Zagrajmy w...
Windows 8 - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Windows 8 (/showthread.php?tid=2622)

Pages: 1 2


RE: Windows 8 - WinterWolf - 09-01-2013 13:24

@Wan1Mas: Są też osoby, które twierdzą, że Windows 7 i Windows 8 to płatne aktualizacje do Visty, które zastępują standardowe Service Packi.


RE: Windows 8 - Wan1Mas - 09-01-2013 14:05

Idąc kierunkem offtopu: Viśta to win, który podczas całych 4 miesięcy użytkowania, wieszał się jak seryjny samobójca, praktycznie nie było tygodnia, gdzie podczas 2-3h użytkowania komputera DZIENNIE nie występowały 2-3 crashe systemu, gdzie 7mka działa prawie jak marzenie.


RE: Windows 8 - Rexlu - 09-01-2013 14:47

To samo było kiedyś jak się mówiło że nie przesiądę się z xp bo najlepszy. Nawet na 7 ludzie nie chcieli. Było troszku inaczej. Aczkolwiek 7 mi się podobała, było inaczej, lecz po 2 tygodniach bez problemu.

Z tego co się bawiłem to 8 fajnie chodziła, lecz właśnie nie jestem do końca przekonany, gdyż będzie trzeba znowu przyzwyczajenia zmienić ^^. Ja jeszcze poczekam aż wszelakie sterowniki wydadzą i będzie duży support 8 :) (oczywiście już są dawno, lecz są nadal dopracowywane) Wtedy się zastanowię.


RE: Windows 8 - fszeker - 09-01-2013 16:09

Powróćcie do dawania na początku informacji jaki system i jak długo proszę!
Co do pytania o gry to chodzą podobnie jak na Win 7 bo system pobiera podobnie zasoby. Ale też dobrze zarządza startupem bo przy średnich kompach jest 8 sekund boota :P

Co do wydawania kasy na 8 to rzeczywiście może 130zł to trochę dużo za łatkę personalizacyjną ale już 70 to mniej (jak kupujecie mówiąc, że jesteście z US to jest tylko $15).
Jest trik, który pozwala skorzystać z windowsupgradeoffer.com bez spełniania podstawowego wymagania. Zainteresowanych odsyłam do Google ;).


RE: Windows 8 - WinterWolf - 09-01-2013 16:56

@fszeker: Luka, która umożliwiała upa za 15$ została załatana jeszcze w grudniu. Chyba, że mówisz o jeszcze innej luce, która jest jakąś świeżą sprawą.


RE: Windows 8 - fszeker - 10-01-2013 20:26

O szkoda... Ja się jeszcze załapałem :P Kilka razy i mam jeszcze z 3 kody :P Ale to nie peb.pl :P. Nie znam innej ale na pewno zaraz jakaś nowa wyjdzie bo to zbyt piękne aby było prawdziwe (dawanie tylko niektórym windowsa za $15)