Zagrajmy w...
Ból dupy. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Ból dupy. (/showthread.php?tid=2567)

Pages: 1 2


RE: Ból dupy. - Elwood - 31-12-2012 02:02

@up
No tak, jacy niedobrzy ci chejterzy, nic tylko chejtujom.


RE: Ból dupy. - Innominatus - 31-12-2012 02:10

Jakoże został poruszony mój temat, bardzo chętnie się wypowiem :G

The Meldero Wrote:Ostatnio zaglądałem do tematu TOP5 Waszych Ulubionych YouTuberów. Myślę sobie "fajny pomysł", też tam coś nabazgrałem i zacząłem czytać posty.
Wspaniale.

The Meldero Wrote:Trzeci post i już widzę pierwszą osobę, której coś się nie podoba. Pozwolę sobie wymienić nick (Innominatus- wybacz, że wziąłem akurat Twoją osobę za przykład, ale byłeś pierwszą osobą krytykującą) [jeżeli to nie odpowiednie proszę poinformować]. Krytykuje on innych Let's Playerów. Rozumiałbym gdyby napisał - nie podoba mi się jego działalność,gdyż [...] , niestety tak nie jest. Napisał kilka subiektywnych opinii i tyle. Przeżyłbym to. Niestety to nie była jedyna osoba. Kilka postów dalej kolejni użytkownicy którym nie podoba się, że ktoś lubi kogoś oglądać.

Powiem Ci tylko tak, jest to forum dyskusyjne, na którym mam prawo, wyrażać swoją opinie, pod warunkiem że nie jest to hatespeech (obraza żydów, masonów, czy innych jaszczurów z kosmosu), także w tej chwili nie rozumiem o co się pultasz.

The Meldero Wrote:To nie jest miejsce na potocznie mówiąc : "hejt".

Twój kwejk jest tam ->, demotywatory także.


RE: Ból dupy. - Empirator - 31-12-2012 06:59

Wiesz, The Meldero. Zagrajmyw.PL to jest siedlisko trolli i hejterów internetowych. Nimi jesteśmy. Wyrażamy tak swoją opinię gdyż nam się to tak podoba, najważniejszy jest odbiór.


RE: Ból dupy. - JudiMakeFun - 31-12-2012 09:27

To czy ktoś uargumentuje swój wybór, czy nie, to nie jest powód to tworzenia kolejnego głupiego wątku. Ty też nie do końca omówiłeś dlaczego kogoś lubisz, a jednak zabraniasz innym mówienia o kimś źle, co jest po prostu śmieszne... Dodatkowo nie bierzesz pod uwagi, że człowiek to takie stworzenie, że nie musi mieć powodu, by kogo nie lubić. Ktoś może nie lubić kogoś za sam wygląd, a ty nie masz prawa mówić "to nie jest powód, przeproś go...". Chcę też zauważyć, że z tematu o TOP 5 wiele osób robi sobie żarty, bo jak nie wyśmiać tekstu "Lubie oglądać pana co ciągle drze japę i śmiem twierdzić, że posługuje się on bardzo wyrafinowanym i gustownym rodzajem humoru".

Tak więc wniosek z tego jeden. Każdy ma własne zdanie, którego nie zmienisz choćbyś nie wiem jak chciał. A taki temat o bólu dupy nic nie da, a jedynie rozbawi tych, których tak krytykujesz


RE: Ból dupy. - Lavos - 31-12-2012 11:29

(30-12-2012 22:23 )The Meldero Wrote:  Kilka postów dalej kolejni użytkownicy którym nie podoba się, że ktoś lubi kogoś oglądać.
Jeśli masz na myśli mnie, to bardzo chętnie poczytam, jakie masz zastrzeżenia wobec moich komentarzy.
Poza tym - wiem, że pisałem to tutaj dziesiątki razy, ale co tam - przyzwyczaj się. Internet tworzą ludzie, a ci posiadają przeróżne gusta oraz zachowania. Całkiem logicznym jest to, że nie każdy będzie tylko pisać kogo lubi, dodając często wytłumaczenie bez większego sensu. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie drążyć temat. Jeśli tak bardzo ci to przeszkadza, to troszkę nie rozumiem po co zakładasz temat na forum dyskusyjnym.

