Zagrajmy w...
MrFlaas - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: MrFlaas (/showthread.php?tid=159)

Pages: 1 2


RE: MrFlaas - Claudek27 - 20-03-2011 18:25

To jest czasopismo, w pizdę jeża, czasopismo. Gazeta to może być wyborcza. Jakość dźwięku jest koszmarna. Wystrzał słychać u Ciebie, jakby ktoś wymiotował/spuszczał wodę w kiblu.


RE: MrFlaas - MrFlaas - 20-03-2011 19:36

Wiem i przepraszam Was, ale już będzie wszystko cacy i w prawdziwym HD. Tak pomyliłem się CD-Action to czasopismo, które kupuje dla czytania nie jak niektórzy dla gier. Ale bez off-topicu.


RE: MrFlaas - punio7 - 20-03-2011 20:42

I nie zwracaj uwagi na obelżywy ton wypowiedzi Claudka, gdzieś głęboko w swoich zamiarach z pewnością nie chciał cię urazić a jedynie zwrócić uwagę.


RE: MrFlaas - Claudek27 - 20-03-2011 20:43

Nie rozumiem co w mojej wypowiedzi mogło by być obraźliwe. Mógłbyś wskazać?


RE: MrFlaas - kaszub - 20-03-2011 22:26

Claudek, nie rozwijaj dyskusji. Niczego to nie wniesie.


RE: MrFlaas - thefifiasek - 21-03-2011 15:25

Ok to tak podsumowując.
Komentujący mieli racje. Jakoś dźwięku jest do bani. Każdy początkujący ma z tym problemy. Ale to się niweluje w góra 3 odcinkach. A jeżeli to wina sprzętu to zastanów się, czy warto wrzucać gówno dla samego wrzucania czy poczekać, kupić sprzęt i nagrać coś porządnie. Pozatym mówisz kompletnie bez emocji. Cytując: "O boże co ty chcesz mi tutaj dynamitem". powiedziane jak robot. Gry z gazet zwykle sprawiają że zaczyna się wysyp "nowych" zagrajmerów, którzy nie do końca to ogarniają. Może zmień repertuar na coś bardziej oryginalniejszego. Aczkolwiek odradzam nagrywanie od czasu załatwienia problemów z dźwiękiem.
Podsumowując: 4/10 za dźwięk, który niweluje odbiór.
Pozdrawiam, thefifiasek ten cham który się dorobił subów.


RE: MrFlaas - MrFlaas - 21-03-2011 16:48

Dzięki za opinie ;) Problem z dźwiękiem powinien być poprawiony już w następnym odcinku.


RE: MrFlaas - kaszub - 23-05-2011 17:22

Temat zamykam i przenoszę do kosza na prośbę autora.

Powód: konto nieaktualne.