Zagrajmy w...
Wybijanie się na youtube? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Wybijanie się na youtube? (/showthread.php?tid=1119)

Pages: 1 2 3 4 5


RE: Wybijanie się na youtube? - Kiwiku - 10-03-2012 19:26

Ogółem co to jest?
Nigdy o czymś takim nie słyszałem.


RE: Wybijanie się na youtube? - Sou - 10-03-2012 19:38

Ja też nie. Słyszałem sub4sub ale Sauron mówi że tak nie robi to ja też nie...


RE: Wybijanie się na youtube? - Elwood - 11-03-2012 09:24

Wszedłem z ciekawości na stronę youtubesub.ubf czy jakoś tak i polega to na tym, że płacisz ileśtam złotych SMSem i otrzymujesz kilkadziesiąt subów.


RE: Wybijanie się na youtube? - Wan1Mas - 11-03-2012 09:29

"Cześć. damy Ci suby ale Ty dawaj nam swój hajs" cholera, wstrzelą się dobrze w target dzieci które chcą szybko widzów


RE: Wybijanie się na youtube? - Elwood - 11-03-2012 10:12

Niestety też sądzę, że wielu da się na to złapać :(.


RE: Wybijanie się na youtube? - Gik - 11-03-2012 12:17

(11-03-2012 09:24 )Elwood Wrote:  Wszedłem z ciekawości na stronę youtubesub.ubf czy jakoś tak i polega to na tym, że płacisz ileśtam złotych SMSem i otrzymujesz kilkadziesiąt subów.

To jest... genialne. Czemu jeszcze na letspleju o tym nie pomyśleli? Ale raczej dzieciarnia na "oficjalnego" partnera od YT nie ma co liczyć, still - propsy dla twórców tej strony, wiedzą jak się wzbogacić na idiotach.


RE: Wybijanie się na youtube? - Lavos - 11-03-2012 14:11

Heh - jak długo w świadomości juzerów YT będzie miał miejsce bełkot 'wybić się', tak długo obserwować będziemy idiotyczne konkursy, akcje i wzajemnie ssanie. O ile rozumowanie czy postrzeganie większej wartości jako lepszej mogę zrozumieć, to formy czy gonitwa za takowymi spotyka się tylko z moim politowaniem.


RE: Wybijanie się na youtube? - Andzia639 - 11-03-2012 17:26

Powiem wam szczerze że waszym problemem jest tylko i wyłącznie brak cierpliwości.

- polecanie przez inne osoby
Przez ponad 2 lata nikogo o to nie prosiłem i nie będę o to prosić. To że mam tyle widzów zawdzięczam tylko sobie a nie reklamie innych osób
- wspólne projekty z innymi kanałami
Jedyne wspólne co robiłem to z Turbowinem jak już miałem ponad 7k
- reklamowanie w sieciach społecznościowych
Konto na facebook stworzyłem tylko dlatego że biuletyn na YT działa wadliwie
- konkursy
Przyciągać żebraków ? Nie dziękuję
- inne reklamy
Im bardziej próbujesz siebie promować u innych tym bardziej ludzie będą na twój temat negatywnie wypowiadać


RE: Wybijanie się na youtube? - Sou - 12-03-2012 11:33

Andzia wszystko by się zgadzało tylko porównywanie startu kanału 2 lata temu do startu teraz jest jak porównywanie zakładania biznesu w Polsce na początku lat 90 do warunków jakie mamy obecnie;)


RE: Wybijanie się na youtube? - Andzia639 - 12-03-2012 11:56

W sumie jeśli chodzi o biznes nadal się nic nie zmieniło, ciągle trzeba mieć kontakty w urzędach i nie tylko żeby cokolwiek zrobić.