Zagrajmy w...
Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? (/showthread.php?tid=46)

Pages: 1 2 3


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - MrArroniro - 03-04-2011 17:24

moim zdaniem horrory są nudne i wprawiają w stan ogłupienia który utrudnia myślenie do końca dnia, RPG w większości polegają na zabiciu określonej liczby wrogów i takie tam, przygodówki jeśli są ciekawie prowadzone potrafią wbić w krzesło na czas oglądania, FPS'y zaspokajają destrukcyjną chęć zniszczenia a gry edukacyjne prowadzone przez dobrego zagrajmera potrafią nie tylko uczyć ale i bawić.


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - MrZupapl - 03-04-2011 20:01

Dla mnie najciekawsze Zagrajmy są z gier, w które sam bym nie zagrał.
Np. horrory i przygodówki (z braku umiejętności i talentu do tego typu gier).


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - Revom23 - 09-04-2011 15:23

Obojętnie, jaki typ. Byle było ciekawie nagrane i skomentowane. Ew. jeszcze jakość, gdyż czasem nie da się po prostu oglądać w 240p...
Najlepiej, gdy ktoś np. w horrorze się boi, wtedy my też się boimy lub śmiejemy, albo gdy ktoś (np. w Multiplayer) śmieje się do rozpuku - takie coś szczególnie chce się oglądać ;)


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - Vino380 - 27-04-2011 01:58

Ja najbardziej lubię z gier starych, ale o których słyszałem, lecz nie grałem. Wtedy mam parcie by to poznać, lub z gier które sam nie mogę grać, nap przygotówki bo nie wytrzymuję z zagadkami które są często bez sensu, lub horrory.


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - Rav'Mel - 16-05-2011 15:34

Ja najbardziej lubie ogladac zagrajmy w, z gier RPG. W takim zagrajmy, moge sobie zobaczyc, jak ten zagrajmer rozwija sobie swoja postac jakie ma taktyki, i jakim stylem gra. Wtedy kilka ciekawych pomyslow ktore zaserwowal mi taki zagrajmer, przenosze do swojej gierki :)


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - MrShihor - 22-05-2011 10:49

Ja lubię oglądać strategie gdyż zawsze mnie pociągały. Oczywiście na drugim miejscu jak dla mnie są RPG ale tylko te w których można wcielić się w postać w wysokim stopniu np. Oblivion po prostu cieszy mnie to jak ktoś nagrywa LP i wczuwa się w postać swoją. Czasem oglądam jeszcze horrory jak nie ma nic nowego do obejrzenia.


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - Cezar94PL - 17-06-2011 16:09

Ja uwielbiam oglądać surwiwal horrory(samo boje się grać to se przynajmniej obejrzę), stare gry(Doom, Heretic itp.), gry na PSX, oraz gry tematyką nawiązujące do przyszłości i kosmosu(StarCraft, Crysis itp.). Oczywiście jeśli zagrajmer ciekawie nawija to wszystko mogę obejrzeć;)


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - Andzia639 - 17-06-2011 17:13

Dla mnie osobiście najciekawsze są projekty z gier w które zamierzam zagrać (w przypadku serii AC u niemieckich LP) i w gry które obecnie gram także (np.Shogun 2 u Ragnaroka).

W pierwszym przypadku sprawdzam czy gra jest taka jaką myślę że ona jest (chronię się przed wydawaniem kasy w błoto) natomiast w drugim wypadku po prostu lubię widzieć historie alternatywną (dla przykładu: obecnie robię projekt z Fable III będąc dobrym natomiast innym let's player [też znów niemiecki] zrobił wszystko żeby być złym)


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - Falc00n - 17-06-2011 20:09

Ja podam wręcz przykład świetnego "zagrajmy", które sam oglądam z ciekawością co będzie dalej. Heavy Rain w wykonaniu Rangnaroka wg. mnie jest świetne. Być może wielu z Was stwierdzi, że to zasługa bardziej gry niż samego zagrajmera. Ja się z tym w sporej części zgodzę, ale mimo wszystko bardzo dobrze się go słucha (w moim odczuciu). Warto też wspomnieć tutaj o dość ciekawym wstępie do serii, który zrobił na mnie wrażenie. Polecam w każdym razie :)


RE: Jakie zagrajmy lubicie najbardziej? - Shinji-kun - 18-06-2011 00:20

Osobiście lubię oglądać zagrajmy z jRPG-ów i platformówek, zwłaszcza tych trudniejszych. Można sobie nieźle poprawić humor, gdy widzi się osobę denerwującą się na tą samą głupią śmierć w, przykładowo, I Wanna Be the Guy.
Nie oglądam prawie nigdy Zagrajmy W z gier, których jeszcze nie przeszedłem - nie znoszę spoilerów, a zdaję sobie sprawę, że może kiedyś się za daną grę zabiorę... A pamięć do tego typu spraw mam aż za dobrą.