Zagrajmy w...
Prawdziwi gracze - Minecraft Recenzja - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Prawdziwi gracze - Minecraft Recenzja (/showthread.php?tid=1423)

Pages: 1 2


RE: Prawdziwi gracze - Minecraft Recenzja - BrzydkiBurak - 02-07-2012 20:00

Temat na film ok. Dodawanie cudzych ksywek w tagach jest nizinnym pomyslem. Podsycanie gowna o smierci JJJ zenujace.

Rob swoje. Nie cudze tylko swoje. Wyjdzie dobrze.


RE: Prawdziwi gracze - Minecraft Recenzja - DudziPL - 02-07-2012 20:10

Quote:Pytanie, czy ci którzy nagrywają animację, super filmy, itd, potrzebują takiej gimnazjalnej publiki.
Bardzo dobre pytanie. Jak dla mnie odpowiedź jest dosyć jasna. Oczywiście, że nie.


RE: Prawdziwi gracze - Minecraft Recenzja - JudiMakeFun - 02-07-2012 20:12

(02-07-2012 20:00 )BrzydkiBurak Wrote:  Temat na film ok. Dodawanie cudzych ksywek w tagach jest nizinnym pomyslem.

Wciąż pewnie pamiętasz, jak twój nick był dodawany do tagów :P (pewnie wciąż go ktoś dodaje :P)


RE: Prawdziwi gracze - Minecraft Recenzja - kubn2 - 02-07-2012 21:26

(02-07-2012 20:10 )DudziPL Wrote:  
Quote:Pytanie, czy ci którzy nagrywają animację, super filmy, itd, potrzebują takiej gimnazjalnej publiki.
Bardzo dobre pytanie. Jak dla mnie odpowiedź jest dosyć jasna. Oczywiście, że nie.

Czyli mówisz, że Ci z gimnazjum oglądają tylko majnklafta tak? Na 100% nie chodzi mi, o to że takie filmy fajne toną pod takim czymś jak mainecraft którego jest od zarzygania w necie. Co więcej twórcy super filmów rezygnują z ich robienia ponieważ często jest mało publiczność zabierana przez tą grę.