Zagrajmy w...
Pluszowy Misiaczek - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Pluszowy Misiaczek (/showthread.php?tid=2633)

Pages: 1 2


RE: Pluszowy Misiaczek - Empirator - 09-01-2013 17:35

Z nikim się nie zgodzę. On wybił się dzięki mówieniu prawdy o Majnkraft, o Majnfagach, oraz Pingwinkach i innych dzisiejszych "dużym". PM się godził z innymi ponieważ go wkurwiały dzieci tych wszystkich Huśków, BunnychKue itp. itd... "Pogodził się - Źle. Skłócony jest - Źle". Logika ? Dzieci mają ból dupy ponieważ ktoś krytykuję swojego "fana" ...


RE: Pluszowy Misiaczek - MZLJ - 09-01-2013 18:27

(09-01-2013 17:35 )Empirator Wrote:  Z nikim się nie zgodzę. On wybił się dzięki mówieniu prawdy o Majnkraft, o Majnfagach, oraz Pingwinkach i innych dzisiejszych "dużym".
Nie prawda. On na różnych kanał co jakiś czas wrzuca filmik z konkursem w którym można wygrać gift code i trzeba zasubskrybować wskazany kanał. Oczywiście nigdy nikt nie wygrał od niego żadnego gift code; co jakiś czas usuwa filmik i wrzuca od nowa na ten sam lub inny kanał. Widziałem różne jego kanały i zawsze w ten sposób je "promuje" na początku.

http://www.youtube.com/watch?v=Cajkswj6wPQ
[Image: VSij4.jpg]
sorka za brak kolorów, ale mam czarno-biały monitor, lel
i cholera ile razy można napisać "kanał" w tak krótkiej wiadomości...


RE: Pluszowy Misiaczek - Rexlu - 10-01-2013 01:37

Czarno-biały ekran w telefonie z dostępem do internetu wow ;D
Oj dajcie spokój, on właśnie po to to robi, więcej pluszowego w internecie = więcej rozgłosu o nim i subskrypcji. Cały ten proces kontrowersyjnych materiałów o innych służy tylko po to.


RE: Pluszowy Misiaczek - QueQue - 10-01-2013 01:46

Pierwszy raz o nim słyszę o.O Ale nie podobają mi się jego metody "po trupach do celu".


RE: Pluszowy Misiaczek - TheIzuel - 10-01-2013 17:06

(09-01-2013 17:35 )Empirator Wrote:  Z nikim się nie zgodzę. On wybił się dzięki mówieniu prawdy o Majnkraft, o Majnfagach, oraz Pingwinkach i innych dzisiejszych "dużym".

Dodaj jeszcze to co powiedział MZLJ i jego niedawny filmik gdzie proponuje zdjęcia Bunny za subskrypcję. Więc jak widać niezbyt uczciwe zagrywki prowadzi.

(10-01-2013 01:37 )Rexlu Wrote:  Oj dajcie spokój, on właśnie po to to robi, więcej pluszowego w internecie = więcej rozgłosu o nim i subskrypcji. Cały ten proces kontrowersyjnych materiałów o innych służy tylko po to.

No ale robić coś takiego ? Przecie on powinien być osobą dorosła, a nie zachowywać się gorzej od Gimnazjalisty.


RE: Pluszowy Misiaczek - Innominatus - 10-01-2013 17:34

Ech, po co komu zdjęcie tej banywariatki? Przecież każda osoba, która potrafi myśleć, znajdzie jej zdjęcie w internecie, ba, nawet na tym forumie.


RE: Pluszowy Misiaczek - WolfGB - 10-01-2013 17:41

niema nic xD żadnych zdjęć ;p


RE: Pluszowy Misiaczek - AcerNew2 - 10-01-2013 19:13

Mi Pluszowy nie przeszkadza. Nie żebym go coś do niego miał, ale go nie oglądam. Natomiast co do jego filmików to moim zdaniem są po prostu mało ciekawe.