Zagrajmy w...
Iniemamocny RockAlone2k - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Iniemamocny RockAlone2k (/showthread.php?tid=395)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Iniemamocny RockAlone2k - kaszub - 24-07-2011 20:12

Szanowny Panie Remigiuszu. Kasując czyjeś "złe" posty powołałeś się na opinie Tomasza Tomczyka, bardziej znanego jako Bloger Kominek. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że społeczeństwo które odwiedza blogi Kominka jest około dwa razy starszy niż widzowie na Twoim kanale. Ludzie przychodzą posłuchać głupot i żartów wypowiadanych przez blogera, i tylko po to. Jest to miejsce czystko rozrywkowe. Sam Kominek nigdy nie wdaje się w dyskusje (może sam nie wie co pisze). W takim środowisku kasowanie "krytycznych" postów jest powiedzmy, że uzasadnione. Kominek ma masę wyznawców, którzy wielbią go od dobrych kilku lat i przede wszystkim są to ludzie dorośli.

Natomiast Ty Rocku, masz do czynienia z widzami którzy mają lat średnio 12-16. Są to osoby, które szukają autorytetów w internecie. Czytają uważnie wszelkie komentarze, wdają się w dyskusje. Próbują wykształcić sobie swoje zdanie. A co robisz Ty? Kasujesz im to źródło wiedzy. Hamujesz ich rozwój. A poza tym, Twoja działalność trwa zaledwie kilka miesięcy. Musisz dbać o swoich widzów, bo oni też myślą. Mogą Cie kiedyś olać.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Gik - 24-07-2011 21:21

(24-07-2011 20:12 )kaszubiak Wrote:  Szanowny Panie Remigiuszu. Kasując czyjeś "złe" posty powołałeś się na opinie Tomasza Tomczyka, bardziej znanego jako Bloger Kominek. Chciałem tylko zwrócić uwagę, że społeczeństwo które odwiedza blogi Kominka jest około dwa razy starszy niż widzowie na Twoim kanale. Ludzie przychodzą posłuchać głupot i żartów wypowiadanych przez blogera, i tylko po to. Jest to miejsce czystko rozrywkowe. Sam Kominek nigdy nie wdaje się w dyskusje (może sam nie wie co pisze). W takim środowisku kasowanie "krytycznych" postów jest powiedzmy, że uzasadnione. Kominek ma masę wyznawców, którzy wielbią go od dobrych kilku lat i przede wszystkim są to ludzie dorośli.

Natomiast Ty Rocku, masz do czynienia z widzami którzy mają lat średnio 12-16. Są to osoby, które szukają autorytetów w internecie. Czytają uważnie wszelkie komentarze, wdają się w dyskusje. Próbują wykształcić sobie swoje zdanie. A co robisz Ty? Kasujesz im to źródło wiedzy. Hamujesz ich rozwój. A poza tym, Twoja działalność trwa zaledwie kilka miesięcy. Musisz dbać o swoich widzów, bo oni też myślą. Mogą Cie kiedyś olać.

Nie widać wpisu. Admini, naprawić. Tym razem skutecznie.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Gornan21 - 24-07-2011 21:40

Ja widzę wpis kuszabiaka.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - thefifiasek - 24-07-2011 23:19

I pomyśleć że cały ten hejt na nasze forum rozpoczął się od wytknięcia błędu przez Lavosa. Kurcze dlaczego tak jest, że w polskim internecie ludzie są bezkrytyczni w stosunku do siebie, albo zatajają niewygodne fakty.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Devorn - 25-07-2011 09:51

(24-07-2011 23:19 )thefifiasek Wrote:  I pomyśleć że cały ten hejt na nasze forum rozpoczął się od wytknięcia błędu przez Lavosa. Kurcze dlaczego tak jest, że w polskim internecie ludzie są bezkrytyczni w stosunku do siebie, albo zatajają niewygodne fakty.

