Zagrajmy w...
Poszukuję kilka gier pod.. - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Poszukuję kilka gier pod.. (/showthread.php?tid=3283)

Pages: 1 2


RE: Poszukuję kilka gier pod.. - MircoCroCop - 01-05-2013 21:49

Sumując.
Wiedźmin jest dla mnie zagadką, nic o nim w zasadzie nie wiem - nie wiem czym może zaskoczyć mnie fabuła, pomyślę..
SWTOR gram/łem, ale jestem chujoza z angielskiego, dobiłem do 17 levela i gra odeszła w bok.
Dishonored - oglądałem ostatnio o tym materiał, coś ciekawego, wartego poświęcenia uwagi?
Quote:Deus Ex 1 i HR, Metal Gear Solid, Alpha Protocol, podobno Walking Dead.
Btw. bardzo mocne stawianie na fabułę=bardzo dobra fabuła?
TWD oczywiście znam, jestem ogromnym fanem serii - o reszcie praktycznie w ogóle nie słyszałem.
&Btw. Myślałem, że to oczywiste - mocny nacisk na fabułę ze strony twórców jest jednoznaczny z tym, że jest dopracowana i ma wprowadzić gracza w ciekawe uniwersum, klimat.. Blah blah, no każdy wie, o co chodzi :)

Gothic - nie za prosty przykład? Na Gothic'u się wychowywałem, od rana do późnego wieczora potrafiłem szwędać się po obozie rozpalając pochodnie i mieć z tego ubaw :)


RE: Poszukuję kilka gier pod.. - Hell_Baron - 01-05-2013 22:22

Według mojej subiektywnej oceny Dishonored jest grą wartą poświęcenia czasu. W szczególności jeśli lubi się skradankowe klimaty, bo grę z tego co kojarzę to można przejść bez zabijania kogokolwiek.
Fabuła jest dość ciekawa patrząc na dzisiejsze "standardy" wśród najnowszych gier. Nie chce spoilerować, najlepiej samemu spróbować.


RE: Poszukuję kilka gier pod.. - Asasinek - 02-05-2013 10:30

Deus Ex jest z pewnością bardzo fabularną grą