Zagrajmy w...
[Problem] Fraps i audacity - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: [Problem] Fraps i audacity (/showthread.php?tid=2749)

Pages: 1 2


RE: [Problem] Fraps i audacity - Pawel4344 - 19-01-2013 13:56

Takiej opcji nie mam . A jaką wersję Frapsa masz ? Bo ja 3.5.7.


RE: [Problem] Fraps i audacity - Malix - 19-01-2013 14:03

Version 3.5.9 Build 15586


RE: [Problem] Fraps i audacity - Pawel4344 - 19-01-2013 15:49

Nie wiem czy ten problem się rozwiąże ale już mnie nie zagłusza dźwięk z gry ponieważ ściszyłem dźwięk w grze i nagrywam samym frapsem ale dobrze by było gdybym miał dźwięk z mikrofonu osobno .

Dziękuję wszystkim za pomoc !

Temat można zamknąć.


RE: [Problem] Fraps i audacity - Enerix - 19-01-2013 16:37

Ściągnij sobie nowszą wersję Frapsa abo ustaw sobie "Use Windows Input". Powinno zadziałać :) Jak nie to pomyślimy jeszcze :)


RE: [Problem] Fraps i audacity - WinterWolf - 23-01-2013 16:33

Ech, po pierwsze używasz niezidentyfikowanej, pirackiej dystrybucji Windy, o której wiem tylko tyle, że jest. Więc nie jestem w stanie powiedzieć na ile poprawnie obsługuje różne funkcje systemu.

Po drugie ten cały Windows JG to modyfikacja Windowsa XP, który NIE obsługuje możliwości osobnego nagrywania dźwięku z mikrofonu. Nagrywanie w Audacity zawsze będzie zawierało dźwięki z gry, mimo tego, że ustawiasz tam mikrofon, bo Windows XP miksuje ścieżki audio w jedną. Zapewne nieszczęsny JG robi po prostu to samo. Żeby to obejść potrzebny Ci mikrofon na USB albo zewn. karta dźwiękowa na USB, do której podłączysz mikrofon. W Audacity będziesz musiał wtedy ustawić sobie tę kartę jako źródło dźwięku z mikrofonu [np. ja ustawiam u siebie jako źródło Microphone (SB X-Fi Go! Pro)]. Ew. zgłoś do autora modyfikacji reklamację, że jego przeróbka nie jest taka znowu rewelacyjna jak ją zachwala.