Zagrajmy w...
Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie (/showthread.php?tid=3075)

Pages: 1 2 3


RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - GTOqw - 12-03-2013 03:46

Jeszcze jeden mankament - teraz na kanale jest zakładka podobne kanały, a tam... Rojo, rock, niekryty, skkf i inne majnkrafty co stanowczo mi się nie podoba, gdyż jednak samemu wolałbym wybierać co ma być polecane na MOIM kanale. Co jest totalnym nieporozumieniem gdyż ja nie widzę żadnego podobieństwa. Na szczęście okno można wyłączyć, ale wtedy google grozi paluszkiem, że nie będziesz stawiany w podobnych u innych... Meh, jak dobiję 300k to może się skuszę... XD


RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - lanceq - 12-03-2013 18:04

Jak dla mnie bardzo innowacyjny layout, ogólnie na plus zrobienie z youtub'e społecznościówki co zaplusuje przy SEO w przyszłości, generalnie zauważyłem że ostatnimi czasy bardzo dużo serwisów zmienia swoją politykę względem robienia layoutów aby wydajniej buildować swoje community. Google wie że poprzez G+ nie zastąpi FB i wdraża(ściąga) pewne pomysły od Zuckerberga co widać dość wyraźnie.


RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - Mrpati - 12-03-2013 19:44

Co mnie wyraźnie wnerwia w nowym layoucie to fakt że teraz kanały tak samo jak główna jest skierowana w lewą stronę przez co kawałek prawej strony nie jest zagospodarowany, oczywiście, kanały są obszerniejsze, więc zajmują większą powierzchnię to wciąż widać ten wnerwiający biały pasek po prawej, nawet jeżeli da się do tego przyzwyczaić to moim zdaniem jest to źle zagospodarowane, gdyż można byłoby coś tam dodać.


RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - GTOqw - 12-03-2013 20:24

(12-03-2013 19:44 )Mrpati Wrote:  Co mnie wyraźnie wnerwia w nowym layoucie to fakt że teraz kanały tak samo jak główna jest skierowana w lewą stronę przez co kawałek prawej strony nie jest zagospodarowany, oczywiście, kanały są obszerniejsze, więc zajmują większą powierzchnię to wciąż widać ten wnerwiający biały pasek po prawej, nawet jeżeli da się do tego przyzwyczaić to moim zdaniem jest to źle zagospodarowane, gdyż można byłoby coś tam dodać.
reklamy? XD


RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - MircoCroCop - 12-03-2013 23:32

Nikomu jak zawsze na początku się nie podoba a i tak każdy się przyzwyczai :3


RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - Tectologic - 13-03-2013 23:02

Przyzwyczai? Nie ma wyboru, a nie przyzwyczai.. Gdyby był wybór - powrót do jeszcze tego starego wyglądu lub pozostanie przy tym, który jak na razie jeszcze można mieć to nie sądzę, żeby dużo osób brało ten nowy (czyt. chu***) wygląd :)


RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - The Meldero - 20-03-2013 21:55

No to teraz google zaczyna powoli zmuszać nas do nowego layoutu.
Dziś zniknęły liczniki subskrybcji z wszystkich kanałów, które nie przeszły na nowy wygląd. Oczywiście ci, którzy korzystają z nowego, licznik ten zachowali i podejrzewam, że jest on dostępny tylko na nich.
Inaczej mówiąc- zapowiada się słodko.


RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - TREBORss - 20-03-2013 22:16

Najbardziej boli usunięcie własnych layoutów :/


RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - Infelicity - 20-03-2013 22:27

Brak możliwości personalizacji kanału, filozofia ewolucji "przetrwa to, co wam proponujemy, o reszcie zapomnijcie" YT, Google powoli zaczyna mi przypominać "Nadgryzione Jabłuszko".


RE: Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie - Tectologic - 20-03-2013 23:23

Wymuszenie przejścia na nowy wygląd, bo nie damy Ci licznika widzów?
Troszkę smutne zwłaszcza, że ten wygląd na prawdę jest do dupy.
Odnotowali, że mało ludzi przeszło na nowy wygląd z własnej woli, to teraz Nas do tego zmuszają.