Zagrajmy w...
Negatyw zamknął konto - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Kosz (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Thread: Negatyw zamknął konto (/showthread.php?tid=2403)

Pages: 1 2


RE: Negatyw zamknął konto - Baldo - 16-12-2012 14:07

@UP
Ale po co takie "domyślanie się". Zaraz kolejny Gimbus zobaczy i będzie kręcił głupie filmiki o tym jak to te wszystkie osoby z "domysłów" są zamieszane, bo każdy tutaj chce coś wpleść swojego! Ktoś pisał jakieś 10 stron wcześniej, żeby były to podawane konkrety: filmy, nagrania screeny, a nie suche bezpodstawne "domysły". Pozdrawiam


RE: Negatyw zamknął konto - VerskiNN - 16-12-2012 14:35

Ja już pisałem swoje domysły jak ów panowie Negatyw i MaciekTMPL mieli zarabiać na Minecashu:
1. Ktoś pisał kod przechwytujący plik lastlogin
2. w/w Negatyw i Maciek publikowali modyfikacje zwaną Minecash
3. Przechwycone loginy i hasła były sprzedawane na Allegro, za horrendalnie niską cenę 5-10zł, z podpunktem aby "Nie zmieniać hasła i skina". W taki sposób na jednym koncie mogło grać kilka osób, bo sprawdzałem- można na dwóch komputerach korzystać z konta Minecraft.
Nasze minefagi które promowały minecash zapewne dostawały jakieś 30-40% od jednej transakcji. To, że zaprzeczają jest zwyczajnym kłamstwem, ew. zamiast pieniędzy mogli dostawać jakieś usługi od piszącego kod (DDosy na live innych Youtuberów etc.). Tak nasz GimboHaxxorTeam działał, problem zrobił się wtedy, gdy osoby kupujące konta Minecraft nie patrzyły na w/w podpunkt o nie zmienianiu hasła i skina.
Pozdro ;)