Zagrajmy w...
Pytanko o Jakośc Mikrofonu - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Pytanko o Jakośc Mikrofonu (/showthread.php?tid=2781)

Pages: 1 2


RE: Pytanko o Jakośc Mikrofonu - superziomPL - 24-01-2013 00:35

Blue Yeti jest opłacalny ja np.znalazłem na allegro używany przez 2 miesiące za 400 zł (na gwarancji) i opłacało się strasznie wcześniej miałem g-tracka który był gorszej jakości i audio było "jak przez koc" a blue yeti słabo łapie szumy gdzie mój komp strasznie buczy (są one ledwo wyczuwalne) jest uniwersalny bo ma kilka trybów pracy,możliwość zamontowania do statywu mikrofonowego, można go podłączyć do tabletu i nagrywać głos czy np.do macbooka, ma przycisk do wyciszenia i gdy podłączymy słuchawki to ma też dobrej jakości przetwornik dźwięku (czy to jest wewnętrzna karta dźwiękowa "mini" jak w kamerach ??) jak za tą cenę oferuje dużo i może mieć wiele zastosowań WYSTARCZY poszukać i znajdzie się go w dobrej cenie ;)


RE: Pytanko o Jakośc Mikrofonu - john - 24-01-2013 00:54

(24-01-2013 00:35 )superziomPL Wrote:  wcześniej miałem g-tracka który był gorszej jakości i audio było "jak przez koc"

Może coś źle ustawiłeś? Dużo większych youtuberów nim nagrywa i jakoś nie słyszę ich jak przez koc


RE: Pytanko o Jakośc Mikrofonu - fszeker - 24-01-2013 05:07

G-Track ma porównywalną jakość do Blue Yeti więc wogóle o czym ty gadasz. A 400zł to nie deal jak nówka kosztuje koło 500-550zł
Dela to ja zrobiłem kupując nówkę za $90 (280zł), Ebay :P
Blue Yeti nigdzie nie wyniesiesz bo jest na usb wieć tryby pracy nie mają sensu. A pop filter kosztuje krocie, jedyne co w nim dobre to, że ma przycisk wyciszania na sobie :P