótko mówiąc wkurzył się i zaczął gadać że przez takie syfy jak adblock duże serwisy tracą ponieważ reklamodawcy nie dają tam swoich reklam no i co nam szkodzi patrzeć na reklamę przez 30 sekund.


RE: Koniec RockAlone2k? - Gik - 20-06-2012 20:42

Heh, brzmi zabawnie. Nikt nie nagrał tego strumyka?


RE: Koniec RockAlone2k? - ADominacja - 20-06-2012 21:01

Twitch zapisuje materiały.


RE: Koniec RockAlone2k? - Gik - 20-06-2012 21:11

W takim razie jak ktoś jest w tym obeznany gdzie, co, kiedy i jak, to niech wskaże odpowiedni materiał oraz dokładny czas tego małego wyskoku. Ja nie będę się przedzierał przez te nudy.