Zagrajmy w...
Za dużo Rocka i Roja? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Za dużo Rocka i Roja? (/showthread.php?tid=1321)

Pages: 1 2 3


RE: Za dużo Rocka i Roja? - Infelicity - 30-05-2012 18:26

(30-05-2012 17:12 )matsd Wrote:  WTF?Nie ogarniam o co idzie.Ludzie niech se robią co chcą!!!!Nie nasza sprawa wiec się nie mieszajmy.Nie podoba się to nie oglądajcie

Dat is enough lulz for one day.

Quote:Jak myślicie czy duet Rock i Rojo nie długo pójdzie w komercje

Jakby nie była ona od samych początków tego duetu obecna.


RE: Za dużo Rocka i Roja? - Dodo - 30-05-2012 18:31

(30-05-2012 18:26 )Infelicity Wrote:  
Quote:Jak myślicie czy duet Rock i Rojo nie długo pójdzie w komercje
Jakby nie była ona od samych początków tego duetu obecna.

Może coś w tym jest, jednak wydaje mi się, że wciąż podchodzą do gry z pasją . Gdyby nagrywali tylko dla pieniędzy, to ich gameplaye byłyby strasznie sztuczne, a moim zdaniem widać w nich radość płynącą z gry. :)


RE: Za dużo Rocka i Roja? - Gik - 30-05-2012 19:25

Whateva. Facet ma możliwość dodatkowego zarobku. Nie ma w tym nic dziwnego. Wątpię, żeby w TVN Turbo znalazł szerszą widownię - i tak jakieś 90% jego widzów będą stanowili jego subskrybenci.

Później obejrzę sam program, to się na jego temat wypowiem. Póki co, zatęskniłem do czasów Tilt.tv oraz to tego czegoś, co puszczali kiedyś w TVP2.


RE: Za dużo Rocka i Roja? - Wan1Mas - 30-05-2012 19:31

http://www.youtube.com/user/vlcshare/videos

Masz link żebyś nie musiał szukać całości materiałów Remigiusza.


RE: Za dużo Rocka i Roja? - ADominacja - 30-05-2012 20:03

No Hyper to nie jest.. Nudne (jak to Rock), denerwujące okno z twarzą (jak to Rock), niepłynna wypowiedź (jakby nie chciało się nagrać drugi raz... jak to Rock).


RE: Za dużo Rocka i Roja? - Infelicity - 30-05-2012 20:11

Ach, Hyper. To chyba drugi (zaraz po Discovery Channel) i ostatni powód mojego żalu, że nie mam kablówki u siebie.

A wracając do samego Rocka i jego programu w TVN Turbo - nie dość, że to niestety nudne, to jeszcze w spieprzonej konwencji dziadka na fotelu opowiadającego swoim wnukom jak to było za czasów wojny.


RE: Za dużo Rocka i Roja? - Interhex - 30-05-2012 20:36

Tak! Zawsze marzyłem zobaczyć twarz Remigiusza w TV! Yay , może za rok na banknotach będzie twarz Miszora z napisem "buum hedsiot ,pozdlawiam loja!". Żenada.


RE: Za dużo Rocka i Roja? - Lavos - 30-05-2012 22:43

(30-05-2012 19:25 )Gik Wrote:  Później obejrzę sam program, to się na jego temat wypowiem. Póki co, zatęskniłem do czasów Tilt.tv oraz to tego czegoś, co puszczali kiedyś w TVP2.

Zapomniałeś o Escape na Polonii 1.


RE: Za dużo Rocka i Roja? - appareil - 30-05-2012 22:48

A Gamebox ktoś pamięta?


RE: Za dużo Rocka i Roja? - Selevan - 30-05-2012 23:06

Jak przez mgłę, ale tak.