Zagrajmy w...
Koniec RockAlone2k? - Printable Version

+- Zagrajmy w... (http://zagrajmyw.keep.pl)
+-- Forum: Zagrajmy W... (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Forum: Dyskusje (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Thread: Koniec RockAlone2k? (/showthread.php?tid=492)



RE: Koniec RockAlone2k? - Xeplon - 28-07-2011 20:52

Quote: Wyzwanie, znajdź mi, gdzie to powiedziałem, ale gdzie dałem jakiekolwiek przesłanki na to, że mógłbym tak uważać.

Poprawka: Jesteśmy zazdrośni... Ale i tak bezpodstawnie...


RE: Koniec RockAlone2k? - appareil - 28-07-2011 20:57

Napisałem tylko, że krytyka powoduje takie reakcje wśród fanów. Nadinterpretacja to chyba twoje drugie hobby.


RE: Koniec RockAlone2k? - Lavos - 28-07-2011 21:35

Wrogowie? Czy na serio istnieją jacyś ludzie, którzy tego człowieka zwalczają? To dla mnie nowość.
Poza tym wiem, co u myślącego człowieka może alergiczne reakcje wywołać- fałsz, zakłamanie, wybujałe ego..taki standard wśród wielkich sławnych szmatiuba. Nie dość, że nie potrafi poprawnie sformułować swoich tez (vide filmiki w temacie Iniemamocny RockAlone2k), to potem jeszcze musi odpowiadać agresją, filtrować jutubowe komentarze i tak dalej. Zaś same PN jest taką inicjatywą, z jaką wyskakuje znudzony obywatel RP, krzyczący z okna 'rząd ssie!'- obie 'inicjatywy' mają taki sam sens i siłę przebicia.


RE: Koniec RockAlone2k? - Xeplon - 28-07-2011 21:37

Heh, na konto YT dostałem już 3 wiadomości, że jestem niewdzięcznikiem... Ja jednak się z tymi użytkownikami nie zgadzam, bo zgłosiłem się do Play Next, a nie do Rocka by mnie promował. Tak naprawdę to powinienem podziękować takim osobom jak CTSG, BARTEKZBARTEK czy JJayJoker, bo to oni piszą w biuletynach o PN. Wiem, że i tak tego nie przeczytają, ale jeśli jakimś cudem tu zajrzą to wielkie dzięki :)


Co do nadinterpretacji, to po prostu źle przeczytałem jedno słowo i się zaczęła kłótnia, więc sorry. Ehh... zmęczenie robi swoje... :p


RE: Koniec RockAlone2k? - Mide - 28-07-2011 21:38

Proponuje się najpierw wyspać a potem kontynuować wątek :P


RE: Koniec RockAlone2k? - Xeplon - 28-07-2011 21:40

Quote:Zaś same PN jest taką inicjatywą, z jaką wyskakuje znudzony obywatel RP, krzyczący z okna 'rząd ssie!'- obie 'inicjatywy' mają taki sam sens i siłę przebicia.

I tu się z Tobą nie zgodzę... PN jest dobrą inicjatywą (choć może z nie za dobrym prowadzącym), można to zobaczyć na moim przykładzie. Może widzów wiele nie przybyło, ale te 90 osób zawsze cieszy oko. :)


RE: Koniec RockAlone2k? - CarlSheppards - 28-07-2011 22:00

LavosCore Wrote:Zaś same PN jest taką inicjatywą, z jaką wyskakuje znudzony obywatel RP, krzyczący z okna 'rząd ssie!'- obie 'inicjatywy' mają taki sam sens i siłę przebicia.
(28-07-2011 21:40 )Xeplon Wrote:  I tu się z Tobą nie zgodzę... PN jest dobrą inicjatywą (choć może z nie za dobrym prowadzącym),
Chyba nie zrozumiałeś kolegi.


RE: Koniec RockAlone2k? - Lavos - 28-07-2011 22:02

Aha. PN jest dobre, bo masz więcej mało znaczących cyferek. Serio, nie łapię co jest w tej ślepej pogoni za liczbami, z której PN korzysta.









Masz, plejnexty.
Ta cała 'akcja' korzysta z dziecinnego podejścia ludzi, którzy nie mają cierpliwego podejścia do swojej działalności. Ot, zleci się kilknaście ludzi, dających więcej łapek w górę i piszących 'super'.
Okej, disregard that. Majnkraft. Oryginalność aż kłuje w moje oczęta, wraz ze zrozumieniem.


RE: Koniec RockAlone2k? - BulkoPL - 28-07-2011 23:56

Ja nie wiem jak nie można nie lubić Rocka, on jest pogodnym, miłym człowiekiem. Czasami tylko krzywo ogolony xD . No ale tak jak już powiedziałem, nie jestem jakimś wielkim "fanem" ale lubie sobie czasami obejrzeć jego tube bo mówi czasami ciekawe i mądre rzeczy. A ludzie którzy go nie lubią to często same trolle które próbują znaleźć jego każdą wadę i jak najbardziej ją wykorzystać.


RE: Koniec RockAlone2k? - CarlSheppards - 29-07-2011 00:01

(28-07-2011 23:56 )BulkoPL Wrote:  Ja nie wiem jak nie można nie lubić Rocka, on jest pogodnym, miłym człowiekiem.
Jest miły, póki nie zaczniesz z nim rozmawiać na jakiś temat, w którym to oczywiście zawsze on ma rację.

(28-07-2011 23:56 )BulkoPL Wrote:  No ale tak jak już powiedziałem, nie jestem jakimś wielkim "fanem" ale lubie sobie czasami obejrzeć jego tube bo mówi czasami ciekawe i mądre rzeczy.
Mądre, póki nie zagłębisz się w temat i o tym nie pomyślisz. Wtedy połowa z tego przestaje być taka mądra.

(28-07-2011 23:56 )BulkoPL Wrote:  A ludzie którzy go nie lubią to często same trolle które próbują znaleźć jego każdą wadę i jak najbardziej ją wykorzystać.
Raczej ludzie, którzy nawet bez starania widzą jego wady. A ma ich wiele.

Jedna wypowiedź, a można czepić się każdego zdania (poza tym goleniem - nie wnikam).
BulkoPL, wstydź się.