Zagrajmy w...
Mafia na YouTube - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Mafia na YouTube (/showthread.php?tid=2871)

Pages: 1 2


RE: Mafia na YouTube - ponuro1992 - 04-02-2013 16:50

(04-02-2013 16:46 )buuu Wrote:  
(04-02-2013 16:37 )Malix Wrote:  Ale na co się wkurwił? Na to że Shogun podał zarobki na YT?

Tak jak Burak mówił na lajwie - chodzi o kłamstwa, pomawianie. Ja jeszcze bym dorzucił wywlekanie prywatnych spraw, kierowanie hejtu w celu zyskania widzów.

Co do zarobków, to DupaSlonia je opublikował i powiedział, że będzie to robił w przyszłości co rok.

To jest tak na prawdę słowo przeciwko słowu. Równie dobrze burak może zwyczajnie kłamać i być uwikłany w to wszystko, starając się zrobić z shoguna świra (zagranie stare jak świat ;) ). Oczywiście burek może również mówić prawdę, bez dowodów możemy tylko spekulować i wierzyć na słowo.


RE: Mafia na YouTube - Malix - 04-02-2013 16:53

Podaj mi te kłamstwa i pomawianie. Ja to widzę tak: Burak, Rock i inna wesoła ferajna kosiła kasę na YT. Chcieli oni Sebastiana przekabacić na swoją stronę, jednak on nie chciał brać udziału w procederze, więc Burak się na niego zawziął i wezwał swoją marionetkową armię by zniszczyli Shoguna, ośmieszając go.
Zresztą Shoguna też nie rozumiem. Stary chłop, ma normalną robotę, żonę i bawi się wojny z dziećmi...


RE: Mafia na YouTube - danielek18 - 04-02-2013 17:04

Shogun to dla mnie taki YouTubowy Macierewicz :)
Niech da sobie spokoj z tymi wojenkami bo tylko na idiote wychodzi.
Tacy ludzie nie ucza sie na bledach :3


RE: Mafia na YouTube - buuu - 04-02-2013 17:08

Malix, spytałeś czemu Burak się wkurwił. Odpowiedziałem o co mu chodzi, że mówi że shogun pomawia i kłamie. Nie mam dowodów na to.


RE: Mafia na YouTube - carving85 - 04-02-2013 17:09

(04-02-2013 17:04 )danielek18 Wrote:  Shogun to dla mnie taki YouTubowy Macierewicz :)
Niech da sobie spokoj z tymi wojenkami bo tylko na idiote wychodzi.
Tacy ludzie nie ucza sie na bledach :3

Tak tylko tacy ludzie są potrzebni na Polskim YT


RE: Mafia na YouTube - appareil - 04-02-2013 18:43

Powoli się tworzy tutaj kolejne wpolityce.pl
A tego nie chcemy, zamykam.