Zagrajmy w...
Sup Foh Zup - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Sup Foh Zup (/showthread.php?tid=337)

Pages: 1 2


RE: Sup Foh Zup - Falc00n - 14-06-2011 16:08

Również dostałem sporą wiązankę spamu od s4s. Porażka. Przyznam, że jak dostałem (bodaj po dodaniu trzeciego filmu na kanał) pierwszą wiadomość od nich to byłem zaskoczony, że "nie-Polakowi" podobają się moje filmy. Jednak szybko spojrzałem na to z innej strony - przecież ten facet nie rozumie nawet co ja mówię w tych LP, a po drugie przymiotnik "awesome" bynajmniej nie pasuje do moich wcześniejszych jak i nowszych produkcji... Więc o czym mowa? Olać ich i tyle. Szkoda czasu.


RE: Sup Foh Zup - Sworson - 14-06-2011 19:41

Zależy, jak ktoś traktuję zakładki. Niektórzy, traktują suby jako zabawę. Nie oceniają filmów, tylko osobę. Ja daję suba, tylko kanałom których filmy mi się podobają. Do znajomych, dodaję osoby które w miarę znam. Z którymi gadałem lub widzę, że się udzielają i mi w czymś pomogły. Dałeś suba? Spoko. Chcesz w zamian suba? Jeśli masz fajne filmy, czemu nie. W innym przypadku, sorry Winetou.

Mnie, obecnie takie komentarze śmieszą. Nawet dużo dzieciaczków, uważa że takie zachowanie jest głupie i nie fajne. Więc, coś się w tej kwestii zmieniło. Śmieszni są przy tym, bo niby blokują takie wiadomości. A sami dawają suby, swoim kolegom, którzy nie mają żadnych filmów.

Niedawno, miałem taką sytuację, że koleś sam mi zaproponował zrobienie tła na kanał. No, mówię: Ok, jak masz czas i chęci. A ten, wpierw poprosił, żebym mu dał suba, wtedy mi zrobi. Odmówiłem. Ciekawa forma zapłaty.


RE: Sup Foh Zup - CarlSheppards - 14-06-2011 20:41

@SeedPL
"Przepraszam za tego Minecrafta"
>Patrz kanał (jeden z trzech) SeedMine.

Sub4sub jest dla ludzi, który wierzą, że internetowe znajomości mogą mieć jakieś znaczenie... A nie, to ludzie, którzy po prostu uważają, że znajomości mogą mieć jakieś znaczenie. S4s jest dla ludzi, którzy uważają, że liczba subskrybentów jako sama liczba ma jakieś znaczenie.
W sumie prawie na jedno wychodzi. I tu i tu następuje oderwanie od rzeczywistości.


RE: Sup Foh Zup - Roofix - 15-06-2011 01:03

Większość moich widzów z dziewięciu to ci od S4S. A na razie nie mam własnych filmów na kanale, heh.


RE: Sup Foh Zup - m4xies - 15-06-2011 21:13

Roofix, ale oni i tak uważają, że twoje filmy są "awesome" and you're so "cool" :D.


RE: Sup Foh Zup - SylvanPrince14 - 27-06-2011 16:35

sub4sub to jedno wielkie nieporozumienie! Jeżeli nagrywasz let's play-e to z zamierzeniem, że będziesz oglądany i szanowany w grupie zagrajmerów. Zbieranie bezsensownych subów nic nie daje w tej kwestii.