Zagrajmy w...
Limit youtube. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Limit youtube. (/showthread.php?tid=155)

Pages: 1 2 3 4


RE: Limit youtube. - Marz - 16-03-2011 19:42

Mowa zapewne o JJayJokerze, posiadającym bodajże ok. 1500 widzów


RE: Limit youtube. - Adeo - 16-03-2011 20:09

Ok. 10000 :) No ale on jakoś ma partnerstwo. Nie mówię o tym że już chce pisać podanie czy coś w tym stylu. Po prostu chcę się po dowiadywać :P


RE: Limit youtube. - Moskit - 16-03-2011 20:31

(16-03-2011 19:42 )Marz Wrote:  Mowa zapewne o JJayJokerze, posiadającym bodajże ok. 1500 widzów
Te 1500 widzów to pikuś przy jego oglądalności. Aktualnie jego filmiki mają średnią oglądalność 50 000 wyświetleń. Całkiem nieźle, nieprawdaż? I w tym wypadku czy to jest Let's Play czy blondyneczka prezentująca makijaż, nie ma praktycznie żadnego znaczenia. Oglądalność jest? Jest.


RE: Limit youtube. - Marz - 16-03-2011 20:46

(16-03-2011 20:09 )Adeo Wrote:  Ok. 10000 :) No ale on jakoś ma partnerstwo. Nie mówię o tym że już chce pisać podanie czy coś w tym stylu. Po prostu chcę się po dowiadywać :P

Jedno zero mi uciekło ; )

15504 widzów, tak dokładnie


RE: Limit youtube. - Adeo - 16-03-2011 21:23

Dobra wracając do tematu. To w końcu jak dokładnie jest z tym limitem? Czy to jak punio powiedział jest losowe czy zależy od ilości filmów / subskrypcji? Proszę o konkretną odpowied! ;))


RE: Limit youtube. - Moskit - 16-03-2011 22:33

(16-03-2011 21:23 )Adeo Wrote:  Dobra wracając do tematu. To w końcu jak dokładnie jest z tym limitem? Czy to jak punio powiedział jest losowe czy zależy od ilości filmów / subskrypcji? Proszę o konkretną odpowied! ;))
Zapewne duża ilość widzów nie zaszkodzi. Podobno ma to też spory związek z nadużyciem praw autorskich na Twoim kanale i filmikach, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Ten limit na YT to jedna, wielka i niepojęta zagadka.


RE: Limit youtube. - appareil - 16-03-2011 22:47

Masz konto i przestrzegasz praw autorskich = limit w końcu ci zniosą.
Przy tym przestrzeganie praw autorskich to dość śliski termin, bo chodzi o to by żaden film nie został zablokowany. A w tej kwestii jest dość różnie, gdyż administracja z reguły wniosków nie sprawdza, tylko od razu blokuje film.
Zgodnie z regułą trzech trafień, po pierwszym zgłoszeniu przywracają limit piętnastu minut, po trzecim blokują konto.


RE: Limit youtube. - Roofix - 20-03-2011 08:44

Dla mnie niepojętą zagadką jest, kiedy w ogóle prawa autorskie są łamane. Co jakiś czas kogoś zablokują za dodanie teledysku, ale masa ludzi je wstawia. Już prędzej przyczepią się kilkudziesięciu sekund wykorzystanego utworu w kilku minutowym nagraniu :P
Inną wkurzającą rzeczą jest blokowanie za treści. VVitchaven musiał usunąć swojego LP z Nazi Auferstehung, gdyż "promował treści faszystowskie". Głupi zarzut, ale jak wytłumaczyć, że się tak nie robi? Po za tym dwulicowe jest strasznie, że filmy o "treści" nazistowskiej, lub obrażające żydów, muzułmanów, homoseksualistów, są usuwane, podczas gdy nagrania szkalujące chrześcijan i zawierające treści komunistyczne mogą zostać. Administracja dość niechętnie zajmuje się tymi dwoma ostatnimi przypadkami.
A istnieje szansa na cofnięcie blokady filmu, chcąc udowodnić swoje racje?


RE: Limit youtube. - manderomc - 20-03-2011 23:40

Partnerstwo jest przydzielane od 600 widzów i z przewagą filmów z wyświetleniami powyżej 1000. Przydaje się widywanie na #1 stronie najczęściej oglądanych (minimum około 1000 wyświetleń dzień).

Ja na Thawicy spełniam wszystkie te warunki i zapewne niedługo będę drugim Zagrajmerskim partnerem.


RE: Limit youtube. - punio7 - 21-03-2011 00:19

Minecraft żywi ludzi.