Quote:I wiecie co? Macie taki ból dupy, że to jest niemożliwe. Niech ludzie oglądają kogo chcą. Nie macie nic do tego.
Czemu miałem to przeczucie, że nie rozumiesz definicji butthurtu? Hah.
Widzisz, nikt tutaj nie ma realnej mocy powstrzymania ludzi przed oglądaniem czegoś w internetach. To nie jest wykonalne. Naprawdę sądzisz, że krytykując twoich jutubowych randomków sprawimy, że ich znielubisz, w sposób bezpośredni? Czy to twój sposób na próbę wytłumaczenia sobie zjawiska, które jest dla ciebie nowością? Czy...może boisz się, że czytając kilka słów z drugiego punktu widzenia możesz dostrzec wady swoich piudisajów czy innych ragnaroków?


Quote:Możecie wyrażać swoją opinię, ale róbcie to choć trochę bardziej obiektywnie, podajcie przykłady, a także po prostu nie obrażajcie tych ludzi.
Obiektywna opinia jest z reguły mdłością bez wyrazu, ugrzecznionym pakunkiem pustym w środku. Może spróbuj na forum CDA, tam praktykują ją całkiem nieźle. A tak na serio, czego oczekujesz? Że ludzie zaczną pisać tak jak chcesz, zamieniając forum w sekcję komentarzy pod filmikiem rocka aka super duper odcinek rock ale taka mała wada, że zupełnie nie masz pojęcia o tej grze, ale i tak mi się bardzo super oglądało pozdrawiam. Tak się nie stanie.


Quote:Ja na przykład oglądam Klocucha od czasu do czasu.I teraz pewnie uśmieszki ( a może i nie? ) na wielu twarzach się pojawiły. I pewnie ktoś by na dole w komentarzu napisał, że jest to bachor i nie potrzeba takich na Polskiej scenie YT. I to właśnie jest ból dupy.
Ekhem, jasne. Widzę kolejny oklepany wybieg - tym bólem dupy jest w zasadzie wszystko, na co taką etykietkę przyczepiasz.

Quote:Wiele osób robi dissy na inne gdyż po prostu mają więcej "oglądaczy". Przykład: Klocuch - możecie mówić, że jest to po prostu bachor ,który nie powinien dostać komputera, możecie nawet na niego nawrzucać.
Dzięki, znam swoje uprawnienia jeśli chodzi o komentarz. your point?

Quote:Często robią tak osoby po prostu zazdrosne o jego ilość widzów, wyświetleń ,łapek, czy może sposób w jakim się wybił.
Nie no, udało ci się mnie rozbawić. Brakiem konkretów między innymi, gdyż nie pokazałeś komentarza tego mitycznego zazdrośnika. Przy okazji - już widzę te tłumy ludzi, które zazdroszczą klocuchowi przemyślności. W końcu tak sprytnie zaskarbił sobie widzów, opierając się na zasadzie, że coś może być tak złe, że aż dobre. Mogę sobie tylko wyobrazić pisarzy płaczących z powodu sprytu Meyer czy Rowling. Ha, pewnie ból dupy do dzisiaj mają chłopaki z Lao Che, bo Doda się bardziej sprzedała. Osobiście bolą mnie plecy z powodu Ganassy, bo sprytnie rysuje cycate babki, będąc przez to bardziej popularnym....okej, licżę, że załapałeś do tej pory.

Quote:Osobiście ja uważam go za młodą osobę, która ma do siebie dystans, a jego filmy czasami potrafią rozbawić.
Jego humor jest w zasadzie znikomy, bo jak pisałem wcześniej - stoi na jednym wybiegu, poza tym jest bardzo powtarzalny. To w zasadzie tyle. Bo zaraz zaczniemy opiewać większych majnfagów za kreatywność swoich produkcji, która na pewno zapewniła im te rzesze subskrybentów.

