Zagrajmy w...
mam problem z grami - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: mam problem z grami (/showthread.php?tid=2559)

Pages: 1 2


RE: mam problem z grami - Kleju - 31-12-2012 14:33

zadne gry mi nie chodzą i juz chyba z 5 raz mowie ze one mi działały i przestały


RE: mam problem z grami - WinterWolf - 03-01-2013 14:49

Robiłeś format...

Czy zainstalowałeś po formacie wszystkie sterowniki jakie są wymagane do poprawnego działania sprzętu?

Jeśli tak czy masz 100% pewności, że nic nie stało się z kartą graficzną? Mówiłeś, że przy formacie ciął Ci się obraz. Jeśli karta jest sprawna to obraz podczas formatowania etc. nie ma prawa się w żaden sposób ciąć. Co najwyżej będzie wyglądał brzydko przed instalacją sterowników.

Jeśli tak to czy jesteś pewien, że na 100% nic nie dzieje się np. z zasilaczem? Mówisz jakiś chinol czyli jaki? Jeśli zasilacz jest z czarnej listy zasilaczy to mógł zwyczajnie odmówić współpracy - gdy włącza się grę rośnie też zapotrzebowanie na moc. Gówniany zasilacz najczęściej wtedy pójdzie się kajać.

To, że gry Ci działały do tej pory wcale nie znaczy, że sprawa nie dotyczy sprzętu. Jak najbardziej może sprzętu dotyczyć, bo sprzęt ma tendencję do tego by się psuć. Szczególnie jeśli to chiński noname. Ostatnio u mnie w domu 3 tygodnie jeden komp działał na schrzanionej karcie graficznej. Do czasu aż nie poszła z dymem.