Zagrajmy w...
Koniec RockAlone2k? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Koniec RockAlone2k? (/showthread.php?tid=492)



RE: Koniec RockAlone2k? - MrChmielOO - 20-06-2012 21:18

Wbiłem sobie dzisiaj na jego live, uwielbiam tego kłamczuszka i jego "groszowe zarobki z reklam" teraz jeszcze znalazł sobie "faworytów" do PN co imo wypacza wynik edycji, bo już ich ma zamiar zapraszać


RE: Koniec RockAlone2k? - bezelo - 01-07-2012 01:46

RockAlone FOR EWER xD
Jajca sobie robię ale ja tam lubię gościa przynajmniej jest naturalny w tym co robi ale wkurza mnie fakt że ukrywa to że po części robi filmiki dla kasy.


RE: Koniec RockAlone2k? - Wan1Mas - 01-07-2012 11:18

>Rockalone
>Naturalny
bezelo znaczy że i bez umiejętności wykrywania fałszu.


RE: Koniec RockAlone2k? - kubn2 - 01-07-2012 12:18

(01-07-2012 01:46 )bezelo Wrote:  RockAlone FOR EWER xD
Jajca sobie robię ale ja tam lubię gościa przynajmniej jest naturalny w tym co robi ale wkurza mnie fakt że ukrywa to że po części robi filmiki dla kasy.

Osoby które żyją z YT i reklam nigdy już w filmach nie będą naturalne smutna prawda ale prawda.


RE: Koniec RockAlone2k? - bezelo - 01-07-2012 12:36

chodzi mi bardziej o to że nagrywa filmy na spokojnie i nie stara być na siłę śmieszny


RE: Koniec RockAlone2k? - Rangy - 01-07-2012 23:11

(01-07-2012 12:36 )bezelo Wrote:  chodzi mi bardziej o to że nagrywa filmy na spokojnie i nie stara być na siłę śmieszny

Ostatnio oglądając jego filmik zauważyłem, że na siłę jest spokojny, stara się filozofować oraz nakręcił materiał wstawiony poniżej wypowiadając się jakby czytał bajkę dla syna, co mi się wydało trochę sztuczne. ;) Czy reszta jego materiałów taka jest? Nie śmiem oceniać, nie oglądam go od dłuższego czasu. Po prostu widzę, że stara się podejść do tego profesjonalnie, lecz nie zbyt perfekcyjnie.






RE: Koniec RockAlone2k? - Vedoos - 01-07-2012 23:44

To może i ja dorzucę przysłowiowe "trzy grosze".
Sprawdzałem filmy Rocka, nowe i stare. Osobiście, bardziej ciekawsze były te wideorecenzje niż teraz jego LP czy [sic!] vlogi.
Może i ludziom to się podoba, ale... mam takie wrażenie, że czasami sztucznie, bez emocji, bez pasji to robi. Miło, że może żyć z tego i robić coś co lubi. ALE BŁAGAM! Gdybym mógł mieć tylu widzów co on, zarabiać tyle co on, to mając więcej czasu na granie i nagrywanie bym nie opanowywał swoich emocji przy nagraniach, ciesząc się jak małe dziecko na początku, wkręcając w fabuły gier.
Jak dla mnie, najlepszym przykładem jest JesseCox z omfgCATA czy TotalHalibut jeżeli chodzi o fun, czy profesjonalizm a pozostawanie... no sobą. Po prostu.

(01-07-2012 12:36 )bezelo Wrote:  chodzi mi bardziej o to że nagrywa filmy na spokojnie i nie stara być na siłę śmieszny

Tu się nie zgodzę. Zbytni spokój = monotonność i nuda. Przecież nikt nie obrazi się, nawet gdy powie głupi żart, który MA być głupim żartem. Na siłę też racja, nie ma co. Ale u Rocka mam wrażenie, że ma jego całkowity zanik już.


RE: Koniec RockAlone2k? - kubn2 - 03-07-2012 22:11

23:08 stream rocka pytanie "czy jak być nie zarabiał na filmach robił byś je dalej" odpowiedź: "Nie mógł bym już tego robić bo musiał by znaleźć pracę itd." czyli Rock robi to dla kasy. Ile ludzi pracujących robi filmy dla fanu mając przy tym dużą publikę? Sporo, ale cóż jak sie jest 2 największym youtuberem na polskiej scenie yt to niestety komercja już tam jest, a szkoda.


RE: Koniec RockAlone2k? - Interhex - 03-07-2012 22:34

Hmmm nie lubię rocka , ale pomyśl logicznie . Robi to dla frajdy i na tym zarabia . Co jest w tym złego że zagrajmerzy czy też inni youtuberzy zbijają na tym kupe kasy?


RE: Koniec RockAlone2k? - kubn2 - 03-07-2012 23:11

(03-07-2012 22:34 )Interhex Wrote:  Hmmm nie lubię rocka , ale pomyśl logicznie . Robi to dla frajdy i na tym zarabia . Co jest w tym złego że zagrajmerzy czy też inni youtuberzy zbijają na tym kupe kasy?

Ależ oczywiście niech zarabia, ale wychodzi na to że on to robi TYLKO dla kasy, a nie dla samego fanu. Tłumaczy się w słaby sposób "bo by nie miał czasu jak by normalnie pracował" czyli tylko i wyłącznie robi to dla kasy nawet ktoś kto pracuje lub chodzi do szkoły ma czas by nagrać materiał na YT.