Zagrajmy w...
Jak wypromować kanał yt - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Jak wypromować kanał yt (/showthread.php?tid=1947)

Pages: 1 2 3


RE: Jak wypromować kanał yt - kasztanooos - 10-10-2012 14:26

spoko rozumiem ale w sumie chodzi mi o to że po co ja mam wrzucać filmiki jak mam 0 widzów xd tak sam dla siebie ? za 2 dni wrzucam kolejny filmik czyli mini-gre z redstona mam nadzieje że komuś się spodoba :> A raczej nie odechce mi się nagrywania filmików z minecrafta tylko przydałby by się człowiek którego by zainteresowało to co robię .


RE: Jak wypromować kanał yt - JudiMakeFun - 10-10-2012 15:07

Wrzucanie filmów powinno głównie właśnie tobie sprawiać przyjemność...Jak już na prawdę chcesz coś osiągnąć to bądź chociaż CIERPLIWY. Nie informuj, że zrobisz to i to z nadzieją, że ktoś wejdzie. Rób swoje tak długo, aż kogoś bez większego powodu zainteresujesz. Jeśli nie zainteresujesz nikogo i nie będziesz chciał robić tego też dla siebie, to po prostu z tego zrezygnuj. Nie każdy zna się na wszystkim


RE: Jak wypromować kanał yt - WinterWolf - 13-10-2012 11:44

Każdy zaczynał z poziomu 0 widzów. Nawet te kanały, które mają teraz 200k+ widzów. Jakoś im się chciało, gdy zaczynali i po wrzuceniu iluś filmów wciąż nie mieli widzów. Jeśli Tobie już na tym etapie się nie chce to zrezygnuj.
Dodam, że obecnie Minecraft jest oblegany przez te duże kanały. Ciężko znaleźć duży kanał, który nie ma Minecrafta. Przez to zapotrzebowanie na małych kanalikach jest niewielkie, bo ludzie oglądają takich skkfa, Huśka czy Madzię, więc staje się to coraz gorszym sposobem na wybicie się. Mówiąc krótko albo już nastąpił, albo niebawem nastąpi przesyt. Czyt. jeśli chcesz mieć widzów zajmij się też czymś innym.


RE: Jak wypromować kanał yt - Miwoli - 13-10-2012 11:59

A jak ktoś zajmuje się czymś innym niż Minecraft i nie umie od 5 miesięcy przebić cyferki 15 przy liczbie subskrybentów?


RE: Jak wypromować kanał yt - Sou - 13-10-2012 12:01

Po prostu zrób jakiś dobry film, poświęć mu kilka dni i niech to nie będzie KOLEJNY odcinek jakiejś serii.

Jak ten film będzie dobry to obejrzy go kilka do kilkudziesięciu tyś osób i widzowie też się pojawią;)


RE: Jak wypromować kanał yt - WinterWolf - 13-10-2012 12:22

@Miwoli: Jak na prawie pół roku działalności masz mało filmów i chyba masz je niepododawane do playlist. Na dodatek moim zdaniem masz mało interesujące tytuły (Avatar i Harry Potter). Dokończ te serie (bo kasowanie serii generalnie jest kiepsko odbierane jeśli jest to Twoja pierwsza czy druga seria), zmień repertuar i nagrywaj np. raz w tygodniu materiał na cały tydzień. Publikuj raz na dwa dni regularnie i prowadź max 2 serie na raz. W tej chwili masz chyba zaczęte 3 serie i żadnej nie skończyłeś.

BTW, jesteś zainteresowany Bonus Codem do Avatara na Tsteu armor? Dawno temu dowalili mi to do pudełka z jakąś tam grą, a ja Avatara nie mam, a kod wala mi się po biurku... Szkoda mi wyrzucić.


RE: Jak wypromować kanał yt - Elwood - 13-10-2012 12:32

Quote:Na dodatek moim zdaniem masz mało interesujące tytuły

Wiesz, te bardziej, hm, interesujące tytuły są już oklepane (inna sprawa, że Harry'ego Pottera tez jest na YouTube niemało). Ja na przykład mam zamiar robić serie Zagrajmy W z mniej znanych gier typu Viewtiful Joe (na GameCube'a), Jet Grind Radio (na Dreamcasta) czy Panzer Dragoon (na Segę Saturn). Serii z tych gier na polskim YT nie ma w ogóle.


RE: Jak wypromować kanał yt - WinterWolf - 13-10-2012 12:52

Tak, zdaję sobie z tego sprawę. Ale mniej popularne gry mają to do siebie, że sprawdzają się wtedy, gdy masz już jakieś zaplecze widzów. I mało znane dobre gry to świetny pomysł na kanał. Ale nie wydaje mi się, by dały radę wypromować początkujący kanał od zera. Mogę się przy moich przypuszczeniach mylić. Ba, cieszyłabym się, gdyby się okazało, że się w tym wypadku mylę, bo im większa różnorodność na YT tym lepiej.


RE: Jak wypromować kanał yt - appareil - 13-10-2012 14:03

Quote: Panzer Dragoon (na Segę Saturn)
Masz Sagę oryginalną?


RE: Jak wypromować kanał yt - Miwoli - 13-10-2012 14:04

Akurat playlisty mam ;P. I nagrywam na raz jakieś 2 odcinki, ale nie mam czasu tak regularnie wrzucać. Już nie zacznę żadnej serii nie skończywszy poprzednich. I ciekawsze tytuły są ciut nie możliwe, ponieważ do nich potrzebny jest sprzęt, którego aktualnie nie mam. Może po świętach kupię nowy komputer i wtedy zobaczymy na co go będzie stać. Ale dzięki za rady. Postaram się do nich ustosunkować.