Zagrajmy w...
Z jakiej gry kolejne zagrajmy w? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Z jakiej gry kolejne zagrajmy w? (/showthread.php?tid=1729)

Pages: 1 2


RE: Z jakiej gry kolejne zagrajmy w? - appareil - 24-08-2012 14:13

Quote:małym wyjątkiem jest Assasin Creed który opowiadał dosyć dobrą historię
Lawl. Tylko tyle mam do powiedzenia:
[Image: walesa-napoleon1.jpg]


RE: Z jakiej gry kolejne zagrajmy w? - Infelicity - 24-08-2012 14:20

Quote:może małym wyjątkiem jest Assasin Creed który opowiadał dosyć dobrą historię
[Image: 2039532146_HA_HA_HA_OH_WOW_answer_1_xlarge.jpeg]


RE: Z jakiej gry kolejne zagrajmy w? - Wilczyca - 26-08-2012 16:05

(24-08-2012 13:20 )Lastlighter Wrote:  Jak chcesz być taką osobą która robi wszystko aby mieć więcej widzów a nie dla siebie to poczekaj na premierę "super hiper shitowej mega wypasionej gry" od jakiegoś "Jubisofyu" ,czy innego komercyjnego ścierwa opierającego gry wyłacznie na efektach komercji, zapominajac o wartości merytorycznej (może małym wyjątkiem jest Assasin Creed który opowiadał dosyć dobrą historię) wtedy na pewno będziesz miała mnóstwo widzów...
A jakchcesz zostać prawdziwą gwiazdą...Minecraft
Wiesz co? Gdyby nie to, że jestem dobrze wychowana i jestem na forum to bym ci wulgaryzmy słała. Powiem tylko, że w cale mnie nie znasz. Nie nagrywam by mieć widzów tylko robię to dla przyjemności. Jednak nikt mnie nie ogląda i chce to zmienić i myślałam, że trochę nowych widzów czy inne gry mi pomogą. Nie gram w gry, które nie noszą żadnej wartości prócz grafiki, a proponowanie mi minecrafta jest przecięciem. Assasina Creeda nie zagram, bo w2 każdy w to gra i nie jestem fanką zabójcy. Założyłam temat, bo myślałam, że jakaś miła osoba mi coś poleci, ale przez ciebie chyba zmieniłam zdanie.