Tacy są ludzie. Zobacz jak w życiu codziennym ludzie reagują na krytykę. Tylko coś powiesz lekko zanegujesz chwieją opinię i już jesteś trollem. Ciekawi mnie czy banda debili stanowiąca, hmm ..., "ponad połowę" naszego społeczeństwa tak samo banowałaby "hejterów" typu Sokrates, Platon, czy Arystoteles. Przecież oni też "hejtowali", a ludzie postrzegają ich jako "geniuszów", "ojców" mądrości. Problem w tym, że ludzie myślą, że jak światłe umysły istniały kiedyś, tak nie mogą istnieć teraz. Czemu? Nie wiem. Sokrates przecież wolał się sam zbanować niż z debilami rozmawiać, a potem dorobiono "oficjalne" wykluczenie, że to niby ludzie go zbanowali. Ech. Gdyby świat składał się tylko z ludzi takich jakich reprezentuje Rock to dalej siedzielibyśmy w jaskini. Szkoda, że się spóźniłem, bo gościa można mocno argumentami pocisnąć, ale jak widać percepcja jego mózgu nie jest wystarczająco wysoka, żeby ogarnąć jakiekolwiek argumenty niż jego własne. "Mówisz z argumentami, bo używasz moich argumentów!"

P.S
Jak znajdę chwilę czasu to zmontuję meme z twarzy rocka i podepnę pod to "Wokalizę" Eduarda Khila.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - m4xies - 25-07-2011 11:53

(25-07-2011 09:51 )Trololo Wrote:  Szkoda, że się spóźniłem, bo gościa można mocno argumentami pocisnąć, ale jak widać percepcja jego mózgu nie jest wystarczająco wysoka, żeby ogarnąć jakiekolwiek argumenty niż jego własne. "Mówisz z argumentami, bo używasz moich argumentów!"

Albo jak widać nie potrafisz podać argumentów, dlatego wymawiasz się jego wadą.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Devorn - 25-07-2011 12:13

Emm... Co? Po prostu nie ma sensu prowadzić zamkniętej dyskusji, dlatego napisałem swoje generalne odczucia dotyczące takich ludzi jak Rock. Wygląda mi na to, że chcesz mi jakoś pojechać, ale ja się uchylę, bo czuć od Ciebie (wynika to z tonu wypowiedzi) lekkie przeintelektualizowanie. Wracaj na właściwy topic.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - m4xies - 25-07-2011 12:35

A ja mam takie małe pytanie, czemu mnie, kogoś kto głosi swoje zdanie w internecie za pomocą zagrajmy, nie zacząłeś "konstruktywnie krytykować", może wyszło by mi to na dobre? Właściwy topic jest odpowiedzią na wszystko.

EDIT : Chyba skrócę sygnaturę.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Devorn - 25-07-2011 12:54

Dlatego, bo widzę, że nie zrozumiałeś tego co napisałem w żadnym stopniu. W związku z tym, że próbowałeś i próbujesz sobie nabić jakieś punkty teraz w społeczności, (bo w przeciwnym wypadku napisałbyś na prv) nie zamierzam kontynuować dyskusji z osobą, która szuka zaczepki. Tylko i wyłącznie. Wracaj do topic'u upomnienie nr 2.


RE: Iniemamocny RockAlone2k - Gik - 25-07-2011 13:21

A ja proponuję wyzwać Rocka na debatę. Trzeba się wypytać, dlaczego uważa nasze forum za siedlisko trolli, skąd wział pomysł, że jesteśmy zorganizowaną bandą i dlaczego za żadne skarby nie chce dopuścić do tego, żeby na jego kanale znalazły się linki do odpowiednich tematów. W skrócie - dlaczego dopuszcza do głosu tylko swoje zdanie.

Można go zapewnić, że ew. nagrana rozmowa nie zostanie w żaden sposób wyedytowana, a kopia surowego materiału zostanie mu wysłana. Heh, jak chce, to niech sobie też tą rozmowę nagrywa. Jakby się na nią zgodził, rzecz jasna.