Zagrajmy w...
Początki Zagrajmy - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Początki Zagrajmy (/showthread.php?tid=2210)

Pages: 1 2 3 4


RE: Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 16:16

Wrzucam wrzucam ; /
Staram się jak najczęściej żeby te 4,5 materiałów na tydzień było.

Ale naprawdę na początku ciężko jest.
Będę cierpliwy może w przyszłości ktoś to doceni i będę robił coraz to lepsze materiały : )


RE: Początki Zagrajmy - Lastlighter - 01-12-2012 16:27

Dajcie mu spokój robi to co lubi i chce ,żeby ktoś to zobaczył. Myślę ,że zaczął od tych gier aby póżniej mógł nagrywać inne serie bez zamartwiania się o wrzucanie swojego wysiłku w błoto.


RE: Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 17:07

No dokładnie : )
Chce tymi materiałami zyskać widownie aby potem gry mnie znane i te które są rzadziej widywane na YT,były oglądane i doceniane.Bo teraz praktycznie każdy chce Lola,Fife,FarCry i Horrory.A mało kto zobaczy starsze klasyki : (


RE: Początki Zagrajmy - gremlin - 01-12-2012 17:24

Wrzucanie wysiłku w błoto? Co to znaczy? Jeśli filmiku nie obejrzy minimum 50 osób, to nie warto wciskać klawisza "record"?


RE: Początki Zagrajmy - Elwood - 01-12-2012 17:41

,,Będę nagrywał nowe, hype'owane gry, żeby potem pokazać widzom te starsze''?

Pokrętna logika. Poza tym, pomyśl chwilę.
Jeżeli będziesz nagrywał gierki takie jak Minecraft, zdobędziesz widzów chcących oglądać właśnie tą grę.


RE: Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 17:46

Nie nie chce tak zrobić jak napisałeś chce nagrać te powiedzmy lepsze nowsze żeby potem bez problemu nagrywać sobie troszkę starsze mniej znane.

MineCraft jest to seria poboczna nie będe latał po kopalniach itp. jak JJay ale głównie pokazywał fajne budowle.

50 wyświetleń zbytnio mnie nie zadowala bo kto ktokolwiek może to kliknąć-a se wejde a dupiate lece dalej.Chodzi mi o widzów mam aktualnie 15 większość to moi koledzy.Bardzo chciałbym miec już np. 50 wtedy naprawdę poczuje że robie to dobrze i robie to dla kogoś


RE: Początki Zagrajmy - Grzybiarz - 01-12-2012 18:40

Nic nie dociera. Albo nagrywaj i staraj się to robić dobrze, czekając po prosu, aż znajdą się osoby, które naprawdę zainteresował twój wartościowy materiał, albo użeraj się z widzami narzucającymi ci kierunek, w którym będą podążały "twoje" (w cudzysłowie, bo już nie do końca) serie.

Póki co polecałbym ci zacząć nagrywać Pokemony, a jeżeli się okaże, że masz cierpliwość, aby serie te pokończyć, to się wywindujesz. Miłej pracy, żegnam pana.


RE: Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 18:56

Serio ? Pokemony ?
Szczerze kilka tygodniu przed tym kiedy zaczełem nagrywać grałem w pokemony te takie wiece grafika jak w tibii cos takiego.Myślałem przez jakiś czas czy nie nagrać ale kto to będzie oglądać ? Pixelowe pokemony vs Farcraje Fify i te inne.Ja staram się nagrywać jak najlepiej wczoraj nagrałem odc i go potem wywaliłem bo był niezbyt dobry.Ale czy da rade wywidować się na Pokemonach ? Ja mam cierpliwość zamierzam zakończyć wszystkie serie które zaczełem


RE: Początki Zagrajmy - Grzybiarz - 01-12-2012 19:10

zacząłem*

Serio serio. Życzę jednak powodzenia, jeżeli nie masz o nich bladego pojęcia, albowiem na bank znajdą się ludzie, którzy zainwestowali sporo czasu na opracowanie zadziwiająco skutecznych strategii i nie będą zainteresowani człowiekiem nie wiedzącym o czym mówi. To samo tyczy się jednak jakiejkolwiek gry. Jeżeli osoba nagrywająca serię nie robi nic innego, tylko plecie głupoty wprowadzając widzów w błąd, to szybko zaczyna to nudzić. Nie chodzi tu o to, by autor był alfą i omegą, ale elementarną wiedzę posiadać powinien.
Tak naprawdę wybić zaś możesz się na czymkolwiek. Ponagrywaj sobie Minecrafta, coś z Dragon Ballem, nie wiem, Digimony. Wszystko, co jest na tyle znane, by przykuło uwagę się nada. Rzuć okiem na zagraniczne gwiazdy i kopiuj ich pomysły będąc pierwszym, który wprowadzi modę na dany tytuł w naszym kraju. Bądź pionierem!
Zaraz zobaczysz, jak ludzie zaczną walić do ciebie drzwiami i oknami, a później już tylko kręć z gier, które będą ci polecać, nie rozglądając się na boki, bo jest to zwodnicze i może kosztować cię cenne subskrypcje, wystrzegaj się tego powiadam.
Pewnego dnia zaś, być może doczekasz się chwili, w której będziesz mógł zarabiać na swoich filmach. Wtedy już tylko staraj się wrzucać je masowo, tak aby licznik wyświetleń nie spadł w dół i ciesz się samonapędzającą się machiną wpuszczoną w ruch przez przysłowiowe stado owiec.

Mam nadzieję, że pomogłem.


RE: Początki Zagrajmy - Bozia - 01-12-2012 19:17

Pomogłeś pomogłeś.

Właśnie ściągam gre Miasmata gra wydana 3-4 dni temu jeśli mi pójdzie zaczne to nagrywać.
Będę jednym z pierwszych chyba w Polsce którzy to zrobią : )

Nigdy nie będę nagrywał pod widzów że chcą FarCry3 to im zorbie NIGDY!

Może MineCraft na jakiś ciekawych modach był by czymś innym niż jest