Zagrajmy w...
Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. (/showthread.php?tid=216)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - MrShihor - 17-04-2011 19:59

Jak dla mnie powinni po 1 nie parodiować innych... takie YEAH! wykonane przez 11 latka to chore... brzmi jakby niemowlak 1 raz trafił klockiem do nocnika. Ogólnie brak im ładu. Mogli by chociaż pytania przygotować a nie na żywca bo im nie idzie...


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - punio7 - 17-04-2011 20:57

Dranie próbowali parodiować wielkiego VV! Hiszpańska inkwizycja już się zajmie tym aby spłonęli na stosie!


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Lavos - 18-04-2011 01:07

11 latek parodiuje gościa parodiującego myślenie. Oh my!


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Roofix - 18-04-2011 12:41

Kiedyś doczekamy parodii "najpopularniejszych" zagrajmerów - takiej z prawdziwego zdarzenia.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - thefifiasek - 18-04-2011 14:25

Można by powiedzieć (hehehe) że ci "najpopularniejsi" zagrajmerzy (hehehe) czasem sami się parodiują.

(17-04-2011 19:23 )Roofix Wrote:  Czego oczekujesz? Że wszyscy Ci będą pisać "Tak, zgadzam się z tobą, jesteś taki mądry!".

Nie. Myślałem, że jest moze choć jedna osoba, która postawiłaby się za tym studiem i podała racjonalne argumenty, że to nie jest aż taki badziew.
No od biedy zadowoliłbym się nawet komentem: "o ty chamie nie bendziesz studia obrarzał gnoju ty"
Przynajmniej bym się pośmiał.

Na poważnie: Nie ma nikogo komu by się te wywiady podobały?


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Lavos - 18-04-2011 15:10

Wyślij topic na szmatjuba, tam, z tego co widzę, panowała ekstaza.


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - thefifiasek - 18-04-2011 15:37

@ModronCube

Z chęcią, gdyby nie fakt że mam tam bloka. Stanąłem w obronie osoby która ZASUGEROWAŁA IM że za dużo razy mówili do VVitchavena że jest zajebisty. Zjechali go, powiedzieli że "zazdrości że z nim gadali". Dla mnie to szczyt. Walnąłem jeden komentarz, po którym zostałem nazwanym szczylem z brakiem kultury. I ban.
Chyba pójdę popłakać w samotności nad mym smutnym losem.
Jeżeli ktoś może, niech wstawi link do tego topicu na ich kanale. Żaden problem, a ciekawe jakie jest zdanie tych "ekscytujących".


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - Roofix - 18-04-2011 15:58

Ja to mogę zrobić, aż się palę do wywołania "dyskusji" :D


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - RomanPL79 - 18-04-2011 17:44

Quote:DiscussionStudio (49 min. temu)
Jak ty kurwo mała smiesz... Ty pierdolona niedojebana kurwo.... Ty nawet nie wiesz kto kurwa pisał a piszesz że to kurwa byłem JA!!!!

Taka wiadomość była na kanale osoby, która napisała, że ktoś z tego studia obraził go (i nie była ona wulgarna jak to)

Link do tego kanału: http://www.youtube.com/user/Budolandia

Ps. Napisałem im też wiadomość o tym na ich kanale i teraz czekam na bloka ^^

@EDIT

Moje wypowiedź
[spoiler]"DiscussionStudio (49 min. temu)
Jak ty kurwo mała smiesz... Ty pierdolona niedojebana kurwo.... Ty nawet nie wiesz kto kurwa pisał a piszesz że to kurwa byłem JA!!!! "

Hmmm, nieźle obrażasz ludzi, którzy mają inne zdanie, weś koleś ogarnij, bo choć dana osoba nie miała racji, to nie musisz jej od razu wyzywać

Link do kanału, gdzie to jest: http://www.youtube.com/user/Bu­dolandia [/spoiler]
została usunięta szybciej, niż się pojawiła...


RE: Disscussion Studio - czyli jak zniszczyć fajny pomysł. - mrminecraftplus - 18-04-2011 18:28

Teraz może wypowiem się ja....

Po UNO: Fifiasek jest zazdrosny o to ze nie wykonalismy z nim wywiadu...
Po DUO: Przeprosiłem już użytkownika Budolandia nawet w filmiku który ukażę się już niedługo...
Po TRE: Nie ciągnijcie już tego dalej... Proszę was... To jest głupie.... Jak odejdę ze studia już wszystko bedzie grało :D
Wtedy żadnych innych problemów nie będzie...