Quote:To jest tylko przykład. Mógłbym takich osób jak on podawać o wieeele więcej.
Mogę cię ubiec - jest taki na przykład PewDiePie, który ustawionymi reakcjami podczas grania w 'horrorowe' gry przyciągnął do siebie ludzi, ponieważ obserwowania ryków na widok potwora należy do tak wysokiego humoru. Minął jakiś czas, trzeba było urozmaicić repertuar, dodając marne próby humoru, dodając między innymi sławetne żarty o gwałcie. Klasyka, panie Meldero, klasyka.
Pisząc akapit wyżej odczuwałem niesamowite internetowe hemoroidy, bo przecież on jest taki wyjątkowy. Niepowtarzalny. Twórczość egalitarna po prostu. Nikt nie mógłby zrobić tego samego! Nigdy.

Quote:Ale co do tamtego tematu z TOP 5. To jest miejsce do podzielenia się z innymi informacją kogo oglądacie. To nie jest miejsce na potocznie mówiąc : "hejt".
Podoba mi się konsekwencja tego posta - na początku coś o opinii, która potem zmienia się w hejt, kolejną bezmyślną etykietkę.
Odbiłbym piłeczkę mówiąc, że to forum, nie miejsce na quasi inteligentne wypociny, ale jestem szczerze zainteresowany kierunkiem tego tematu.

Quote:Taka jest moja opinia,
A nie hejt? Zdawało mi się, iż masz *drobne* problemy z rozróżnieniem tych dwóch słów.


RE: Ból dupy. - The Meldero - 31-12-2012 13:22

Dobra, ja tu nawet cytatu nie wstawiam bo by to za dużo miejsca zajęło.
Ogółem mówiąc - teraz sam zobaczyłem, że nie przemyślałem do końca tego co ja tam napisałem. Kilka faktów pomogliście mi zrozumieć, praktycznie mogę wam za to podziękować.
Temat do zamknięcia, bo jak widać nie wniósł nic =)
No i pana Innominatus, jeżeli przyjąłeś to jako oskarżenia w Twoją stronę,no to nie pozostaje mi nic innego poza powiedzeniem przepraszam.
No nic. To ja żegnam do czasu aż znowu będę miał jakiś problem i go poruszę w kolejnym, bezsensownym wątku...
Ps. Miło było poczytać teorię spiskową gremlina na temat mojej zazdrości, miałem dziś rano z tego niezły ubaw ;) (oczywiście bez obrazy gremlin =) )
Pozdrawiam, TheMeldero.


RE: Ból dupy. - appareil - 31-12-2012 13:54

Quote:Miło było poczytać teorię spiskową gremlina na temat mojej zazdrości, miałem dziś rano z tego niezły ubaw ;) (oczywiście bez obrazy gremlin =) )
To był sarkazm, parodia najpopularniejszego pseudo kontrargumentu wobec krytyki, czyli "po prostu zazdrościcie".

Zastanawiałem się, czy tematu nie usunąć, zaraz po tym gdy się pojawił. Uznałem jednak, że będzie służył za dobre rozeznanie w nowych użytkownikach, przybyłych na fali dramy. Dlaczego? Bo na forum zawsze trzymaliśmy pewne standardy. Po tym temacie widzę, że upadły mocno. Od niepamiętnych czasów staramy się promować zagrajmy w dobrym stylu, takie jakie było na początku i jakie niektórzy użytkownicy wciąż prowadzą. Dlatego nie jestem zadowolony z ludzie, którzy przychodzą i mówią "Zagrajmer XYZ jest fajny, bo nic nie wie o grze, lami i ciągle się wkurza".


RE: Ból dupy. - Sou - 02-01-2013 12:07

Niektórzy chyba nie wiedzą gdzie są.

"Ale co do tamtego tematu z TOP 5. To jest miejsce do podzielenia się z innymi informacją kogo oglądacie. To nie jest miejsce na potocznie mówiąc : "hejt"."

Nie chcę cię martwić, ale większośc forum jest nastawiona na "potocznie mówiąc : "hejt"."" i tamten temat także :O