Zagrajmy w...
YouTube usuwa tagi - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: YouTube usuwa tagi (/showthread.php?tid=1689)

Pages: 1 2 3


RE: YouTube usuwa tagi - Sou - 18-08-2012 13:36

(17-08-2012 20:52 )whit Wrote:  A tymi co nie mają, nie warto się przejmować.

No to co się przejmujesz?:D


RE: YouTube usuwa tagi - Empirator - 18-08-2012 22:47

(18-08-2012 13:13 )Elwood Wrote:  @up dokładnie. Nie rozumiem, dlaczego Empirator i Wan1Mas się z tego cieszą.

Ja się właśnie z tego cieszę, bo jak wiele osób zauważyło we wielu filmach są czarne paski po obu stronach. Wystarczy wpisać do tagów odpowiednią komendę i już nie ma pasków, ale w tagach to nie odpowiada zbytnio. Poza tym, to autora filmu powinno obchodzić to, co pakuje do tagów. Tagi widoczne dla każdego nie były absolutnie potrzebne.


RE: YouTube usuwa tagi - Wan1Mas - 19-08-2012 08:07

Empirator Wrote:Poza tym, to autora filmu powinno obchodzić to, co pakuje do tagów. Tagi widoczne dla każdego nie były absolutnie potrzebne.
Przeciętny widz powinien mieć absolutnie gdzieś, jak filmik powstał od strony technicznej, i jak został otagowany, zresztą, tagi i tak dalej widać, ale nie będę się o tym rozpisywać jak ^.^.
Lepiej, jeżeli ludzi widzą mniej, bo nie ma wtedy ludzi, którzy myślą że tag pojawił się nie potrzebnie, lub nie będzie już długich dyskusji, że ktoś wpisał tag znanej osoby blablabla.


RE: YouTube usuwa tagi - Elwood - 19-08-2012 10:55

Tja, tylko że teraz biedni MajnKraftowcy (bo pod filmami z tej gry najwięcej tego zauważyłem) nie będą mogli popisać się swoim poczuciem humoru, wpisując w tagach ,,lubię placki'' itp.


RE: YouTube usuwa tagi - Wan1Mas - 19-08-2012 11:17

Jestem pewny, że twoja nienawiść do Minecrafta z czegoś wypływa, whatever.
Poza tym, mogę zrobić zajebiście wielki opis, i na końcu wpisać.


RE: YouTube usuwa tagi - whit - 19-08-2012 15:21

(19-08-2012 08:07 )Wan1Mas Wrote:  [...]lub nie będzie już długich dyskusji, że ktoś wpisał tag znanej osoby blablabla.

Istny powód do radości. Być może ty masz taką naturę, że masz gdzieś pewne zasady i nadużycia. Wolałbym mozolne i długie dyskusje aby chociaż do części głów wbić, że jednak pewnych rzeczy nie należy robić niż "hulaj dusza, piekła nie ma". Poza tym, po tagach szło poznać człowieka. I nie piszcie, że takich dyskusji mogłoby być setki i nic by to nie zmieniło. Lepiej walczyć to samego końca z wiarą, choćby nie wiele to miało zmienić, niż się poddać i mieć to gdzieś.


RE: YouTube usuwa tagi - Wan1Mas - 19-08-2012 16:10

whit Wrote:Być może ty masz taką naturę, że masz gdzieś pewne zasady i nadużycia.
Kiedy coś jest naciągane bądź łamane tysiące razy, masz to już gdzieś.

whit Wrote:Wolałbym mozolne i długie dyskusje aby chociaż do części głów wbić, że jednak pewnych rzeczy nie należy robić niż "hulaj dusza, piekła nie ma"
Jeżeli masz na to czas i ci się chcę, mogę ci wysłać zenchatnowaną szabelkę +5 do internetowych niepotrzebnych wojaży.

whit Wrote:Poza tym, po tagach szło poznać człowieka.
Moja babcia poznawała ludzi po butach, znam ludzi którzy wróżą z fusów herbacianych. Jestem smutny, że zabrali ci tą opcję, naprawdę.

whit Wrote:Lepiej walczyć to samego końca z wiarą, choćby nie wiele to miało zmienić, niż się poddać i mieć to gdzieś.
Podczas wypraw krzyżowych też tak myśleli.


RE: YouTube usuwa tagi - whit - 19-08-2012 16:46

Zastanawiam się czy pałasz do mnie jakąś niezdrową agresją czy chciałeś być choć trochę zabawny. Być może taki masz styl wypowiedzi. Przejde do sedna sprawy.

(19-08-2012 16:10 )Wan1Mas Wrote:  Kiedy coś jest naciągane bądź łamane tysiące razy, masz to już gdzieś.

Nie, nie mam;) Wiesz, jeśli wszyscy by się poddali, każdy dobrze wie jak by było.

(19-08-2012 16:10 )Wan1Mas Wrote:  Moja babcia poznawała ludzi po butach, znam ludzi którzy wróżą z fusów herbacianych. Jestem smutny, że zabrali ci tą opcję, naprawdę.

Ewentualnie nam zabrali, mam na myśli użytkowników youtube. Napisz następny post bez zbędnej ironii to porozmawiamy poważnie.

(19-08-2012 16:10 )Wan1Mas Wrote:  Podczas wypraw krzyżowych też tak myśleli.

Może myśleli, może nie. Nikt z nas tego wiedzieć nie może. Możesz jedynie wierzyć w słuszność swojej wypowiedzi. A poza tym, co ma piernik...


RE: YouTube usuwa tagi - Wan1Mas - 19-08-2012 18:03

whit Wrote:Nie, nie mam Wiesz, jeśli wszyscy by się poddali, każdy dobrze wie jak by było.
Dobrze, wyśle ci szabelkę +5 do internetowych wojaży, nie musisz naciskać.

whit Wrote:Ewentualnie nam zabrali, mam na myśli użytkowników youtube. Napisz następny post bez zbędnej ironii to porozmawiamy poważnie.
Meh.

whit Wrote:co ma piernik...
Mąka, to pewnie.

whit Wrote:pałasz do mnie jakąś niezdrową agresją czy chciałeś być choć trochę zabawny.
Zwij mnie hejterus innominatus


RE: YouTube usuwa tagi - Wilczyca - 21-08-2012 14:57

Jezu ludzie zacznie pisać na temat, bo admini zamkną ten temat. Ja się zdziwiłam, że w ogóle schowali tagi. U mnie w filmikach też nie ma, a nie ma tam nicka mojego ani zagrajmera. Jednak po tagach w wyszukiwarce mogę znaleźć filmy więc się tym nie przejmuje.