Zagrajmy w...
Problem z wysyłaniem przez YT - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Problem z wysyłaniem przez YT (/showthread.php?tid=2591)

Pages: 1 2


RE: Problem z wysyłaniem przez YT - JudiMakeFun - 03-01-2013 19:38

Jeśli renderujesz Camtasią, to proponuję zamiast renderowania i natychmiastowego wysyłania zrobić samo renderowanie. Następnie sprawdzić czy plik przykładowo mp4 jest w pełni dobrze nagrany (a zgaduję, że taki właśnie będzie). Jeśli tak, to przesłać ten plik normalnie przez stronę youtube i wszystko gotowe


RE: Problem z wysyłaniem przez YT - od3do11 - 03-01-2013 20:55

Tak właśnie robie :P
Ponieważ wrzucając Camtasią film nie pojawia się w SubBoxach

Z góry przepraszam, że robię wam taki problem, ale mam kolejne pytanie - Czy może mi ktoś podać jakiś DARMOWY w miarę podobny do Camtasii program do obróbki i renderingu ? Myślałem o Sony Vegasie jednak nie mam zamiaru go piracić...


RE: Problem z wysyłaniem przez YT - fszeker - 03-01-2013 22:59

Darmowych i donrych niestety nie ma. Niestety nie znalazla sie tak dobra dusza co by za darmo dobry program do montazu zrobila. Moge polecic program, ktory swego czasu kupilem w wersji ultra ultimate collectio special edition premium za jedyne chyba 350zl Pinnacle studio. Nadaje sie nawet, jest latwy, prosty i ladny ale tez funkcjonalny. Poza tym w mojej ultra wypasionej edycji dolaczono rowniez plachte 1.5 x 3 (bodajze) green boxa plachty... :P co jest dosc fajne :) (tak program ma funkcje green i blue boxow :P)


RE: Problem z wysyłaniem przez YT - od3do11 - 04-01-2013 19:15

"jedyne" 350zl ? wtf


RE: Problem z wysyłaniem przez YT - Rexlu - 04-01-2013 20:01

Tak to jest jedyne :) w porównaniu do innych programów tego typu.

Sony vegas to koszt jakieś 1700zł
Premiere pro koszt 3000zł

A dla super efektów: Adobe After Effects koszt 5000zł


RE: Problem z wysyłaniem przez YT - od3do11 - 04-01-2013 21:20

Ja nie chce miec profesjonalnego programu - ja chce prosty i szybki programik który wyrenderuje mi filmik bez szwanku - a do tego wystarczy Camtasia studio (duzo tansza). A jak wy mi wymeniacie cholernie drogie programy dla profesjonalistow... to mi sie zachciewa piracic :P Ja chce tylko programu ktorym wyrenderuje film.


RE: Problem z wysyłaniem przez YT - fszeker - 06-01-2013 18:43

Od kiedy Camtasia jest dużo tańsza? 300€ to chyba więcej niż 350 zł? Poza tym 350zł za mega wymaksowaną wersję.

Pinnacle jest bardzo mało profensjonalne. Jest dla amatorów...
Camtasia nie jerst od TYLKO renderowania filmów... A jak nie chcesz montować to po co renderujesz jeden plik? Możesz sucho wrzucać nagrania a intro dodawać w YOuTUbe Editorze