Zagrajmy w...
Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Pomoc (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? (/showthread.php?tid=444)

Pages: 1 2


RE: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - Kern3l - 13-07-2011 23:19

(13-07-2011 21:23 )Zwaniec Wrote:  Poleciłbym PLANTRONICS GAMECOM 377 ale mam je dopiero od niespełna miesiąca i jest to sprzęt z nieco innego przedziału cenowego. Jednak swego czasu korzystałem (z pewną satysfakcją) z Creative Fatal1ty, więc mogę powiedzieć, że to przyzwoity sprzęt.

Na pewno odradzam kupno "słuchaweczek" z przedziału 20-30 zł.

Nagrasz teścik "la formula" 377? ;>

(13-07-2011 21:34 )Uncybius Wrote:  Hm, co do kupowania używanych słuchawek - ja bym nie kupił. Sprzedawca może wysłać nam trefny towar (np. z niedziałającym mikrofonem). Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, ja po prostu lubię mieć wszystko "od nowości".

Co do słuchawek w przedziale cenowym 20-40 złotych - odradzam. Sam takowe miałem, może jakość dźwięku nie była aż tak okropna, ale po dwóch miesiącach użytkowania mikrofon przestał działać, ot tak.

Lepiej dorzucić te kilkadziesiąt złotych i kupić porządny headset, który starczy nam na dosyć długi okres czasu.

Kupowałem używane rzeczy na allegro i zawsze były jak w opisie. Gość ma 100% pozytywów przy prawie setce komentarzy - nie wahałbym się.


RE: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - Mazzir - 14-07-2011 20:24

Używam podobnych.. Droższych o 4zł, też kupionych w enterze. Mają zginany mikrofon i czarny kolor i to chyba tylko taka różnica. Wygodne i dobra jakość - polecam.


RE: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - Uncybius - 14-07-2011 20:33

A jaki to model? Chciałbym zobaczyć.

Mógłbyś zrobić test dźwięku Twojego mikrofonu i go gdzieś tu podesłać? Jestem ciekawy, jaką jakość uzyskujesz z nich.


RE: Czy te słuchwaki są dobre do nagrywania let's play? - proKulis - 14-07-2011 21:21

(14-07-2011 20:24 )Mazzir Wrote:  Używam podobnych.. Droższych o 4zł, też kupionych w enterze. Mają zginany mikrofon i czarny kolor i to chyba tylko taka różnica. Wygodne i dobra jakość - polecam.

Widzę że kolega w Bydgoszczy mieszka ;D. Też bym z chęcią chciał zobaczyć próbkę dźwięku jak i nazwę tych słuchawek Pozdro ^^