Zagrajmy w...
Ciekawostki w kolekcji - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Inne (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Thread: Ciekawostki w kolekcji (/showthread.php?tid=266)

Pages: 1 2 3


RE: Ciekawostki w kolekcji - punio7 - 05-06-2011 20:07

Nie przesadzaj. Mass Effect ma już ponad rok, kto pamięta o takich starych grach?


RE: Ciekawostki w kolekcji - MrZupapl - 05-06-2011 20:11

O mój boże! Zwracam honor! Czy to Fable? Ile to ma lat?! > : O


RE: Ciekawostki w kolekcji - Lares838 - 05-06-2011 21:11

Ja lubię wszystkie gry jakie mam więc czemu mam wymieniać jakieś konkretne.


RE: Ciekawostki w kolekcji - punio7 - 05-06-2011 21:27

Ummm, bo taki jest temat?


RE: Ciekawostki w kolekcji - Lares838 - 05-06-2011 21:44

Ja mam same perełki i nie koniecznie klasyki mój panie ^^. Może poza bitwą o śródziemie bo to kicha (nie powiedziałem gówno doceń to ^^) I NFS undercover. Reszta to dobre gierki


RE: Ciekawostki w kolekcji - Gik - 05-06-2011 22:34

@Lares838

Twoja szałowa kolekcja pasuje do tego typu filmików: http://www.youtube.com/watch?v=1sjsbYFuRWc&feature=fvwrel

Mnóstwo gier z tanich serii, z kiosku, przehypowanego badziewia, czy zwyczajnego chłamu.

A poza tym - temat miał być o grach dla ciebie szczególnych - miło byłoby, gdybyś wymienił określone tytuły i je jakoś dokładniej opisał, hm? No wiesz, tak jak wszyscy użytkownicy wypowiadający się w tym temacie przed Tobą?


RE: Ciekawostki w kolekcji - Lares838 - 06-06-2011 06:27

No to jeśli chodzi o perełki, to z tych gier co są na obrazku najbardziej miło wspominam Raymana 2. Bardzo fajnie się w niego grało mając 10/11 lat. Wtedy był też trudny do przejścia więc o wiele czasu przed nim spędziłem niż bym to zrobił teraz. Myślę że każdy wie co to jest za gra więc bez zbędnych rozpisek.

I Rally championship. Czyli dawny CMR tylko z dodanymi kilkoma bajerami, typu gra zręcznościowa i wyścig z duchem. Gra miała przyzwoitą grafikę jak na wyścigi z początków XXI wieku, i dość sporą grywalność przynajmniej dla mnie.


RE: Ciekawostki w kolekcji - kaszub - 06-06-2011 07:16

Rally Championship też katowałem za młodu. Kupiłem kiedyś w Makro za całe 19,99,-
Na tamte czasy, pamiętam, że gierka miała genialną graficzkę np. kałuże, błotko etc. No i dało się grać we dwóch na podzielonym ekranie (chyba).

Raymana 2 grałem, ale jakoś mi mocno do gustu nie przypadł. Wolałem zdubbingowaną dwójkę. Była dla mnie wtedy przezabawna. ;]


RE: Ciekawostki w kolekcji - Lares838 - 06-06-2011 14:55

Trójka była chyba tylko zdubbingowana, i było bardzo dużo fajnych tekstów a gra bliźniaczo podobna do poprzedniczki(czyli fajna), ale trochę łatwiejsza moim zdaniem.


RE: Ciekawostki w kolekcji - punio7 - 06-06-2011 15:51

Tylko cały klimat dwójki szlag trafił na rzecz tego "humoru".