Zagrajmy w...
Gwiazdy telewizji na Youtube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Gwiazdy telewizji na Youtube (/showthread.php?tid=2394)

Pages: 1 2


RE: Gwiazdy telewizji na Youtube - Tylak21 - 22-12-2012 23:08

Według mnie to nawet lepiej, że zaczął kręcić na jutjub. Po za tym, według mnie lepiej mu to wychodzi, a widoczne są poprawy względem poprzedniego filmu. Zasubowałem i zobaczę jak to dalej się potoczy :P


RE: Gwiazdy telewizji na Youtube - Rexlu - 26-12-2012 16:03

Ja myślę, że to co było w TV nie będzie miało odzwierciedlenia popularności w Internecie. Tutaj wszystko robi się na własną rękę a nie z ekipą filmową i zresztą widać tą różnicę po pierwszych filmach P.Majewskiego.

Ostatnio czytałem artykuł bardzo ciekawy a pro po tego, iż tak naprawdę teraz będzie wiadomo ile gwiazda telewizji warta jest naprawdę. Bo w Internecie to my wybieramy co oglądamy, a nie to co serwuje nam telewizja :)

Pozdrawiam


RE: Gwiazdy telewizji na Youtube - The Meldero - 01-01-2013 22:15

Nowe materiały Szymona dają radę ;)
Myślę, że jeszcze się zdąży wybić na "jutubie". Jak na razie jest tu dopiero od 3-4 tygodni.

To co było tu, było pomyłką spowodowaną moją niewiedzą. Dziękuję za poprawienie.


RE: Gwiazdy telewizji na Youtube - Kefrus - 01-01-2013 22:21

Ekhm. AdBuster to nie Jan Błachowicz. NextUp to nie PlayNext.


RE: Gwiazdy telewizji na Youtube - The Meldero - 01-01-2013 23:04

(01-01-2013 22:21 )Kefrus Wrote:  Ekhm. AdBuster to nie Jan Błachowicz. NextUp to nie PlayNext.

Program prowadzi ta sama osoba. Czyli Jan Błachowicz. Masz rację moja pomyłka.
Wygrał jego projekt Być jak Jan Błachowicz z tego co pamiętam ;)


RE: Gwiazdy telewizji na Youtube - Akahan - 02-01-2013 11:01

BJJB właśnie, a nie jestem Janem Błachowiczem, on tam tylko pokazuje swoje treningi i przygotowania do walki MMA, nie wiem skąd Ci to do głowy przyszło, że on jest Błachowiczem.


RE: Gwiazdy telewizji na Youtube - Kefrus - 02-01-2013 15:34

(01-01-2013 23:04 )The Meldero Wrote:  
(01-01-2013 22:21 )Kefrus Wrote:  Ekhm. AdBuster to nie Jan Błachowicz. NextUp to nie PlayNext.

Program prowadzi ta sama osoba. Czyli Jan Błachowicz. Masz rację moja pomyłka.
Wygrał jego projekt Być jak Jan Błachowicz z tego co pamiętam ;)

No kruwa, sama nazwa kanału wskazuje na to, że AdBuster chce być jak Jan Błachowicz.