Zagrajmy w...
Echo podczas nagrywania frapsem - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Echo podczas nagrywania frapsem (/showthread.php?tid=2300)

Pages: 1 2


RE: Echo podczas nagrywania frapsem - under - 16-12-2012 16:14

Znalazłem taki sprzęt jak karta dźwiękowa na usb.(czyli podpina takiego jakby pendrive i do niego wciskam mikrofon i słuchawki) Czy takie coś może być rozwiązaniem ?


RE: Echo podczas nagrywania frapsem - WinterWolf - 16-12-2012 16:34

Tak, miałeś szukać właśnie zewnętrznej karty na USB. Podepnij do niej mikrofon.

Nie mam takiego sprzętu, więc nie jestem pewna czy jeśli podepniesz do niego słuchawki będziesz słyszeć grę - najlepiej sprawdź osobiście. Jeśli nie będziesz słyszeć gry to podepnij słuchawki normalnie do komputera tak jak robiłeś to zawsze.

W Panelu Sterowania w Dźwięk i urządzenia audio jako głośniki ustaw tę kartę z której chcesz słyszeć dźwięki.

Potem w Dźwięk i urządzenia audio ustaw w urządzenie do nagrywania swoją kartę dźwiękową z komputera i koniecznie dopilnuj by w opcjach zaawansowanych było włączone nagrywanie i Stereo Mix. Reszta może zostać wyłączona. W Audacity ustaw do nagrywania własnego głosu swoją kartę dźwiękową na USB do której podłączyłeś mikro i tak samo ustaw w komunikatorze głosowym przez który rozmawiasz z kolegą.

Po tych ustawieniach powinieneś spokojnie móc nagrywać dźwięki z gry i swój komentarz osobno, a Twój kolega nie powinien mieć problemów z echem.

Jeśli to nie będzie działało to poproszę Cię o podesłanie zestawu screenshotów, które pozwolą mi namierzyć problem. Niestety bardzo mało informacji znalazłam o Twojej karcie dźwiękowej, najlepiej znam się na Realtek HD. Twoja jest mi obca.


RE: Echo podczas nagrywania frapsem - under - 16-12-2012 21:52

To będę musiał poczekać do świąt jak coś to jeszcze się odezwę.